Porcování Creed, Tom Ford a jiné...

Hanka H 14.10.19 18:54

@Renusatko @sans effort Naprosto souhlasím, ač je to divné, Aventus skutečně dozrává. Opakovaně jsem od Toma koupila podíly z medvědů, a vždy se mi ta šarže zdála jakoby „řidší“. Po nějaké době, kdy jsem ji skladovala, se vypracovala.

Renusatko 14.10.19 19:53

@sans effort Děkuji za informaci, ještě teda uvidím, jak s ní naložím. Pokud by se porcovalo tady, tak se spíš přidám a využiju nabídku @Petrajs

Petrajs 14.10.19 20:01

Já ještě musím zjistit, kdy budu schopen to dostat do ČR

Hanka H 21.10.19 20:13

@sans effort Tome, jsem v šoku, co Ti napsal do hodnocení @Martin29 :pudl: ! Obrať se na adminy - tohle je do nebe volající :cert: ! Jak si může dovolit dát Ti negativní hodnocení na základě toho, že se mu koupená vůně nezdá (a současně uvádí, že všechno ostatní bylo OK?!). Ať se dotyčný seznámí s pravidly komunikace - dovoluji si říci, že toto je prostě chucpe! :pudl:

Martin29 21.10.19 20:17

Re

Klasika někdo není spokojený a hnedka je chyba u mě klasická česká povaha , panebože hnedka jít brečet za adminem , to se člověk musí jen smát

Hanka H 21.10.19 20:23

@Martin29 Přečetla jsem si Tvůj příspěvek asi pětkrát, ale nepochopila jsem smysl. Asi takhle - přečti si diskuzi ohledně Aventa - názorů na novější šarže, doporučení nechat ho uzrát … Ty svými necitlivými slovy zostuzuješ dlouholetého člena - a to v pořádku prostě není.

Martin29 21.10.19 20:28

Jasně nelíbí se mi vůně a hnedka jsem já ten špatnej já neříkám že Tomáš je nějaký špatný že se ti vůně prostě nezdá na to má každý právo !! A každý má právo na nápravu sice to tady není e shop ale nějaká pravidla by platit měla jako v cizině a já vím o čem mluvím ! Prostě se mi to nezdá to je celé chtěl jsem jinou kvalitu a co jako? Ale tady jsme v Čechách vid jak zapomněl.

Hanka H 21.10.19 20:36

@Martin29 Nějak stále nerozumím řeči Tvého kmene :lol:
Hodnocení totiž uděluješ nikoliv koupené vůni, jak Ty ji subjektivně vnímáš, ale členovi, se kterým jsi obchod uskutečnil. Takže navrhuji vrátit se a specifikovat, že Tě zklamala vůně samotná. Protože sám uvádíš, že komunikace i dodání bylo bez chyby?! :think: Zvaž to.

Martin29 21.10.19 20:41

Ale prodejce odpovídá za kvalitu produktu který prodává jako jsem zpátky v Čechách chvíli a nestačím se divit co se tady děje (ČR normálně Ukrajina jinak nechápu co se tady řeší já prodával zboží 10 let tak mě nepoučuj!

Hanka H 21.10.19 20:50

@Martin29 Já zase mnoho desetiletí zkoumám vůně, takže si také dovoluji o tom něco vědět. Když jsi takový světoběžník a znalec (a jak tak čtu, dost jsi pozapomněl i mateřštinu ;-) ), měl sis koupit vůni na vlastní pěst. Nezdvořáci a hulváti se, jak vidno, vyskytují celosvětově.

Martin29 21.10.19 20:53

Úplně 200 chyb :rofl: :rofl:panebože co jsem asi prodával celou dobu vůně taky a ukaž mi text kde jsem vulgární??? Nebo co Čech to plačka?

Hanka H 21.10.19 21:02

@Martin29 Nepovažuji za přínosné s Tebou dále diskutovat - evidentně jinak vnímáš a hodnotíš skutečnost. Chceš se hádat, a já vlastně nechápu podstatnou část Tvých textů :lol: :lol: :lol: .
Toma tu známe a jedno hloupé negativní hodnocení mu reputaci nijak nezkazí.
Hezký večer ve společnosti krásných vůní.

Martin29 21.10.19 21:05

Re

„Češi nelze brát jako plnohodnotný národ. Spíše je berme jako národ závistivců a udavačů.“ to něco značí nemyslíš a za prvé se hádat nechci a za druhé mu nechci zničit nějakou reputaci panebože prober se , my jsme fakt národ chudáků a udavačů neustále budeme jen brečet ! A když nemáš odpověď útěk? Klasika :joy: :joy: :joy: měj se krásný večer

chimaera 21.10.19 21:07

@Martin29 Tak to se náhodou pleteš. Tom není prodejce. Medvědění funguje na tom, že někdo má přístup k většímu flakonu vůně, který vychází cenově líp a podělí se s ostatními.
Dotyčný na sebe bere veškeré možné starosti - sehnání, nákup, často přes další kontakty, případné reklamace, pokud dojde flakon poškozený, pak musí sehnat flakony, do kterých vůni rozdělí (a že je to piplačka), popsat, zabalit, rozeslat, všechno s dalšími zájemci vykomunikovat.. Je toho až nad hlavu a za to všechno nemá ani korunu, pokud nepočítáme, že sem tam někdo zaokrouhlí na celou desítku.
Tak to totiž tady funguje řadu let, nadšenci se podělí s jinými nadšenci a berou celou práci zdarma na sebe - zase se pak zúčastní jiného medvědění a mohou se těšit za dobré peníze z jiné vůně, ke které by se třeba běžně nedostali.
Cítit se ještě dotčený, že jsem čekal šarži tak skvělou, jako se už řadu let nedělá a „osladit“ to za to tomu, co vůni dělí, je tak hloupé jako prosit tetičku z Ameriky, aby mi něco konkrétního (za mé peníze) přivezla a pak jí to hodit na hlavu a veřejně ji zostudit, protože jsem čekal, že to bude onačejší.

Martin29 21.10.19 21:13

Re

Tady vůbec nejde o Tomáše já neříkám ani slovo proti němu panebože lidí proberte se je očekávám že když koupím vůní za 2000 že to bude mít nějakou kvalitu to je snad normální dám ti příklad jo moje mancera cedrat Boise voní na oblečení týden creed od Tomáše volní po otevření jako líh a hrozně po citrónu to ti přijde normální ? Creed udělal prostě když to řeknu na plnou hubu sracku šarži a hotovo tak to vyřešíme my o co jde?

Stránka:  « Předchozí 1 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Další »
Váš příspěvek