Poslání a pravidla Výměníku

Ada 04.05.07 19:23

Jelikož to bylo nepřímo navrženo v diskuzi, rozhodla jsem se založit handlovací jarmark pro vzorky a odstřiky . Normální inzerci (prodej čehokoli) zatím necháme v burze , výměník by měl sloužit opravdu především pro výměnu, ačkoli nic vám nebrání pod svoji nabídku odstřiků připsat, že kromě výměny je i prodáte.
Povoleno je i handlování vzorků kosmetiky .

Pravidla:

  1. chcete-li se do výměn zapojit, založte si nové téma, které nazvete svojí přezdívkou. Nejste-li na fóru zatím zaregistrovaní, zaregistrujte se, jinak nebudete moct téma založit (je to kvůli „kradení“ přezdívek a také kvůli možnosti editace nabídky). Do názvu svého tématu můžete připsat i nějaké stručné lákadlo, ale nechť název vždy začíná vaší přezdívkou. Takže třeba:

Jana - mainstream + několik vzácností od Guerlainu

Nadpis tématu můžete měnit, když kliknete na Editaci u prvního příspěvku.

  1. do prvního příspěvku tématu napište, co nabízíte. Uveďte značku, název, případně typ (EdT, EdP) vůně, vzorky a odstřiky dejte zvlášť, k odstřikům nezapomeňte napsat objem a do jakého flakonu je dáte (skleněný Refan, umělohmotný, ampule bez rozprašovače).


Pod nabídku případně napište poptávku.
Chcete-li přidat odkaz na svou poličku v databázi, návod jak ho udělat je zde .

  1. pravidelně si svoje téma kontrolujte a odpovídejte na dotazy
  1. nepište do tématu své celé skutečné jméno, adresu ani telefon! Ideálně ani e-mail, který by se mohl stát kořistí spamových robotů. Chcete-li se s některým uživatelem dohodnout na výměně, napište mu na e-mail, který má uvedený v profilu, nebo soukromou zprávu tady ve fóru.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama