Prosím o radu:-)

Kubbi7 2.10.08 14:11

Prosím o radu:-)

Mám trochu dilema a nemůžu se rozhodnout mezi fahrenheitem 32 a dg the one. Obě jsou krásný. Popřípadě jinou pánskou vůni laděnou do květinova. Díky moc předem :)

Stránka:  1 2 3 Další »
klubko 2.10.08 14:14

Pokud mám vybrat z těchto dvou, tak jednoznačně DG One :) Fahrenheit je můj velký neoblíbenec, takže nemůžu být objektivní. Jinak výrazně květinová je JPG Fleur du Male.

Kubbi7 2.10.08 14:23

A co třeba Roberto Verino VV? Má někdo zkušenost?

Naja 2.10.08 14:29

Neznám ani jednu z nich, ale až budeš mít možnost, zkus tuhle (pokud jí neznáš). Můj syn i já jsme z ní byli nadšeni, pro mladého kluka jako dělaná http://www.parfemy-elnino.cz/givenchy-v … h-attitude

Ada 2.10.08 14:44

Brala bych The One, ta je moc hezká - Fahrenheit 32 mi přijde takový divný.

Sára 2.10.08 14:48

taky hlasuji pro DG One.

Barbarra 2.10.08 15:40

Taky bych zvolila The One.

Kubbi7 2.10.08 17:05

Super, díky za tip ale výdrž nic moc co?

Irena 3.10.08 07:41

Mně přijde podobně laděná taky Gucci II. V parfumérii jsem ji zavrhla a pak vedle mě někdo nádherně voněl v Praze na Parukářce, že jsem se musela zeptat. Zajímavá fialková květinovka je taky Grey Flannel. Koupila jsem ji příteli, ale nakonec zkončila v koupelně u jeho rodičů jako záložní vonidlo pro případ jeho nečekané návštěvy. Jinými slovy se mu nelíbil. Fahrenheita ani The One upřímně řečeno nemusím, ale když už, volila bych tu druhou.

Sára 3.10.08 10:32

No Gucci pour Home II je úplně bomba - jemná vůně, která vydrží vonět velmi dlouho , je prostě nádherná.

george007 3.10.08 13:45

Jednoznačně se přikláním k DG. Klasický Fahrenheit mam moc rád, ale ta 32 mi nějak nesedí…

hjanecko 4.10.08 15:51

Přítel má The One a je krásná, ale ke konci mi přijde, že jde trochu dosladka. Možná ale jen na něm, to nevím.

hjanecko 4.10.08 15:52

Přítel má The One a je krásná, ale ke konci mi přijde, že jde trochu dosladka. Možná ale jen na něm, to nevím.

bejzn 9.9.09 13:00

Farenheit

Ferenheit mi nepřipadá moc květinový, tak nevím ke kterému Diorovi jsi čichal… Ale asi pro dnešní populaci je v česku docela zprofanovaná… asi tím, že když vyšla, tak jim voněl každý, a navíc 99 procent lidí coby napodobeninou- falzem, kteréj je trochu odlišný, i když byly hooodně povedené.
Pozor ale na pánské vůně - doporučuju zkusit na vzorku nebo testeru i několikrát při různých denních dobách. Takovéto kořenité vůně a vůně bylinek mají tendenci zkysnout na kůži chlapa. To je např. případ Bognera, kterého používám již několik let jako základní svou vůni
Dobrej výběr nejen tobě…

Perrier 11.9.09 19:35

taky bych Ti spíš doporučil D&G - The One :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek