*SERGE LUTENS

Oad 16.02.16 21:36

zvonkové flakóny

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s tím, že by v pobočce SL měli vzorky vůní, které jsou jinak exkluzivně prodávány jen v Palais Royal v Paříži. Je možnost je tam očichat nebo se prostě k té vůni jinde než v Paříži nedostanu? V červnu mám cestu do Říma, tak se chci zastavit v pobočce SL očuchat vůně, ale trochu mě trápí tenhle problém. Díky za zkušenosti!

Madelane 06.09.16 19:08

Nová vôňa Baptême du Feu (Krst ohňom)
Zloženie uvádza: perník, púdrové tóny, mandarinku, kastoreum, osmanthus a drevité tóny

http://www.fragrantica.com/…u-39436.html

Lucinela 08.09.16 18:28

@Madelane
Krásné složení - perník - asociace Vánoce ;) .

Madelane 08.09.16 19:50

@Lucinela asi to nebude celkom neškodný perník… :cert: Za púdrovými tónmi sa vraj ukrýva strelný prach (!).

Zaujímavá recenzia: http://www.kafkaesqueblog.com/…teme-du-feu/

Lucinela 12.09.16 19:22

@Madelane
Od Serge se snad ani nedá čekat něco neškodného, ale tato recenze mě taky vyděsila. Obávám se, že s touto vůní si asi nebudu rozumět :think: . Právě uvažuji, která vůně mi nejvíce evokuje perníčky a dostala jsem na ni chuť. Sice jsou třicítky, ale já už v kostech stejně cítím, že přijde zlom a bude chuť na čokoládu, koňak, perníčky, vanilkové rohlíčky ;) .

chimaera 16.04.18 07:18

Podle zpráv z loňského roku ( http://www.kafkaesqueblog.com/…erge-lutens/ ) u Lutense chystají změny, nejvýraznější z toho pro nás by mělo být ukončení prodeje některých vůní v exportních - hranatých flakoncích a měly by být k mání už jen ve zvoncích.

Arabie
Bas de Soie
Sa Majesté la Rose
A La Nuit
Gris Clair
Jeux de Peau
Daim Blond
Cedre
Serge Noire
Fille en Aiguilles
Vitriol d’Oillet
Ostatní exportní by se snad měly prodávat už jen ve 100 ml balení.

Leckde už se nové stovkové balení prodává - https://www.houseoffraser.co.uk/search#… , přičemž výše uvedené mezi nimi skutečně nejsou, na ofi stránkách jsou ještě k dispozici obě velikosti (možná do vyprodání?).
Takže pokud máte v předchozích oblíbence nebo vám padesátka stačí, možná by bylo na čase zamyslet se nad zálohou.

/Pokud máte někdo jiné nebo přesnější informace - podělte se prosím :kytka: )

Červánek 16.04.18 14:07

@chimaera K vyse uvedenemu o Zvoncich SL - zatim je ve Zvonku jen Bas de Soie a zbytek je v hranatych 50 ci 100 ml.
Fleurs de Citronnier je naopak i v 50 ml hranatem a 75 ml Zvonku, ve kterem byla a je.
a Vetiver Oriental lze sehnat v 50/100 ml hranatych i 75 ml Zvonku beze zmeny formulace. :-)

Červánek 16.04.18 21:12

@chimaera P.S. -neprobírala jsem všechny (hranaté) flakóny na www.sergelutens.com

ale třeba Ambre Sultan je v obou velikostech - 50 a 100 ml

Ještě si vzpomínám, že se někdy koncem 2017 probíralo někde na FB, možná i stránkách SL nebo jinde, kde ze Serge Lutense reagovali, že snad jen Bas de Soie se přestěhovala do Zvonku a zbytek šel do 50 a 100 ml hranatých, a že se žádná vůně nebude rušit. A možná časem 50 ml nebudou.
Zatím ale jsou

chimaera 17.04.18 04:58

@Červánek Děkuji, to by byla dobrá zpráva, že půjdou sehnat aspoň v té stovce. Ono to i podle rozdílného designu flakonů 100 a 50 vypadá, že padesátky se doprodávají. Ale je možné, že to bude trvat ještě dlouho, než dojdou jejich zásoby.

Červánek 17.04.18 06:42

@chimaera jeste se u SL zmenilo to, ze u prodejcu zmizela kabelkova rada Le Vapo Tout Noir 2×30 ml i ty novejsi rozsroubovatelne naplne i ty pevne naplne v cernem obale, nebo se doprodava a jiz nenaskladnuje, je vsak k mani na sergelutens.com

AVSAK velmi potesujici az “bingo” zprava je, ze nasemu El Nino se podarilo ziskat
v tomto baleni s nerozsroubo­vatelnou vytahovaci naplni FdB za neuveritelnych Kc 1245,00 po sleve
( to jsem tez neodolala a koupila spolecne s
L ´ Orpheline 50 ml v teze relaci).

Zvonky se letos zdrazovaly na jednotnou cenu 190€ , akorat Mandarine M. zustala na 165€.

chimaera 17.04.18 07:11

@Červánek Zdražení mě netěší, rušení kabelkové řady taky ne - a na to FdB jsem na elninu koukala tak dlouho, až byla pryč:)

Stránka:  « Předchozí 1 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125
 Váš příspěvek