Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Biely kvet 6.8.20 10:14

@chimaera Pozerala som, ale nič nechcem, tak nemusíš čakať. Čo ideš brať ty, ak to nie je tajomstvo?

chimaera 6.8.20 10:25

@Biely kvet Není, jenom blbosti pro holčičky, budou narozeniny, možná zkusím od LPP Violet Macaroon a asi přihodím i toto: https://www.origines-parfums.com/…produits.htm :think:

alibi 6.8.20 10:59
@chimaera píše:
@frangipani_romana Ano:) Ten můj byl tedy (v celofánu a v krabici) bez té stužky, ale určitě stojí za zvážení :palec:
A jeho černý brácha je teď za super cenu (já kupovala o deset euro dráž) - je to taková vylepšená verze Cologne of the Missions s porcí mléčné čokolády navíc. https://www.origines-parfums.com/…m-100-ml.htm

edit: složení na origines je napsáno špatně, patří k bílé verzi, mrkněte spíš na fragranticu: https://www.fragrantica.com/…r-24033.html

Příspěvek upraven 06.08.20 v 10:02

tak já bych toho černého bráchu brala Lei, pokud jsi tedy ještě objednávku neuzavřela

chimaera 6.8.20 11:09

@alibi Vezmu:) :hug:
Uzavírám asi teď, aby toho pak nebylo moc :think:

alibi 6.8.20 11:20

@chimaera děkuji :kytka:

ParfumStar 6.8.20 12:59
@chimaera píše:
@Biely kvet chtěla jsem dneska, ale mohu ještě třeba den počkat

je to jeste aktualni, mohu se jeste pridat, prosim?
1 ks Irissime Noir poprosim

chimaera 6.8.20 13:26

@ParfumStar Beru tedy ještě jednoho černouška a uzavírám :kytka:

MagnolieS 6.8.20 15:45

@chimaera dodatečně děkuji :kytka:

@fegitah včerejší Opium je nová verze 90 ml :-? brala jsem na Europarfémech, zaplatila a hned ji tam nechala k reklamaci, prachy zpátky do 14 dnů na účet, možná prý dříve.

chimaera 6.8.20 16:41

@MagnolieS @fegitah ale ne, sakra, to je fakt hloupé:( A vypadalo to tak nadějně, to byl asi někdo při vkládání myšlenkami někde na dovolené :-(

Phalaen 6.8.20 17:39
Phalaen 6.8.20 17:51
fegitah 6.8.20 21:04

@MagnolieS díky, že sis na mě vzpomněla, :rose: zařídím se podle toho.

fegitah 6.8.20 21:09

@chimaera zkusit se ale to muselo :hug: :-)

MagnolieS 6.8.20 22:37
@fegitah píše:
@chimaera zkusit se ale to muselo :hug: :-)

Souhlas, já také chvíli váhala, ještě zbyteček z nostalgie mám, ale pak nechápu PROČ tam někdo vůbec zadával 100 ml a vyhrabal vintage foto :pudl:
Ad ta platba, chodí to v krabicích a před zaplacením to nemůžou prostě otevřít, další :pudl: pak bych brala, ok zaplatím, ale v momentě pokud to nechci mají vrátit okamžitě platbu na kartu zpátky jako jinde :nevim: navíc, když je to jejich chyba, ne moje.

@MagnolieS píše:
Souhlas, já také chvíli váhala, ještě zbyteček z nostalgie mám, ale pak nechápu PROČ tam někdo vůbec zadával 100 ml a vyhrabal vintage foto :pudl:
Ad ta platba, chodí to v krabicích a před zaplacením to nemůžou prostě otevřít, další :pudl: pak bych brala, ok zaplatím, ale v momentě pokud to nechci mají vrátit okamžitě platbu na kartu zpátky jako jinde :nevim: navíc, když je to jejich chyba, ne moje.

Oni to (obvykle) nezadávají jako novou položku, ale k existující (i vyprodané) položce v databázi prostě připíšou kusy a tím se ona znovu zjeví na e-shopu. To je princip těch hlídacích psů - nastavíte si to na existující položku a jakmile se na ní objeví nějaké kusy, tak odchází maily zákazníkům. Na neexistující položku by ten pes nešel nastavit (nebo šel, ale hrozně složitě…)

Takže prostě nějaký brigádník našel v krabici parfém s nějakým názvem, vyhledal v databázi položku se stejným názvem, nezkontroloval objem ani fotku, a připsal k ní, že naskladňuje X kusů - a položka se zobrazila na e-hopu se starým popisem i fotkou.

Tomu, proč to nemůžou otevřít před pokladnou asi rozumím - nemůžou sami prodavači nebo skladníci rozbalovat a znehodnocovat zboží, musí to mít důvod. I kdyby to prodavačka otevřela, musela by se zákazníkem sepisovat protokol o znehodnocení zboží…žádná výhra. Myslím, že to dokonce požaduje i úřední šiml, že pokud se něco znehodnoceného dostane do slevy, tak to musí mít prokazatelný záznam pro daňaře, proč budou nižší odvody…

Ale tomu, proč nevrací peníze hned - tomu teda fakt nerozumím, to už dnes považuju za standard. :pudl:

Stránka:  « Předchozí 1 3379 3380 3381 3382 3383 3384 3385 3386 3387 3388 3389 3391 Další »
Váš příspěvek