Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

MagnolieS 27.8.20 11:46

@frangipani_romana Nic proti, ráda tě čtu, sleduju jinde atp.
Stránky, které tady propaguješ žádnej zázrak aspoň pro mě :nevim: pokud tedy nevypíchneš spešl slevu jako u Orlane …
Zajímalo by mě jestli tam odtud někdo nakupuje/nakoupil?
Vše je dost drahé oproti jiným eshopům :think: namátkou obyč parfemky tam to ani těch 15% nezachrání, třeba Oscar de la Renta:
https://www.sensualite.cz/…eny--100-ml/ 2 390 Kč!

Notino https://www.notino.cz/…da-pro-zeny/ 785 Kč

nebo Boucheron:
https://www.sensualite.cz/…eny--100-ml/ 2 152 kč!

Notino https://www.notino.cz/…/p-15865204/?… 980 Kč

Hermesfan 27.8.20 11:48

Aj ja si všímam toto tlačenie na pílu.

@Hermesfan píše:
Aj ja si všímam toto tlačenie na pílu.

No to bych byla hodně překvapená, kdybys neměla komentář. Tak jen abys to nepřehlédla: kódíček pro SK je FRANGIPANISK ;-)

Příspěvek upraven 27.08.20 v 15:27

@MagnolieS píše:
@frangipani_romana Nic proti, ráda tě čtu, sleduju jinde atp.
Stránky, které tady propaguješ žádnej zázrak aspoň pro mě :nevim: pokud tedy nevypíchneš spešl slevu jako u Orlane …
Zajímalo by mě jestli tam odtud někdo nakupuje/nakoupil?
Vše je dost drahé oproti jiným eshopům :think: namátkou obyč parfemky tam to ani těch 15% nezachrání, třeba Oscar de la Renta:
https://www.sensualite.cz/…eny--100-ml/ 2 390 Kč!

Notino https://www.notino.cz/…da-pro-zeny/ 785 Kč

nebo Boucheron:
https://www.sensualite.cz/…eny--100-ml/ 2 152 kč!

Notino https://www.notino.cz/…/p-15865204/?… 980 Kč

Propaguju, protože s nimi mám spolupráci - tak jak píšu v každém článku, to není žádné tajemství. Dostala jsem od nich 12 vůní, které jsem si sama vybrala, a z těch jsem zatím recenzovala (myslím) 4 - čím si nejsem jistá, to nepropaguju (ale ještě asi 2-3 tam mám nachystané).

Předpokládám, že to tady čtou dospělí a svéprávní lidé, kteří nakupují to, co jim sedí, za ceny, které jsou ochotní dát.

Jinak k těm cenám na webu:
Sensualité je VÝHRADNÍ dovozce několika značek z autorizovaných zdrojů (distributoři, výrobci). Na rozdíl od jiných prodejců si můžete být jistí, že ty věci nejsou prošlé ani neležely rok někde ve skladu zkrachovalého obchodu bez klimatizace a topení. Což třeba u kosmetiky je poměrně zásadní věc. Sensualité se chová slušně a nepůjde s cenami pod hladinu, kterou zaručují svým koncovým prodejcům - tak se dělá byznys v kultivovaných zemích.
V opačném případě se může stát třeba to, co se stalo s parfémy Simone Cosac - už neexistují. A taky byly jednu dobu dostupné na slovenském internetu za 40€, zatímco v kamenné prodejně za 150€ si jich díky tomu nikdo ani nevšiml. A přesně tady (!!) na tohle téma byla hromada keců, jak kamenné prodejny „okrádají zákazníky“ oproti cenám na netu…

Ceny na Notinu jsou fajn, ale kampak se vypařil Guerlain, Dior, Chanel, AcParma…? Všimli jste si srovnání cen Klorane, Avene, Elancyl, Vichy, AlexandreJ…s cenami v lékárnách a obchodech? Kdepak jsou všechny ty nichovky za babku? Tak na to moc nespoléhejte, že to vydrží… ;)

Ještě teda upřesňuju, aby to v někom nevzbuzovalo pnutí: ne 12 flakonů, většina byly vzorky.

Tana1112 27.8.20 17:41

Nemá, prosím, někdo slevový kód do Vavavoom, který nevyužije?

MagnolieS 27.8.20 18:18

@frangipani_romana Tak pnutí já fakt nemám :-P ale věděla bych i … jinak je mi to volný, vím kolik času to žere.
Ok, Notino ( mmch. Chanel už maj, k ostatnímu se vyjadřoval p. Radek ) bylo po ruce páč na Elnino odtud odkazy nefungují :nevim: i rozumím tomu co píšeš, ale fůůrt to nejsou bůhvíjaký slevy, tak si založ vlákno pro ně a jejich eshop a tam informuj, líbí se mi tvůj rozhled, nadhled i občasná drzost, nežene 8-)

@MagnolieS píše:
@frangipani_romana Tak pnutí já fakt nemám :-P ale věděla bych i … jinak je mi to volný, vím kolik času to žere.
Ok, Notino ( mmch. Chanel už maj, k ostatnímu se vyjadřoval p. Radek ) bylo po ruce páč na Elnino odtud odkazy nefungují :nevim: i rozumím tomu co píšeš, ale fůůrt to nejsou bůhvíjaký slevy, tak si založ vlákno pro ně a jejich eshop a tam informuj, líbí se mi tvůj rozhled, nadhled i občasná drzost, nežene 8-)

Vlákno zakládat nebudu, už je to jen do konce měsíce, ale tak to víš: občas se povede lepší okaze, občas se člověk musí spokojit s málem… ;-)

Radek O. 28.8.20 09:22
@frangipani_romana píše:
Propaguju, protože s nimi mám spolupráci - tak jak píšu v každém článku, to není žádné tajemství. Dostala jsem od nich 12 vůní, které jsem si sama vybrala, a z těch jsem zatím recenzovala (myslím) 4 - čím si nejsem jistá, to nepropaguju (ale ještě asi 2-3 tam mám nachystané).

Předpokládám, že to tady čtou dospělí a svéprávní lidé, kteří nakupují to, co jim sedí, za ceny, které jsou ochotní dát.

Jinak k těm cenám na webu:
Sensualité je VÝHRADNÍ dovozce několika značek z autorizovaných zdrojů (distributoři, výrobci). Na rozdíl od jiných prodejců si můžete být jistí, že ty věci nejsou prošlé ani neležely rok někde ve skladu zkrachovalého obchodu bez klimatizace a topení. Což třeba u kosmetiky je poměrně zásadní věc. Sensualité se chová slušně a nepůjde s cenami pod hladinu, kterou zaručují svým koncovým prodejcům - tak se dělá byznys v kultivovaných zemích.
V opačném případě se může stát třeba to, co se stalo s parfémy Simone Cosac - už neexistují. A taky byly jednu dobu dostupné na slovenském internetu za 40€, zatímco v kamenné prodejně za 150€ si jich díky tomu nikdo ani nevšiml. A přesně tady (!!) na tohle téma byla hromada keců, jak kamenné prodejny „okrádají zákazníky“ oproti cenám na netu…

Ceny na Notinu jsou fajn, ale kampak se vypařil Guerlain, Dior, Chanel, AcParma…? Všimli jste si srovnání cen Klorane, Avene, Elancyl, Vichy, AlexandreJ…s cenami v lékárnách a obchodech? Kdepak jsou všechny ty nichovky za babku? Tak na to moc nespoléhejte, že to vydrží… ;)

Dobrý den, nedá mi to nereagovat, protože váš příspěvek obsahuje pár „nepřesností“ ;)

1. Výhradní dovozce – uvědomte si, že jsme v EU, kde existuje volný pohyb zboží a služeb, tudíž nic jako výhradní dovozce již nemá právní formu jako v minulosti. Zboží plně legálně může v rámci EU vozit a prodávat kdokoli (vyjma zákonem daných výjimek) a není tím ani horší a ani lepší. Navíc někteří se ohání výrazy jako „výhradní dovozce a distributor“ i u značek, které jsou zde distribuovány oficiálně skrze vícero společností, nebo i napřímo beauty společnostmi.

2. Kvalita zboží – dovedete si představit kolik obchodů musí ročně zkrachovat a mít na poličkách staré zboží, aby dokázaly zásobit všechny ty eshopy nejen u nás, ale i ve světě? Tento argument byl poměrně populární tak 10 let zpět… Opravdu nic takového se neděje a eshopy obecně nakupují v rámci normální sítě distributorů apod. protože jinak by ty objemy opravdu neměli.
My máme navíc jako jedni z mála? nebo jediní? sklad kolaudován přímo na skladování parfémů a kosmetiky, takže nic lepšího, než skladování v Notinu u nás asi nebude :) Navíc při tom objemu, co prodáme, se u nás jakýkoli produkt zdrží maximálně pár týdnů. A podobně je na tom i řada jiných prodejců.

3. Notino je autorizovaný prodejce stovek značek, a to i těch nejprestižnějších. Např. i ze zmíněných viz. výše. A v dalších stovkách případů bere přímo z distributorské sítě, nebo velkoobchodní sitě, jelikož ne každá značka má autorizační proces, spousta značek to má tak, že prostě přijdete a nakoupíte si zboží a jdete jej prodávat.

Takže klidně si propagujte kohokoli. Je fajn, že je tu konkurence, která nutí všechny vylepšovat služby apod., ale buďte u toho férová a zkuste nepoužívat „nepřesnosti“ o krachujících obchodech, autorizacích apod. Vím, že v tom není žádný negativní úmysl. Navíc ve spojení s námi, kdy jsme velmi otevřeni v diskuzích.

díky moc a mějte se fajn ;)

Radek O.

@Radek O. píše:
Dobrý den, nedá mi to nereagovat, protože váš příspěvek obsahuje pár „nepřesností“ ;)

1. Výhradní dovozce – uvědomte si, že jsme v EU, kde existuje volný pohyb zboží a služeb, tudíž nic jako výhradní dovozce již nemá právní formu jako v minulosti. Zboží plně legálně může v rámci EU vozit a prodávat kdokoli (vyjma zákonem daných výjimek) a není tím ani horší a ani lepší. Navíc někteří se ohání výrazy jako „výhradní dovozce a distributor“ i u značek, které jsou zde distribuovány oficiálně skrze vícero společností, nebo i napřímo beauty společnostmi.

2. Kvalita zboží – dovedete si představit kolik obchodů musí ročně zkrachovat a mít na poličkách staré zboží, aby dokázaly zásobit všechny ty eshopy nejen u nás, ale i ve světě? Tento argument byl poměrně populární tak 10 let zpět… Opravdu nic takového se neděje a eshopy obecně nakupují v rámci normální sítě distributorů apod. protože jinak by ty objemy opravdu neměli.
My máme navíc jako jedni z mála? nebo jediní? sklad kolaudován přímo na skladování parfémů a kosmetiky, takže nic lepšího, než skladování v Notinu u nás asi nebude :) Navíc při tom objemu, co prodáme, se u nás jakýkoli produkt zdrží maximálně pár týdnů. A podobně je na tom i řada jiných prodejců.

3. Notino je autorizovaný prodejce stovek značek, a to i těch nejprestižnějších. Např. i ze zmíněných viz. výše. A v dalších stovkách případů bere přímo z distributorské sítě, nebo velkoobchodní sitě, jelikož ne každá značka má autorizační proces, spousta značek to má tak, že prostě přijdete a nakoupíte si zboží a jdete jej prodávat.

Takže klidně si propagujte kohokoli. Je fajn, že je tu konkurence, která nutí všechny vylepšovat služby apod., ale buďte u toho férová a zkuste nepoužívat „nepřesnosti“ o krachujících obchodech, autorizacích apod. Vím, že v tom není žádný negativní úmysl. Navíc ve spojení s námi, kdy jsme velmi otevřeni v diskuzích.

díky moc a mějte se fajn ;)

Radek O.

Díky za informace k Notinu, ale Notino není jediný eshop v téhle republice a na Slovensku, který prodává (některou) kosmetiku za nízké ceny.

A volný pohyb zboží vs. licencovaný prodej pro určité území není totéž.

Já vždy Notino v diskusích o fejkách a prošlém zboží a cenové politice obhajuju, dokonce jsem z Arome kvůli tomu už jednou vyletěla :D, tak buďte fér i vy.

Radek O. 28.8.20 11:49

Vím, že v diskuzích nás obhajujete, proto jsem také uvedl, že v tom nevidím úmysl. Jen opět…

A volný pohyb zboží vs. licencovaný prodej pro určité území není totéž

Tomuto upřímně nerozumím. Absolutně netuším co je tím myšleno. Co to je licencovaný prodej pro určité území?

Nicméně toto asi není vlákno pro tuto formu diskuze vhodné.

Radek O.

@Radek O. píše:
Vím, že v diskuzích nás obhajujete, proto jsem také uvedl, že v tom nevidím úmysl. Jen opět…

Tomuto upřímně nerozumím. Absolutně netuším co je tím myšleno. Co to je licencovaný prodej pro určité území?

Nicméně toto asi není vlákno pro tuto formu diskuze vhodné.

Radek O.

Souhlasím, ani jsem nechtěla vyvolávat válku, vlastně ani nevím, mezi kým. Nicméně téma je zajímavé, nechcete se k tomu vyjádřit na blog? Určitě by to zajímalo i zdejší damy.

JosefKamil 28.8.20 15:10
@frangipani_romana píše: …
A volný pohyb zboží vs. licencovaný prodej pro určité území není totéž. …

Taky tomu nerozumím, můžeš to nějak upřesnit?

@JosefKamil píše:
Taky tomu nerozumím, můžeš to nějak upřesnit?

Však to znáte sami, hoši. Třeba Škodovky může prodávat jen dealer se smlouvou na území vymezeném smlouvou, tak aby zákazníkovi byly zachované garance, originalita, dostupnost servisu, celý sortiment, asistence… Jinak je může prodávat kdokoliv za jakékoliv ceny, ale bez garance výše uvedeného. Celé kouzlo.

Jinak jsem to tady celé vlákno nahlásila moderátorům počínaje příspěvkem MagnolieS včera v 11:46, můžete to nahlásit taky, ať to smažou. Pokud má někdo zájem o diskusi na toto téma, tak založte diskusi novou. Howg. :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 3381 3382 3383 3384 3385 3386 3387 3388 3389 3390 3391 Další »
Váš příspěvek