Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Hermesfan 4.4.21 11:15
Královna trnů 5.4.21 18:47

Lalique Soleil 100 ml za 1 002 Kč :rose:

https://www.notino.cz/…da-pro-zeny/

Magnolie1 5.4.21 18:52

@Královna trnů dneska jsem na to taky koukala, jen nevím, jak ta vůně voní, ale cena je hezká

Mizyan 5.4.21 18:55

@Královna trnů
Krasny flakon a cena za 100ml nizsi nez za 30? Dobry. :palec:

Královna trnů 5.4.21 19:25

@Magnolie1 @Mizyan Já do ní šla naslepo, měla jsem ji už nějaký čas ve svém wishlistu, tak ve středu uvidíme, jak se mi bude zamlouvat. Docela mě v jejím složení zaujalo mléko.

Arome bublinka 5.4.21 19:33

Na Elninu Hermes Eau de Gentiane Blanche za 698,–. Zná někdo? Docela mě láká, je asi dost neobvyklá. AA Gentiana mám odstřik a líbí se mi.

@Arome bublinka píše:
Na Elninu Hermes Eau de Gentiane Blanche za 698,–. Zná někdo? Docela mě láká, je asi dost neobvyklá. AA Gentiana mám odstřik a líbí se mi.

Jasné, plesnivý dědek ve skříni. :palec:
https://frangipani.cz/…-od-hermese/

Arome bublinka 5.4.21 20:26

Zvláštní, na Fragrantice a Parfumo má velmi dobré hodnocení, jako plesnivý dědkův kabát bych tedy vonět nemusela, tak nevím… Zvláštní, že v té recenzi píšeš, že ani okolí to jako puch nevnímalo.

@Arome bublinka píše:
Zvláštní, na Fragrantice a Parfumo má velmi dobré hodnocení, jako plesnivý dědkův kabát bych tedy vonět nemusela, tak nevím… Zvláštní, že v té recenzi píšeš, že ani okolí to jako puch nevnímalo.

já ji nosím moc ráda, ale nevím, jestli je to na slepáka - je hodně pánská a taková „stará“, nemá nic z moderních vůní (teda nevím, jak tahle nová verze, tu jsem nezkoušela, možná tam po reformulaci nějakou moderní syntetiku přidali). A pozor, je to kolínská, je akvarelová. Ale jinak velmi doporučuju, zítra si ji vezmu do prácu, úplně jsem se na ni naladila.

Mizyan 5.4.21 20:32

@Arome bublinka @frangipani_romana

Děkuji, obědnávám! :hug:

Arome bublinka 5.4.21 20:39
@frangipani_romana píše:
já ji nosím moc ráda, ale nevím, jestli je to na slepáka - je hodně pánská a taková „stará“, nemá nic z moderních vůní (teda nevím, jak tahle nová verze, tu jsem nezkoušela, možná tam po reformulaci nějakou moderní syntetiku přidali). A pozor, je to kolínská, je akvarelová. Ale jinak velmi doporučuju, zítra si ji vezmu do prácu, úplně jsem se na ni naladila.

No dost tam o ní píší, že i když je to EDC, tak vydrží „vonět“ docela dost. Ještě otázečka, nešla by případně s něčím vrstvit? Možná s nějakou sladší vůní by se dalo. Já občas z takto „divných“ vůní vykouzlím akceptovatelnější verzi, či dokonce „líbivku“.

Královna trnů 5.4.21 21:06
@frangipani_romana píše:
Jasné, plesnivý dědek ve skříni. :palec:
https://frangipani.cz/…-od-hermese/

Tahle recenze mě popravdě docela nalákala… :-D

Frankie 5.4.21 21:14

@Arome bublinka
Cena je skvělá, tak do toho!

Hermès GB (vlastním 3 láhve, jednu z nich hodlám věnovat 1rožci) vrle doporučuji, před několika dny jsem ji měl na sobě.
Osobní empirie, skvělá na léto. Žádné kyselé citróny k tomu, to je pro malé a pro staré báby.
Sorry, ty později jmenované vlastně už nemusí vrstvit…

Pokud ale mocí mermo chcete, tak nabízím k experimentům:

• Grey Flannel
  • Eau de Narcisse Bleu

Všechny jsem odzkoušel, u mne labůůůůůž…

Arome bublinka 5.4.21 21:19

Děkuji, já to tedy risknu. Grey Flannel mám také a líbí se mi. Já divné vůně povětšinou můžu, ale bála jsem se, aby to nebylo přespříliš. Např. na Kelly Caleche jsem si musela chvilku zvykat a teď jí v létě miluju! Hermes je z mainstreemu jedna z mých nejoblíbenějších značek, pak mám moc ráda vůně Lalique (levný a dost dobrý).

Stránka:  « Předchozí 1 3447 3448 3449 3450 3451 3452 3453 3454 3455 3456 3457 3463 Další »
Váš příspěvek