Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

@Arome bublinka píše:
No dost tam o ní píší, že i když je to EDC, tak vydrží „vonět“ docela dost. Ještě otázečka, nešla by případně s něčím vrstvit? Možná s nějakou sladší vůní by se dalo. Já občas z takto „divných“ vůní vykouzlím akceptovatelnější verzi, či dokonce „líbivku“.

To je asi zase škoda ji kombinovat, je docela originální - ale určitě by šla spojit s jakoukoliv pánskou Hermessencí nebo s jakoukoliv pepřovkou, s růžičkou, s paprikou…je celkem neutrální.

Ona má výdrž, ale je taková nevýrazná, intimní, prostě taková kolínská. Rozhodně se neponeseš na oblaku vůně. Ale ten dědkovský genciánový tón je pěkný a vytrvalý, ten fakt zachytím po celý den každou chvíli.
Podle mne jsou ty staré Hermes kolínské hrozně podceňované, lidi jsou dnes zvyklí na nápadné vůně, letí „individuality“, Ale já mám ráda se občas navonět jen pro sebe. Za tuhle cenu je to úplně vtip. :)

@Frankie píše:
@Arome bublinka
Cena je skvělá, tak do toho!

Hermès GB (vlastním 3 láhve, jednu z nich hodlám věnovat 1rožci) vrle doporučuji, před několika dny jsem ji měl na sobě.
Osobní empirie, skvělá na léto. Žádné kyselé citróny k tomu, to je pro malé a pro staré báby.
Sorry, ty později jmenované vlastně už nemusí vrstvit…

Pokud ale mocí mermo chcete, tak nabízím k experimentům:

• Grey Flannel
  • Eau de Narcisse Bleu
Všechny jsem odzkoušel, u mne labůůůůůž…

Od kolika jsou báby staré? :think:

Grey Flannel je výborný, ale oproti genciánce už je jakože hodně chlapisko. Pro mne už je nenositelný.

Frankie 5.4.21 21:40

@Arome bublinka
Jéžíš, já minulý týden kupoval 5 x Hermès! :-P
A konečně jsem se seznámil se UJ sur la Lagune.
Upřímně, ty 2 kreace od Nagel (Citron Noir plus předešlá) mně nesedly, ony jsou i v jisté chvíli podobné, obešel bych se však bez nich.
GFla mi odebrala maminka a vypotřebovala ji.
Tu vůni mám rád, poněvadž mi připomínala babiččinu zahradu, rostoucí břečťan u plotu k sousedům, který jsem švihal/utínal prutem jako hošík.

Příspěvek upraven 05.04.21 v 22:03

@Frankie Břečťan :palec:

Frankie 5.4.21 21:50

@frangipani_romana
To není na Tebe, ale vpomněl jsem si na RIP -arbuchu, škůdce původního arome a její suitu pří-vrrrrr-žeňkyň.
Že nemohla nosit kyselé citrónové/citrusové vůně.
Ani nemusela. :lol:

Magnolie1 5.4.21 21:59

@Frankie já to čtu a říkám si, že jsi rozjel teda svůj šarm naplno - m(M)alé a staré báby, v podstatě bych mohla obojí na sebe vztáhnout :lol: :lol: :lol:

@Frankie Ano, někdo si vystačí z vlastních zdrojů. :andel:

Frankie 5.4.21 22:50

@Magnolie1
Předevčírem, když jsem šel pracovat i v so zadarmo, pak na zastávce tram směrem ze ZM domů, jeden nervóza starší pán s berlí povídal při delším čekání: Bože, to je bordel, já už to nevydržím, ať už chcípnu.
Mezi námi, rozhodně to nemyslím na Tebe, ve svých řadách máme málokoho, kdo by takhle upřímně mohl osvětlit, co nás, některé, čeká.

Magnolie1 5.4.21 23:02
Magnolie1 6.4.21 14:29

TT naskladněna na elninu

Ne přímo slevy, ale fakt krásné sety od Lutense https://www.sergelutens.com/…veautes.html#…

GabrielaNR 6.4.21 22:33

@Královna trnů sa máte 8-O …na notino.sk je za 97,60 € :cry: :cry: Tiež ju mám vo wishliste :hug:

MagnolieS 6.4.21 22:55

@GabrielaNR Chceš ji koupit a poslat zásilkovnou?

GabrielaNR 6.4.21 23:02

@MagnolieS ááánnnoooo, rada by som :hug:

MagnolieS 7.4.21 00:09

@GabrielaNR Ok, tak pojd na sz ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 3448 3449 3450 3451 3452 3453 3454 3455 3456 3457 3458 3463 Další »
Váš příspěvek