Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Frankie 5.5.21 13:43

@Arome bublinka
Bublinko, olivové dřevo bez olivého dřeva ve složení.
Nasládle-kořenitá-dřevitá, první dojem byly vycucané bon pary, rozpatlaný zápach Středomoří, hodně vzdálené vzpomínky, mírná vůně, nedisponuje hranami, čichat se zavřenýma očima, :-) žádná mužná.
Bude se chovat různě v příslušných ročních obdobích.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 14:04

phulosoraptorka 5.5.21 14:03

K těm platbám za objednávku na Fragonitu: Taky mě to napadlo, platila jsem sice okamžitě, ale zdá se, že se jim to připsalo až v pondělí.
Nakonec mi neposlali jen dámský EDP Jasmín a pánskou Neroli, mohl by tu někdo, kdo je má, o nich napsat víc?

Mandle a ostružina mi dorazila, i když částečně vylitá a zapatlala mi i zbytek příliš voňavé zásilky, tak ji teď nemůžu ani cítit.
Ale je na mě trochu moc sladká, asi bych ji neměla ráda ani normálně.

Taky mám Olivovník a jalovec a souhlasím s Františkem, není moc mužná, je to takový nasládlý bylinný likér s minimem zelených tónů , žádná pecka, ale líbí se mi.

Nejlepší je podle mě Roseraie, realistická drobná růže se zelenými tóny.
Verveine je taková jednoduchá a trochu ostrá, ale třeba v letních vedrech přijde vhod.

Kosatec a Neroli a Tuberózu a Neroli jsem testovala jen na papírku, ale vypadají nadějně.

Arome bublinka 5.5.21 14:09

Tak to jsem ráda, že Olivovník a jalovec není moc mužný, budu ho nosit já. Kupovala jsem ještě Aqua a tu asi věnuji bráchovi. Verbenu nijak zvlášť ve vůních nevyhledávám, ale růžových parfémů už mám nějak moc, tak jsem si říkala, že není od věci mít i nějaký verbenový do letních tropů, pokud letos budou…

Frankie 5.5.21 14:17

@phulosoraptorka
Néroli bych spíše místo přibližování raději někam přinesl, moje osobní iluzorní představa by byla, že by Ti k pleti, barvě vlasů a mluvě mohla spíše sednout než nesednout.
Když bych ji porovnal k méně ostré Ferrari Bright Neroli, líbí se mi více, neb u té vystupuje v teple určitě, pak u u seniorek, jistá animálnost, nicméně zase oplývá lepšími parametry.
Z těch mých 4 JeP se mi nejvíce pozdává, někde jsem četl, že se výkonem vyrovná Neroli Portofino od TF.
Měla by dostat pokutu, že je tak dobrá, že jednomu při ní až samy vystřelují kšandy… :lol:

JosefKamil 5.5.21 14:20
@Frankie píše: … někde jsem četl, že se výkonem vyrovná Neroli Portofino od TF.

Nevyrovná. Zkoušel jsem každou na jedné ruce. Just jack Neroli má větší výdrž než JeP a je k TF blíže, řekl bych.

Frankie 5.5.21 14:26

@Arome bublinka
Aquu (à la naředěná Kenzo pour Homme) bych doporučil školním dětem, které se potí, nebo potřebují mírně chladit.
Viděl bych ji na vrstvení s jinými od téže stáje, a sic živými vodami - L'Eau par Kenzo/Indigo. ;-)

Frankie 5.5.21 14:31

@JosefKamil
Děkuji, ale každopádně je na tom lépe než 4711, ke které má třeba také blízko.
Možná se mi líbí více než ten jmenovaný Just jack.
Kupoval jsem ještě jiného Just Jacka, svěží Amalfi Coast, jestli si vzpomenu, zkusím je převrstvit.

Arome bublinka 5.5.21 14:32

@Frankie Hm, tak to nevím, jakému dítěti dát :-) Bráchova kůže parfémy doslova vpíjí a já na něm cítím jenom těžké kalibry typu Terre. Taky je teda možné, že mám podprůměrný čich.

Arome bublinka 5.5.21 14:34

@Frankie Amalfi Coast od JJ by mě docela zajímal, Neroli od JJ se mi moc nelíbilo, na mě moc do pánska, naštěstí si ho kupovala kamarádka…

Frankie 5.5.21 14:40

@Arome bublinka
Jde o svěží hodně líbivý citrusový nářez, ale nejsem s to objektivně posudit výdrž, poněvadž ji přestávám cítit.
Abych jistil již dopředu nejistotu a nedostatek informací, kupoval jsem rovnou 2 láhve, ale mezi námi, padne letos za vlast.
@JosefKamil
Nesleduji cenu Neroli Portofino, ale odhadem, nestojí tak 30-60 x více?
Co bys chtěl za 100,– Kč? :think:

Frankie 5.5.21 15:02

@Arome bublinka
Já bych si vsadil, že nemáte podprůměrný čich…

JosefKamil 5.5.21 15:04

@Frankie
Já neříkám, že JeP je špatná, taky mám 2 v záloze. :-D A máš pravdu, k originální 4711 je blíž.
Poměr cena/výkon je nesrovnatelný oproti TF. Mně prostě JJ vyhovuje víc než JeP. Taky jsem oboje zkoušel na ruce, JeP má ostřejší nástup, ale vydrží méně. Dokonce mi obě voňavky sedí víc než Mugler Cologne.
A asi nejlepší z tohoto ranku je Essenza di Colonia od AdP.

JosefKamil 5.5.21 15:19

A zítra si jedu vyzvednout Bvlgari Man Wood Neroli , tak jsem na něj zvědavý.

Frankie 5.5.21 15:28

@JosefKamil
Tu mám, dobrá je a panuje spokojenost.

Ježíš, já jsem se tady zase rozžvatlal, omlouvám se čtenářům, zapalte františka.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 15:58

Hermesfan 5.5.21 15:47

@JosefKamil

áno, spolu s Mugler Cologne moje naj naj neroliovky, predstava leta

Stránka:  « Předchozí 1 3461 3462 3463 3464 3465 3466 3467 3468 3469 3470 3471 3472 Další »
Váš příspěvek