Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

@Hanka H píše:
@frangipani_romana Koukala jsem na obdobné nabídky - cena je tedy velmi příznivá! A chceš vůni nosit , nebo ji archivovat?

To jsem přesně potřebovala, aby se někdo zeptal. :D Chci to samozřejmě nosit, ale už jeden mám a nenosím ho. Takže :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Ladies, tady to máte - dám to do více diskusí, protože podle mně je to pecka a měl by to vyhrát někdo z Československa: vyhrajte parfém na míru v hodnotě 3.000€
Info tady: https://frangipani.cz/…fem-na-miru/

(Psala jsem si s parfumérem, je to potvrzené, žádný fejk!)

JosefKamil 4.6.21 12:41

Theodoros Kalotinis má slevu na všechny parfémy za 31,50 € a dopravu zdarma při objednávce nad 100 €. Já bych si vzal dva. Nechcete se někdo přidat, abychom koupili čtyři?

juicypear 4.6.21 13:15

@JosefKamil

Píšu SZ.

JosefKamil 4.6.21 14:52

Tak kvóta pro dopravu naplněna, ale klidně se můžete ještě někdo přidat. Objednávat budu v neděli.

MagnolieS 4.6.21 14:57

@JosefKamil Vůně, ani značku neznám :nevim: už je projíždím, celkem mě láká Royal Orchid, možná Jasmín :think: dyž tak se ozvu.

Douglas má zajímavé výprodeje. mají tam Arcane, což je taková smutná písnička nenaplněných ambicí :(, ale i jiné celkem zajímavé vůně.
A kosmetika Ford v 50% slevě!
https://www.douglas.cz/…my-419834072?…

Blbej odkaz - tady je finální výrodej: https://www.douglas.cz/…et-419995486

Arome Zoe 6.6.21 01:33

Tak profi parfémy teda jedou.Chtěl jsem tady dát odkaz na testry exkluzivek od Chopardu a nové Escentric ale všechno mezi tím zdražilo v průměru o více jak 600,– .Takže výhodné nákupy se nekonají.Mrzí mě to, protože jsem tam rád nakupoval a prakticky každý den sledoval jejich ceny. Minulý rok jsem tam nechal !!!! raděj nebudu psát kolik
Poslední nákup mě , ale pěkně naštval. objednal jsem NISHANE ANI tester za 2300 100ml co je super cena. Za 3 hod. volal pán že to balení nemají . Řekl jsem mu že to nevadí, a rád u nich nakupuji. Hned druhý den se tam objevil tester ANI za 4500,– a je tam doposud.

Jen tak pro zajímavost a už je nebudu řešit

https://www.profi-parfemy.cz/…200-g-w.html

Nevím jestli je 2082,– za tenhle set normální cena. Všechno od Panier des sens prodává moje známá v krámku s dekoracemi .Tenhle set za 650,– Kč. Fragonito a další to prodávají ještě o něco levněji
https://www.fragonito.cz/…er-des-sens/?…

Zajímavé je i jejich nové naskladńování testrů :lol: např. Escentric Mandarin 01 tester 1800,– orig balení 1900,– ( elnino většinu prodává za 1200). Chopard testry naskladněno za 1200,– přeceněno na 2300,– atd.

Nedivte se a nakupujte co můžete, vždyť vám to tady i Radek říkal - zapomeňte na nízké ceny, to už skončilo!

Magnolie1 6.6.21 10:04

@Arome Zoe koukla jsem na to a je to teda docela nářez :lol:

Magnolie1 6.6.21 10:18

@frangipani_romana ovšem ten rozdíl ve značce Panier des sens je teda markantní.
Nikdy jsem nenakupovala parfémy do zásoby, asi se budu muset nad sebou zamyslet a nějaké přece jen udělat :lol:

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana ovšem ten rozdíl ve značce Panier des sens je teda markantní.
Nikdy jsem nenakupovala parfémy do zásoby, asi se budu muset nad sebou zamyslet a nějaké přece jen udělat :lol:

No tak u téhle značky je to zrovna asi nějaký úlet, protože to je levná značka. Asi nějaký šikovný nákupčí. :D
Ale chápu, že se jim to stane, oni nepracují s jednotlivýma položkama, to v tom objemu statisíců položek skladem nejde. Prostě někdo vyhodnotí, že ve skladu mají třeba „moc ležáků“ nebo „moc položek, které mají nižší marži než 20%“, někomu zadá úkol vyhledat ty položky a udělat seznam, někdo udělá seznam, někdo jiný udělá rozhodnutí „všechno na tomto seznamu dejte s marží 100%“ a je to - 98 položek vypadá na eshopu dobře, dvě blbě. Tím se nikdo zabývat nebude a je hloupost z toho dělat závěr „všechno mají blbě“. Ten nákup a práce se zbožím je tak masový, že jednotlivostma se nikdo vůbec nezabývá. A Radek O. sem chodí proto, že mu tady děláte cennou kontrolu, kde se jim stal úlet - kde jim algoritmus vyhodil chybu. :)

Ale k těm cenám celkově: všechno bude dražší, brzo a razantně a spousta věcí nebude. Nakupujte, dokud na to máte (máme). Nejen kosmetiku.

Lucinela 6.6.21 14:53

@Arome Zoe
Ale když se dívám na amouážky, jsou profi parfémy ještě pořád jednička. Ceny na Notino jsou u některých parfémů jednou tak vyšší.

Arome Zoe 6.6.21 16:34
@Lucinela píše:
@Arome Zoe
Ale když se dívám na amouážky, jsou profi parfémy ještě pořád jednička. Ceny na Notino jsou u některých parfémů jednou tak vyšší.

Ano souhlasím !! a taky ceny u jiných značek mají zatím víc než dobré. Ale u toho co nově naskladnují to už tak dobré není. Možná půjdou cestou jako u EDC od Hermés 100ml za 3200,– .
Ať si dělaj co chtěj.................. já mám parfémy na 2 životy. Některé značky tam beztak kupují ,podle mně jen Aromáci hned po naskladnění ........................ pak to zdraží a už to tam stojí :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3462 3463 3464 3465 3466 3467 3468 3469 3470 3471 3472 Další »
Váš příspěvek