Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Magnolie1 10.6.22 07:09

@Medojedka ten druhý se mi líbí víc. Já dlouhodobě moc nedávám silikony, jinak oleje mi nevadí prakticky žádné.

Krásná sada Lolita na „Prodej parfémů“ s dopravou zdarma ZDE

Ježiš, a toto! Já budu mít narozeniny :inlove: - SHALIMAR

Hermesfan 11.6.22 10:09

@frangipani_romana

škoda že prestali vyrábať EdT, tá bola najlepšia

A ještě tohle je pěkné: TOM FORD

@Hermesfan píše:
@frangipani_romanaškoda že prestali vyrábať EdT, tá bola najlepšia

Já mám nejraději ty vanilkové odnože a č. p. Pro mne je Shalimar strašně málo nositelný, myslím, že ho lidi nesnášejí. Tak si ho beru jen výjimečně a můžu šáhnout po nějaké limitce. :)

Hermesfan 11.6.22 10:32

@frangipani_romana

mala som na mysli Lolitu ;-)

Magnolie1 11.6.22 10:35

@frangipani_romana ano, ten klasický beru na sebe málokdy a taky beru ohled na to, s kým a kam jdu.
U limitek je to jiné, tam je to v pohodě.

Jo tak toto je dost dobré - Chanel LEs Exclusifs Bel Respiro Edt za 4,5 tis.
Myslím, že to bude ta verze před reformulací.

lilithc 11.6.22 13:01
@Hermesfan píše:
@frangipani_romanamala som na mysli Lolitu ;-)

Srdce se ve mně zastavilo,že se se Shalimarem končí. 8-O Ještěže jsi to vysvětlila.Už mi jelo hlavou jak je půl litru zásob málo a co když se dožiju sta let,to by mi ty zásoby nestačily. :lol:

@lilithc Já jsem taky uvěřila. :D

Magnolie1 11.6.22 14:40

@lilithc a ještě ty pověz, voníš se s ním (klasickým Shalimarem) mezi lidi, např. do práce a tak? A jaké máš odezvy?

Prokrastinuju u článku a čumím, co kde koupit, ale už končím, dochází mi kapesné :D
Takže poslední: na webu Chanelu dostanete k nákupu kterékoliv Les Eaux sadu vzorků

https://www.chanel.com/…nel/c/7x1x6/

lilithc 11.6.22 15:14

@Magnolie1 V práci se nevoním vůbec ničím,používám jen deodorant.Jsem pracovně závislá na klientech a nechci ničím riskovat.
Voním se jen klasickým Shalimarem,k těm ostatním jsem ještě jaksi nenašla cestu.Myslím,že jsem v životě dostala jen dva komplimenty a pokaždé to bylo na Shalimar EdP a v létě.V obou případech od starších dam.Jednou v parku na vedlejší lavičce sebou začala dáma šít a já už se raději chystala k odchodu aby se neudusila :-) a ona naopak se ke mně naklonila,že co je to za krásnou vůni.
V druhém případě ve frontě v obchodě se paní na mě málem přilepila :hug: jak krásně voním a že je to jistě drahá vůně.
Tak mi připadlo,že nebyly moc parfémově orientované,přesto projevily dobrý vkus. :andel:
Já naopak sklízím špatné reakce na Miss Dior Originale.Ještě to tedy nikdo neřekl ale odtahovali se ode mě. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 3550 3551 3552 3553 3554 3555 3556 3557 3558 3559 3560 Další »
Váš příspěvek