Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Magnolie1 11.6.22 15:23

@lilithc aha, děkuju.
Mně bych pochválen jen jednou a to v divadle, kde jsem ho ještě dovrstvila Spiritueuse Double Vanille . Jinak kamarádka jedna jako jo, že je to zajímavé, dcera jen konstatuje voníš Shalimarem…
Určitě ho mám nejraději v létě nebo začátek podzimu a spíš na večer nebo odpoledne

Magnolie1 11.6.22 15:24

@frangipani_romana a ty už přestaň pokušitelko a jdi pracovat :lol: :lol: :lol: :lol:

lilithc 11.6.22 15:28

@Magnolie1 Jedna moje kamarádka označila Shalimar nelichotivě za „kožichovku“ z rodu těch,kterými se voněla její stará tchyně,se kterou se nesnášely.Kožichovky v jejím názvosloví znamenají vůně,vlastně smrady,kterými se voní staré ochechule. :lol:

Magnolie1 11.6.22 15:44

@lilithc no nazdar, pravda je, že Shalimarem se voněla i moje babička (ročník 1911), která tu už dávno není, ale právě proto mi svým způsobem přijde nadčasový. Ale chápu, že ve světě sladkých svěženek nemusí sklízet pochvaly.

JosefKamil 11.6.22 15:47

@Magnolie1 @lilithc
Moje dcera dala klasický Shalimar kamarádce, protože jí přišel až moc pro starší. :-D
Zato Souffle de Parfum miluje,

lilithc 11.6.22 15:52

@Magnolie1 Ano,kamarádka se voní jen těmi svěženkami. :-) A vůně pro ni neznamenají to co pro nás.

lilithc 11.6.22 15:56

@JosefKamil Dcera asi k Shalimaru ještě nedospěla.I když kdoví.Já nevím jestli kdy dospěji k Souffle,protože jak tady jednou už kdysi dávno někdo poznamenal,že se mu z ní dělá šoufl. 8-) Jsem na tom stejně ale stále ji vlastním a doufám,že snad časem.....

Magnolie1 11.6.22 16:00

@JosefKamil Moje dcera, když jí bylo 8 let, odnesla mi Shalimar do školy a před tím se s ním pěkně zlila, nikdy na to nezapomenu :lol: @lilithc také myslím, že k němu se musí dospět. Když mě s ním kdysi před lety seznamovala moje máma, tak jsem nechápala, co se jí na něm líbí

lilithc 11.6.22 16:07

@Magnolie1 Takže v 8 letech se jí líbil a teď už ji tak nebere. :-)
To jsi mi připomněla,že moje dcera v 5 letech odnesla můj zlatý řetízek s přívěskem do školy jednomu klukovi jako dárek.Zjistila jsem to asi po týdnu,kdy jeho maminka už doma našla jen ten přívěsek, s tím,že synek mluvil o nějakém drátku,který mu moje dcera dala,ale ona ten drátek neviděla a už nenašla.
Ještěže jí to nevydrželo do dospělosti a nedává ona chlapům dary, ale je to naopak. :-)

Magnolie1 11.6.22 16:39

@lilithc takhle na základce dostala moje ségra od kluka zlaté naušnice :lol: , na prvním stupni. Kluk to vzal samozřejmě doma. Pak rodiče dárek vraceli :lol:

Vera 11.6.22 20:23
@lilithc píše:
Srdce se ve mně zastavilo,že se se Shalimarem končí. 8-O Ještěže jsi to vysvětlila.Už mi jelo hlavou jak je půl litru zásob málo a co když se dožiju sta let,to by mi ty zásoby nestačily. :lol:
:lol:
I mně se zastavilo srdce 8-O
lilithc 11.6.22 21:28
MagnolieS 11.6.22 22:32

@lilithc Šoufl jsem byla já :nevim: :-D mám jich 6 + starou EDC a teda nedávám je stále, i limitka Mexičan šla světem.

lilithc 11.6.22 23:55

@MagnolieS Já vím,že jsi to byla ty,ale nechtěla jsem tě zmiňovat :-) protože kdyby sis to nepamatovala,tak abych nemusela hledat asi dva roky dozadu v diskuzích. :inlove:

Vera 12.6.22 01:12
@MagnolieS píše:
@lilithc Šoufl jsem byla já :nevim: :-D mám jich 6 + starou EDC a teda nedávám je stále, i limitka Mexičan šla světem.

Mně to naštěstí s edt vyšlo a musím říct, že za mě strčí do kapsy všechny limitky, které jsem měla :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 3550 3551 3552 3553 3554 3555 3556 3557 3558 3559 3560 Další »
Váš příspěvek