Spíte navoněné?

otakara 26.1.21 19:59

dnes rovnako - Miss Dior Originale

otakara 28.1.21 21:44

dnes teplučká, hlboká Rochas Femme

vlastina9 4.2.21 23:20

Carven L 'Absolu

otakara 5.2.21 08:08

včera Chypre d´Orient Molinard spejem už ku dnu, ale neprišla som na to, čo na tej vôni je také - zvláštne, neviem to definovať

anaja90 11.2.21 15:17

Včera večer: „Mami, ty smrdíš jako skříňka v karavanu.“ Mitsouko na noc. Starší syn zase po otázce: „Co cítíš?; "Nevím, plesnivé dřevo?“ Taky Mitsouko. Já jí zase cítím tak tři minuty. Ach jo.

otakara 20.2.21 23:14

@anaja90 :-D. dnes a aj včera Amber Elixir Oriflame, včera som nemohla prestať myslieť na kolegyňu Bety, ktorá umrela a túto vôňu mala rada :-(

otakara 21.2.21 12:34
@anaja90 píše:
Včera večer: „Mami, ty smrdíš jako skříňka v karavanu.“ Mitsouko na noc. Starší syn zase po otázce: „Co cítíš?; "Nevím, plesnivé dřevo?“ Taky Mitsouko. Já jí zase cítím tak tři minuty. Ach jo.

:-) to, že je trochu mimo súčasné vône, je fakt, ale pre mňa je to kvalitka dlhovečná, nielen, že je to vôňa stará-rok vzniku, ale aj dlhotrvajúca, ak ráno dám, večer môžem ísť do divadla navoňaná… :think: :mavam:

Nelly 918 21.2.21 12:54

Já jsem spotřebovala první flakon Cabotine - moje nejoblíbenější noční vůně. Otevřela jsem nový z Notina a nějak to zatím není ono - vůně se ne a ne rozvonět, zůstává u úvodních tónů, které až tak nemusím. Chybí tam ta hloubka, kterou miluju. Zatím jsem ji použila 3 noci za sebou a nenadchla mě. Snad ještě nějak dozraje :cry:

otakara 21.2.21 14:25

@Nelly 918 skús si dať prestávku, neskôr posúdiš znova :think:

otakara 21.2.21 20:39

dnes večer znovu Amber Elixir

Nelly 918 22.2.21 13:55

@otakara Asi ano, loni brzy z jara, když jsem načala původní flakon také nebyla úplně to ono a pak od léta naprosto úžasná.
Dnes v noci Jontue :srdce:

anaja90 22.2.21 20:21
@otakara píše:
@anaja90 :-D. dnes a aj včera Amber Elixir Oriflame, včera som nemohla prestať myslieť na kolegyňu Bety, ktorá umrela a túto vôňu mala rada :-(

To je strašně smutné. Odcházení těch, co známe. Když jsem byla malá, nechápala jsem babičku s dědou, jak pořád říkali: „ten už taky umřel, ten taky a tahle loni, ta byla ještě mladá, padesát jí bylo…“ Mně přišli všichni děsně staří a něco takového pro mne bylo strašně daleko…Ale nesla jsem to taky blbě, že jsou staří a umřou mi a v noci jsem brečívala…Když to přišlo, po letech, nebyla už to taková hrůza, jako ty představy a smutek toho pětiletého dítěte. Musíme to zvládnout, už pro ty naše prcky, se musíme držet :hug: :srdce:

anaja90 22.2.21 20:28

Já budu dnes v noci asi v Cabotine Rose. Líbí se mi čím dál víc. Když zrovna neunesu klasiku, beru tuto.

Nelly 918 23.2.21 00:33

@anaja90 také o ní uvažuju, jaká je?

anaja90 23.2.21 10:24

@Nelly 918 :kytka: mám toaletku. Z klasiky, než jsem si ji zamilovala, jsem byla šokovaná, dokonce jsem měla pocit, že si mne nesouhlasně prohlíží chlap ve frontě.. Tahle je velice umírněná, trochu sladká, trochu nakyslá, růžová - barva, ne růže. Voní kosmeticky, není pro náročné. Růžový prášek na praní, dotek aviváže, která už vyčichla. Holčička v bílém pokojíčku, co si tiše čte. Oproti její sestře, která v jarním parku skáče gumu a povykuje.

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu