Spíte navoněné?

otakara 3.2.22 20:37

Rochas Femme, akoby ohrievala

Nelly 918 4.2.22 10:14

Dnes v noci krásná Quelques Fleurs L'Original :-*

vlastina9 17.2.22 23:38

Už třetí den Armani Because It's You ze vzorku.

otakara 18.2.22 08:43
@Nelly 918 píše:
Dnes v noci krásná Quelques Fleurs L'Original :-*

poľujem na ňu, dlhšie, chodím na posed" a čítam si o nej teóriu :klaun:

Nelly 918 18.2.22 12:09

@otakara mě chcilku trvalo, než jsem jí přišla na chuť, ale je opravdu nádherná. Dnes v noci Aromatics Elixir :srdce:

otakara 20.2.22 09:56

@Nelly 918 noo, tak to som rada, dám na teba! :palec:
včera zo zvyšku Rochas Femme . Čím viac ubúda, tým viac si uvedomujem, že strácam jednu zo horúcich srdcoviek. Ale ako tak uvažujem, spotrebujem úplne do dna, nemá zmysel nechávať si kvapky pre spomienku…

vlastina9 23.2.22 10:32

Včera a předevčírem Givenchy Irresistible edt ze vzorku.

Bessinka125 24.2.22 07:45

Včera mi dorazila nová vůně. Gres Cabochard Edt. :srdce: Byl to rychlý nákup po letmém vyzkoušení dávno zapomenutého vzorečku, který jsem našla, když jsem si zkoušela svoje vzorky, před nákupem nové jarní vůně… . Chtěla jsem něco osvěžujícího, ale bez citrusů a bez ovoce, také něco sladkého, ale bez vanilky a taky mě lákala kůže ve složení. A vzoreček Cabochardu mě zaujal. Ten vzorek už nějaký čas mám a bohužel už se nedalo přečíst o jakou koncentraci se jedná, tak jsem raději koupila Edt, aby mě to rovnou nezabilo (mnohé recenze jsou k Cabochardu, no řečeno slušně :-D - tak trochu nelichotivé). A já musím říct, že nechápu proč.
Prvně jsem se ovoněla večer před spaním a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. :-) Lehký závan zůstal až do rána a tak jsem vůni oživila novým nástřikem a teď si ji budu užívat přes den.

vlastina9 14.3.22 23:09

Givenchy Irresistible edt ze vzorku.

otakara 15.3.22 08:55

včera večer iba" Pret a Porter - je však pravda, že táto vôňa môže u mňa byť len ako malá záplata, už to u mňa nefunguje, funguje ako spomienka

Nelly 918 15.3.22 09:40

Dnes v noci Scherrer One Love, je krásná, ale přijde mi hrozně slaboučká, po dvou hodinách ji téměř necítím. Na to u vůní Scherrer nejsem zvyklá. Ale ještě jí dám šanci.

otakara 15.3.22 09:49

@Nelly 918 :hug: - to vieš, dovolím si moju poznámku, vieš, že nič v zlom - na J.L.Scherrer 1979 nedočiahne :-P , spomínavaš aj J.L.Scherrer II…ja som zvedavá na tie novšie farebné tri varianty Pop Delights 01,02,03, stále ich však nemám, ale v pláne sú :mavam: , ale nie všetky, myslím, že do úvahy prichádza 03

Nelly 918 15.3.22 11:47

@otakara Mám nyní nově Scherrera 1979 odstřik a je to úplně jiná vůně, než jsem měla já ve flakonu - ten byl 100% zkažený. Vůně z odstřiku je překrásná a žádní brouci ani hořkost v ní není :-*

otakara 18.3.22 08:59

@Nelly 918 :-) :-* áno, je to možné a možno si sa k tej pozitívnosti časom dopracovala, myslím, že to nie je zrovna moderná vôňa, taká tá trendová - a ja sama ju považujem za klenot, srdovku, asi až do smrti, hoci môže na niekoho pôsobiť staro, zastaralo…
pár nocí som brala na seba - Eau Ressourcante Clarins , z iného súdka - Rose Essentielle Bvlgari , ale túto som musela mohutne odvetrať, domácemu pánovi spôsobila problémy""…

Nelly 918 18.3.22 09:57

@otakara Kdepak dopracovala :-) tento typ vůní se mi líbí už dlouho. Proto jsem do něj tehdy šla na slepo a o to víc, jsem byla překvapená, že mi nesedl a vůbec se na mě nerozvíjel. Po nástřiku z flakonu byl cítit chvílí jen líh a pak už jen ostrá nepříjemná hořkost a nic jiného. Vůně z odstřiku je úplně jiná a má krásný vývoj od zelené fáze, která mi připomíná lehce Chanel 19. k jemným květinám a dřevitému základu. Prostě úžasná chypre vůně. :-*
Dnes v noci Scherrer 2 :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu