UNT....

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
janamarie 26.9.09 22:00

Evik 77
Už jsi objednala? Šla bych do Q10. Je to sérum a ne krém.

evik77 26.9.09 22:02

Zrovna se pokouším. Ale ty stránky se dlouho načítají, tak nevím, co se děje. Jiné weby mi jdou otevřít normálně :? Dneska z objednávky asi nic nebude. Taky se přikláním ke Q10 Essenci - na zpevnění, první vrásky, píšou i o mírném liftu. A taky nechci hned napoprvé objednat něco drahýho. Nejdříve chci vyzkoušet něco levnějšího.

radmila.k 27.9.09 17:23

Holky znalkyně, jaké mi poradíte výrobky?
Zkoušela jsem dotazník na stránce, ale nabídlo mi to asi 15 výrobků a mě se tím nechce prokousávat. Určitě bych chtěla vše a to si nemůžu dovolit. Navíc osobní zkušenost je vždycky lepší.
Je mi 30, mám smíšenou pleť- čelo, nos a brada mastné s rozšířenými póry, tváře normální, na rozhraní mám kůži červenou, hrbolatou a dost ciltivou (hlavně na lícních kostech).
Když si koupím nějaký přípravek na mastnou pleť, většinou dost odmašťuje a pak je to ještě horší.
Oblast na rozhraní mastné a normální pleti mám hodně citlivou, červenou, hrubou. Teď po dovolené je hodně vysušená a jsou vidět vrásky v nosoretních rýhách.Málokterý krém mě neštípe a nepne.
Jen dodám, že na odlíčení a peeling mám osvědčené přípravky (ty nezměním) a nepoužívám pleťovou vodu. Taky mám strach začít už ve 30 letech s krémy na vrásky, není to brzo?
Díky za rady

janamarie 28.9.09 21:38

Doporučuju Reversiance. Používám ho pravidelně rok a budu dál. Skvěle hydratuje a je to lehký, neparfemovaný gel.

radmila.k 28.9.09 22:49

Tak už je na cestě! Díky

Vevie 25.10.09 11:51

Tak jsem se rozhodla, že taky něco vyzkouším a dávám si dohromady objednávku… jestli máte zkušenosti s těmito výrobky a máte pocit, že má UNT lepší, dejte vědět :-)

chci objednat:
Brightening exfoliator
masku Aqua therapy
balzám na rty Lip Benefit
nemůžu se rozhodnout mezi Luminacre/CClarity/EX White II - mám od malička pihy (hodně pih) a v poslední době místy tmavnou víc, chtěla bych něco na zesvětlení a sjednocení, ale mám citlivou pleť s rozšířenými žilkami, takže nic dráždivého…hodně tu chválíte CClarity, Ex white se mi líbí, že by měl i stahovat pory a Luminacre vypadá, že má nabitější složení a píšou, že je jemný..ach jo :-)

plus - měla bych jako dárek dostat oční krém Age erase
celkem to vychází na cca 1150Kč, což je skvělá cena

janamarie 25.10.09 16:51

Brightening exfo mám už druhé balení, maximální spokojenost.
C-clarity používám na noc pod sérum, sjednotí pleť, vypadá pak odpočatě.
Na zesvětlení pih bych volila Ex white, ale jestli nemáš hodně mastnou pleť tak bych nebrala tu 2, všechno je gel takže Ex white není mastný. Aby tě ta 2 nevysušovala, zvlášť na zimu. Jemné mě přijdou všechny přípravky - prostě neparfemovaný gel, který se hezky vsákne.

IvKa 27.10.09 09:07

Já jsem také neodolala. Že jsou z toho celé pryč holky z Omlazení nic neznamená, ale že jsem našla pochvalu tady, tomu se dá věřit.
Objednala jsem si Reversiance, AcneMed, Instant Wincle a k tomu dostala Age Erase. Jsem spokojená a po čtrnácti dnech už vidím drobné výsledky. Příště si objednám ExWhite 2 místo AcneMed a Lift Fermete.

Vevie 16.1.10 13:44

Tak jsem zvedavá na vaše nové zkušenosti, vyzkoušely jste něco nového? já teď čekám na nějakou pěknou akci, abych mohla výhodně objednat.
Nevyzkoušel někdo náhodou Ideal Glow makeup nebo Perfectly Luminous (to je ten kompaktní rozjasňující) - mají jeden odstín, nevím jak by sedl mé světlé olivové pleti, nemůžu mít nic dorůžova. Celkově si vubec nevím rady s těmi odstíny makeupů, mám hodně světlou pleť, používám Everyday Minerals v odstínu olive fair, popřípadě míchané s o něco tmavšími golden odstíny na léto. Na mým monitoru ty nejsvětlejší odstíny UNT vypadají tak nějak dorůžova a ty tmavší si moc netroufám. Ach jo. Poraďte.

janamarie 18.1.10 10:50

Ideal glow v odstínu H10 satén mi přišel minulý týden a jsem spokojená. Vypadá jako skoro jako Olive fair od EDM, ale kryje víc než original glow. Je to taková neutrální béžová. Pro mě to je tak na zimu a na jaro. Na léto a na podzim moc světlý,možná tak na prosvětlení kolem očí. Jak budu doma tak to vyfotím:-)

Vevie 18.1.10 11:10

Tak to zní dobře.:-) Doufám, že taky poreferuješ, jak se ideal glow nanáší, jak dlouho vydrží a jak vypadá na pleti. Sháním něco praktičtějšího na cesty místo EDM a se stejně kvalitním výsledkem.

Vevie 18.6.10 22:54

Pořídila jsem si nakonec od UNT Reversiance, oční Age Erase, ten modrý Exfoliant a zklidňující masku Herbal cool relief.
Zatím vše jen vyzkoušeno, ale spokojenost. Lehká konzistence a žádné alergické reakce, se kterými se často potýkám. Už pár měsíců používám Brightening Exfoliator a taky výborný, jen jsem chtěla ted neco ještě jemnějšího, tak jsem si vzala ten modrý.
Masku jsem použila 2× a taky dobrý. Má chladivý efekt - ze začátku to až pálí. Moc mi nepřišlo, že to bude uklidnovat, ale fakt jo. Pleť mám po tom krásně svěží, vypnutou a takovou sjednocenou (zklidní to začervenání a dokonce i pupínek mi po tom zplasknul). Takže doporučuju.

IvKa 28.7.10 14:15

Už je skoro třičtvrtě roku a stále UNT používám. Možná nejvíc se mi líbí Aqua fortis. Kolmá vráska mezi obočím mi skoro zmizela, okolo očí je to lepší. Krémy k příslušným sérům taky nejsou k zahození. Horší je, že ceny trochu povylezly. Počkám si na nějakou omračující nabídku a zase si něco koupím.

Křižík 30.9.10 23:18

Kosmetiku UNT používám od dubna a myslím, že k mé dříve oblíbené Estée Lauder se již nevrátím. UNT jsem začala používat kvůli velké pigmentové skvrně, která se mi udělala, používám Ex White 2 a Ex White Mela Mask, krásně se mi vybělily všechny flíčky, nejen ten velký, i pihy, mám krásně sjednocenou pleť. Rovněž se mi zmírnilo akné, na které používám jen Clear Purifier na čištění pleti a v případě vytvoření pupínku na noc Acne Clear (štípe!, ale funguje). 1× za 2 týdny používám Brightening Exfoliator, jemný ale velmi účinný peeling. Přes Ex White 2 domazávám Aqua Fortis, protože mám smíšenou pleť a tváře se mi zdály sušší. V létě jsem používala opalovák UV Ultra, také výborné složení pro pleť se sklonem k akné, protože jej nijak nevyvolává, neobsahuje oleje. Chystám se na Age Erase oční krém a pak na nějaké sérum na zmenšování pórů, protože bělit pleť už snad nebudu potřebovat. Zkouším i jejich dekorativku, mám balzámy na rty Lip Benefit (výborné), lesk na rty Lip Délice (brzy se otře, ale je nelepivý, což mi vyhovuje, nemám ráda patlavé lepivé lesky, na které se chytají vlasy apod.), makeup Hydra Perfection (poněkud světlý odstín, zatím moc nepoužívám, čekám, až mi zbledne opálení) a makeup Bare Luminance (střední krytí, jemný, bez olejů, nenápadný, super). Kupuji na www.abby-kosmetika.cz, teď tam mají nově Pyratine, tak váhám, jestli ho nevyzkoušet. Ale UNT je fakt super!

Vevie 20.1.11 20:24

Tak už cca rok UNT používám a se vším jsem nadmíru spokojená.

Chystám se vyzkoušet taky jejich dekorativku. Nemáte někdo nové zkušenosti? Zajímá mně dost perfectly luminous - ten průhledný s fialkovým nádechem. Mám hodně světlou plet do žlutoolivova takže nemůžu mít nic růžového…
Vůbec ty odstíny se tak těžko odhadují…hledám alternativu za Everyday minerals.

Jooo, a nemá někdo zkušenost s tou čistící kostkou

ROSA DEL INCA MOISTURIZING MINERAL BAR ?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek