Van Cleef&Arpels

moajli 12.03.08 08:29

Včera se mi dostaly díky jedné dobré duši z Adanetu do ruky a na ruku vzorečky Van Cleef&Arpels - Van Cleef a Birmane. Van Cleefa jsem zkoušela již dříve a nesedl mi, tentokrát se mi velice líbí a Birmane to mne vyloženě dostalo, další z vůní kterou musím mít.

Mám ale takový menší problém, v tom klasickém Van Cleefovi cítím slabě něco co cítím v Apres L Ondée , nevím co to je, myslela jsem, že třeba ta cibetka ale ta v Aprés není…nevíte někdo která složka je společná?
Ještě jsem se chtěla zeptat, může mi někdo popsat a přiblížit First?


Reklama

Irena 12.03.08 09:00

Pokud se nepletu, First je klasicka aldehydova vune typu Chanel No 5, velmi slozite kompozice. Je to vune Jeana Clauda Elleny z jeho prvniho, „komplikovaneho“ obdobi. Spolubydlici meho pritele se s ni vonela. Ale vonave vzpominky ve mne nezanechala zadne........­.............­..

moajli 12.03.08 09:05

Ireno, já právě když jsem si četla jeho složení tak jsem měla obavy, aby to nebyl nějaký výbuch všech těch složek co obsahuje, jinak aldehydovky miluji takže bychom si mohly s Firstem padnout do noty :)

moajli 12.03.08 09:06

......a kdyby se někdo chtěl zbavit Birmane......tak jsem tady :-))

Samantha 12.03.08 12:08
moajli píše: ......a kdyby se někdo chtěl zbavit Birmane......tak jsem tady :-))

Birmane se dá sehnat za pětikilčo i s dopravou na ebay ;-)

Naja 12.03.08 13:57

moajličko, moajličko, ty jsi nenapravitelná:D už je ti dobře, co?:D

Mirka 12.03.08 20:49

moajličko:-))) nedělej to, znám ty vůně, které používáš:-)))

moajli 12.03.08 21:28

naja+Mirka
holky moje zlatý, tak já tedy na vás dám .......Birmane nebude…a co takhle ten First? :)))) Ten je za hubičku na Cheaps. :)))))

moajli 12.03.08 21:29
Samantha píše:
moajli píše: ......a kdyby se někdo chtěl zbavit Birmane......tak jsem tady :-))
Birmane se dá sehnat za pětikilčo i s dopravou na ebay ;-)

Sam, tebe jsem tu čekala, od tebe jsem chtěla nějaký popis těch vůní, vím že jsi na Cleefa specialista :)

Samantha 12.03.08 22:10

Moajli, to mě těší, že mě považuješ za specialistu na Van Cleef, ale já moc popisovat vůně neumím. Birmane mi přijde na můj vkus docela dost sladká a navíc v ní cítím i trochu něco slaného, vůbec podle popisu mě nenapadá co by to tak mohlo být. Hodně na mě vyniká ten ananas, je to takový ten sladký ananas, ne zelený ananas. V základu cítím hlavně tonku a trochu vanilky na dokreslení. Snad jsem ti trochu pomohla, ale myslím si, že to není tvůj typ vůně.

Oleka 12.03.08 22:21

First bych brála už proto že je to klasika :), libí se mi svojí elegancí a strohostí, hezký se rozvoní narcisem, je trochu zavazující co se týče oblečení a celkového vzhledu. Nosím s kostýmkem a střevičkách na jehlach :).


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama