Volba prezidenta 2013

barbucha 1.2.13 18:26
@Vera píše:
MZ za chvíli přes všechnu tu ochranku těch 10 mil. ani okem neuzří

Ty sis fakt myslela, ze je na ne zvedavej? :lol: :lol:

@Catananche
Jsem tehoz nazoru, a osobne neznam nikoho, kdo by si nemyslel to samy.

Ale pobavila me zminka o ty KLDR… jak jsme tak koukali na povolebni veselice, pri vsi bide jsme rvali smichy, kdyz bezel nejakej sot z hospody na Vysocine - mistni nalitiny bourlive slavily a pritomna servirka pravila, ze Zeman ma navzdy rezervovany svoje misto, kdykoliv se ukaze… vzpomneli jsme si, jak v te Korei v kazdym autobusu muselo byt jedno misto volny pro Kim Ir Sena - kdyby Vudce nahodou nastoupil… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Vera 1.2.13 19:02

@barbucha no já se bláhově domnívala, že nechá maličkých přijíti k sobě http://celysvet.cz/…le/s8707.gif

VeniH 1.2.13 19:35
@Vera píše:
@barbucha no já se bláhově domnívala, že nechá maličkých přijíti k sobě http://celysvet.cz/…le/s8707.gif

Myslíš maličké panáčky becherovky? Ty určitě nechá přijíti k sobě, ale bude ještě radši, když s sebou přivedou větší brášky :-)

Kerze 2.2.13 10:57
@barbucha píše:

@Catananche
Jsem tehoz nazoru, a osobne neznam nikoho, kdo by si nemyslel to samy.

Mĕ znáš… :mavam: :mrgreen:

kikina 2.2.13 12:27
barbucha 2.2.13 12:36

@Kerze
Ale to vis ze jsem si na tebe vzpomnela :twisted: ale prece jen se nevidime tak casto - bud rada, protoze jen proto jeste dejchas! :mrgreen: :mrgreen:

(doufam ze ted vyskoci nakej obrance demokracie a slusnyho chovani :lol: )

• Citovat
  • Nahlásit
paty 2.2.13 12:37

Vskutku originální,něco jako ty trapné placky :roll:

kikina 2.2.13 12:42

@paty To bych neřekla. Placky byly všechny stejné. Tyhle trička mají číselnou řadu. Pro příznivce proč ne?

paty 2.2.13 12:45

@kikina já osobně bych si něco takového na sebe nedala ani jako příznivec,nebo odpůrce kohokoliv :lol:

kikina 2.2.13 12:48
@paty píše:
@kikina já osobně bych si něco takového na sebe nedala ani jako příznivec,nebo odpůrce kohokoliv :lol:

Já to myslela jako dárek z recese :lol:

.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 18:33

Frankie 2.2.13 12:51

Ten dokument by mohl být zajímavý…
http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

• Citovat
  • Nahlásit
VeniH 2.2.13 12:57

@Frankie To rozhodně.

„U Miloše Zemana jsem pozoroval hlavně jeho zálibu v alkoholu, kdy ztrácel určitou sebekontrolu. Když jsme s ním natáčeli třeba třikrát během jednoho dne, tak jsme viděli, jak alkoholovou hladinu neustále udržuje: dopoledne na diskusi Zlatá koruna vypil dvakrát dvě deci vína, pak přišel třeba do Českého rozhlasu, kde už mu pan ředitel naléval koňáček a Miloš Zeman mu říká: Pokud už je teď za chvíli přímý přenos, já to nemám dopité, takže se sem pak vrátím. A generální ředitel na to: No to já tady ale už bohužel nebudu. A Zeman: To nevadí, ten koňak tady ale bude.“
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

paty 2.2.13 12:58

@holka hnědooká já to ani tak nechápu,že by mě někdo nutil 8o ,ani bych se nenechala,dovedu se rozhodnout sama. ;) Jen jsem reagovala na příspěvek a vyjádřila svůj názor,prostě se mi to nelíbí..Jinak ať si každý nosí,co je mu libo. :roll:

Frankie 2.2.13 13:04

@VeniH
Mně zaujalo tohle:

Fischer seběvědomí jen hrál

Ten jeho pád z výsluní jsme zachytili vcelku zajímavě. Na lámání chleba přišlo ve chvíli, kdy byl konfrontován s dalšími kandidáty při televizních debatách. To nebyla jeho silná stránka. Musel se hodně snažit, hodně stylizovat a hodně uměle demonstrovat sebevědomí a rétorické schopnosti. Nejvíc se to projevilo při duelu na Primě, kdy divákům muselo dojít, že Jan Fischer je jen marketingový produkt.

Měl tam tak tři čtyři poradce, vzali podklady, které měli od vás, to znamená, jak ta debata bude probíhat, čím se začne a tak dál, a pak zvažovali, jaká témata se tam mohou objevit, kdo se na co asi zeptá a co je na to dobré říkat.

Přesně takový dojem jsem z Fischera měla - hadr na podlahu bez vlastního názoru.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 Další »
Váš příspěvek