Vzkazy pro adminku

Ada 03.04.11 15:37

Vzkazy pro adminku

Protože nemůžu stíhat pročítat celé fórum, prosím, abyste věci typu „někdo sviní vlákno XY“ nebo „vzorky by potřebovaly vlastní inzertní fórum“ psali sem. Pište jen věci týkající se fóra a jeho obsahu (technické záležitosti, zlepšováky apod. budiž nadále řešeny v odpovídajících tématech).

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

WildOrchid 03.04.11 16:06

Neslo by zalozit vlakno " flakony a vialky "? kam by se mohla vkladat jak diskuze, nazory, odkazy, tak poptavka a nabidka nebo hromadne objednavky.. a neztracelo by se to v zaplave odstriku

Damske vune a Ostatni parfemova temata by se mohlo sloucit (stejne nikdo nevi co hledat ve kterym), a misto toho vzniknout Flakony a vialky

edit: sloucit by se mohlo i „o forua webu“ s „o databazi“, ve vlakne s databazi stejne zije jen tema co je potreba pridat za vune do databaze.

manolia 03.04.11 16:26

Pro objednávky refanů a vialek i poptávku by určitě nebylo špatné zvláštní vlákno-čistě jen pro ně, bylo by to pro každého přehlednější
taky možná zvláštní oddíl Srazy aromaček -já zpočátku dávala do neparfémových-a tam nechodí každý, v dámských to není ono a přibývá jich-bylo by to opět přehledné a na první pohled jasné

albereta 04.04.11 20:35

Prosím, Ado,

dalo by sa niekde stručne uviesť, do akých zákutí stránky sa moderátori dostanú? Okrem toho, že majú právo moderovať diskusie, tak majú súčasne možnosť vstupovať a zasahovať aj do „súkromnej“ zóny jednotlivých užívateľov?

Konkrétne ma zaujíma, či sa moderátor môže so svojimi právomocami napr. dostať k čítaniu súkromnej pošty, meniť osobné nastavenie jednotlivých užívateľov, zasahovať do užívateľského panelu a podobne.

Neviem, či to správne napíšem, ale zaujímajú ma rozdiely v právomociach administrátora (viem, že môže všetko) a moderátorov.

Ďakujem už dopredu za info.

veronika.sk 05.04.11 07:50

Sloučení Damske vune a Ostatni parfemova temata je výborný nápad, stejně jako Flakony a vialky, a Srazy

Andorra 06.04.11 13:50

Adminko. Chci se zeptat, když chci z příspěvku vymazat fotku, kterou jsem tam dala jako přílohu, a nejde mi vymazat, můžu taky kliknout na červený výkřičník? (chci ji vymazat proto, protože už tam jen překáží - Ostatníí parfémová témata - Doporučení vůně podle stylu - fotky str.81 , a je zbytečně veliká..) Děkuji.

Ada 06.04.11 14:39

Pokud jsi soubor přidala jako přílohu a chceš smazat jen tu přílohu, dáš Edit příspěvku, sjedeš dolů a tam vidíš Přiložené soubory. U toho je tlačítko Smazat, tím přílohu odstraníš, pak klikneš na Odeslat a příspěvek už bude bez přílohy.

barbucha 06.04.11 18:53

Nevím, jestli to někdo neventiloval už dřív (myslím, že jsem něco zahlídla, ale už samozřejmě nevím kde) - co ti viditelní přítomní a ti druzí, tzv. skrytí ?! Nějak v tom nevidím žádnej smysl…

ledifia 21.04.11 13:54

Prosím, nemohly by se přesunout Hodnocení Aromaček - kriteria a Fotky poliček z Neparfémové kecárny někam jinam, ale do parfémových témat? Zejména ty poličky tam, chuděry, strádají, spousta Aromaček Neparfémovou kecárnu vůbec nečte. (Klidně se můžou smazat moje plechovkovo policové příspěvky z Fotek poliček, aby to nebylo OT.)

Vera 21.04.11 14:43

poličky jsem přesunula, ale kam s hodnocením :conf:

WildOrchid 21.04.11 14:45

dala bych to do o foru a webu..

Vera 21.04.11 15:29

hotovo

WildOrchid 07.05.11 01:59

prosim nekoho ze spravcu, aby mi vratili toto tema do medvedu viewtopic.php?f=27&t=­40315&start=15

jde sice o flakony, ale vlakno flakonu tu zatim nemame, i kdyz jsou casto zadany.
Tahle akce by mela byt dlouhodoba, a jakmile chvili nekdo nevlozi prispevek, tak se v odstricich ztraci. Za chvili taky muze byt smazano, aniz bych objednavku vubec stihla uskutecnit. V odstricich ho taky nikdo nenajde, kdezto v medvedech snadno.
Nebo prosim o tu sekci FLAKONY, kam by se mohly dat jak informace k flakonum a vialkam, tak by se tam provadely hromadne objednavky refanu nebo techto kabelkacu.

domenica 07.05.11 09:35

FLAKÓNY by měly mít samostatné tématické vlákno (v ODSTŘICÍCH v INZERCI ho dost lidí nenajde, v MEDVĚDECH taky ne, protože někteří do toho vlákna vůbec nechodí, navíc ty kabelkové flakóny se velkých porcovacích akcí vlastně ani přímo netýkají).

Co třeba sem?:
**. .

NOVINKY A KONCE
MEDVĚDI FLAKÓNY

OSTATNÍ PARFÉMOVÁ TÉMATA . .**

WildOrchid 07.05.11 15:19

ani jedno tema mi neprijde vhodny, krom toho Flakony. Proto jsem ho taky uz driv navrhovala. Je to tu docela casty tema, a pokazde je zarazeno jinde, takze se casto stane, ze dobehne refanova akce, a nekdo se najednou pta v novem tematu, jestli nekdo nema par flakonu - o dobehle akci vubec nevi:/
Flakony se tu toci furt, tak by si sve vlakno zaslouzily

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat


Reklama


Reklama


Reklama