Exomega emolienční krém

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

A-Derma

Popis kosmetiky:

A-Derma Exomega Control Emolienční mléko zvláčňuje středně suchou a atopickou pokožku dospělých, dětí i kojenců. Obsahuje extrakt z výhonků ovsa Rhealba. Vhodná na tělo i obličej, mírní suchost, zklidňuje podráždění a obnovuje přirozenou obrannou funkci pokožky. Má lehkou texturu a je ideální na jaro a léto. Běžné balení: 400 ml.

Recenze: Exomega emolienční krém

  • 08.04.19

Dcera má problamatickou suchou pleť. Na pár místech po těle se objevuje exem. Na tuto pleť mi přijde nejlepší toto mléko. Vysledky jsou znat po par dnech poctiveho mazání. Vůně příjemná ake za mě by nemusela být žádná. Trochu hůře se vstřebává, dlouho zanechava na pokožce film. S vysledky jsem alespokohena a proto ho doporučuji.

Nahlásit
  • 02.03.19

Skvělý krém, který pomůže od svědění příliš přesušené pokožky. Krásně se rozmaže, rychle se vstřebá. Vůně téměř neznatelná. Používám ho já na suchá místa na pokožce a taky syn na atopický ekzém, který se mu díky krému zmírnil. Jsem opravdu překvapená účinností a na cestě mám už větší balení tohoto krému.

Nahlásit
  • 28.02.19

V zimě mívám pokožku vysušenější než obvykle, ale na doporučení jsem vyzkoušela tenhle krém. Má vcelku hutnou konzistenci, ale jinak je to na suchou pokožku balzám. Přestala po něm šupinkovat a svědit.

Nahlásit
  • 27.02.19

Mám hodně suchou a citlivou pokožku, zejména v zimě. Proto vždy hledám kvalitní krémy určené na atopickou pleť. A-Derma je skvělá kosmetika, která nedráždí a naopak zklidňuje, kůži promastí, ale nezanechává mastný film a hydratuje. Používám na obličej, ruce i tělo a mažu s ním i svého sedmiletého syna. Nelze čekat zázraky, ale výsledky se dostaví

Nahlásit
  • 25.02.19

Krém mi doporučila dětská lékařka, když byla dcerka osypaná během spály. Opravdu hezky pokožku zregeneroval a urychlil hojení drobných ranek. Vyzkoušela jsem ho také na svou pleť, která je velmi citlivá. A i v mém případě měl skvělé výsledky. Hojení se urychlilo, regenerace zlepšila. Krém je hutnější, ale rychle se vstřebává.

Nahlásit
  • 28.10.18

U nás doma jeden z nejuniverzálnějšíxh krémů vedle Excipialu. Hodí se na celé tělo, na obličej i na popraskané ruce a nohy. Kupujeme opakovaně a mile mě překvapil i na atopickou pokožku. Hezky hydratuje a zklidňuje.

Nahlásit
  • 22.05.18

Tento krém používame pro naši malou dcerku, která trpí na atopický ekzém a opravdu jí pomáhá ulevit od projevu ekzému. I když se nejedná o levnou záležitost, tento krém patří do naší výbavy v boji s ekzémem a používáme ho v době, kdy je ekzém relativně v klidu, ale také v situaci, kdy už musíme mazat kortikoidy. Máme již 3 balení a určitě stojí za to jej vyzkoušet pokud máte problém s ekzematickou pokožkou. Pomáhá pleť hydratovat, ložiska ekzému jsou pak měkčí na dotek.

Nahlásit
  • 16.03.18

Původně jsem koupila pro svého syna, který trpěl po narození na exémy. Exémy zmizely a pořád zbyla půlka lahvičky, tak jsem si ho přivlastnila. Opravdu skvěle hydratuje a zvláčňuje pokožku, je vhodný i pro lidi s atopickým exémem.

Je bezparfémový, ale díky obsažených olejům zanechává zvláštní „ocas“, který nesedne každému. Můj muž ho třeba vysloveně nesnáší.

Nevýhodou je cena. Stojí téměř 600 Kč a nevyrábí se v menším než 400 ml balení.

Nahlásit

O značce A-Derma

A-Derma je francouzská dermokosmetická značka, která využívá ingredience rostlinného původu. Tato kosmetika je určena i pro silně citlivou pokožku, kterou zklidňuje a zjemňuje. Nabídka značky A-Derma je pestrá, přináší různé řady kosmetiky vhodné pro všechny typy pleti. Klade důraz na kvalitu, šetrnost a perfektní péči. Není divu, že tato značka zaujímá přední příčku na trhu ve své kategorii.