Exomega emolienční krém

Značka:

A-Derma

Popis kosmetiky:

A-Derma Exomega Control Emolienční mléko zvláčňuje středně suchou a atopickou pokožku dospělých, dětí i kojenců. Obsahuje extrakt z výhonků ovsa Rhealba. Vhodná na tělo i obličej, mírní suchost, zklidňuje podráždění a obnovuje přirozenou obrannou funkci pokožky. Má lehkou texturu a je ideální na jaro a léto. Běžné balení: 400 ml.

  • 28.10.18

U nás doma jeden z nejuniverzál­nějšíxh krémů vedle Excipialu. Hodí se na celé tělo, na obličej i na popraskané ruce a nohy. Kupujeme opakovaně a mile mě překvapil i na atopickou pokožku. Hezky hydratuje a zklidňuje.

Nahlásit
  • 22.05.18

Tento krém používame pro naši malou dcerku, která trpí na atopický ekzém a opravdu jí pomáhá ulevit od projevu ekzému. I když se nejedná o levnou záležitost, tento krém patří do naší výbavy v boji s ekzémem a používáme ho v době, kdy je ekzém relativně v klidu, ale také v situaci, kdy už musíme mazat kortikoidy. Máme již 3 balení a určitě stojí za to jej vyzkoušet pokud máte problém s ekzematickou pokožkou. Pomáhá pleť hydratovat, ložiska ekzému jsou pak měkčí na dotek.

Nahlásit
  • 16.03.18

Původně jsem koupila pro svého syna, který trpěl po narození na exémy. Exémy zmizely a pořád zbyla půlka lahvičky, tak jsem si ho přivlastnila. Opravdu skvěle hydratuje a zvláčňuje pokožku, je vhodný i pro lidi s atopickým exémem.

Je bezparfémový, ale díky obsažených olejům zanechává zvláštní „ocas“, který nesedne každému. Můj muž ho třeba vysloveně nesnáší.

Nevýhodou je cena. Stojí téměř 600 Kč a nevyrábí se v menším než 400 ml balení.

Nahlásit

O značce A-Derma

Francouzská značka A-derma je skvělou volbou pro všechny, kteří dávají přednost přírodní kosmetice před chemií. A-derma ve spolupráci s předními dermatology pracuje na velmi šetrné kosmetice, která něžně, ale přesto účinně chrání jemnou pokožku. Hlavním zdrojem léčivých látek je unikátní rostlina Ovsa Rhealba, jejíž pěstování podléhá přísným biologickým normám a je šetrné k životnímu prostředí.