Kosmetika Astrid

Cenová relace kosmetiky:

Astrid je kosmetická značka, která byla založena v roce 1847. Letitá tradice a zkušenosti dávají kosmetice Astrid řadu benefitů. Zakladatel František Prochaska nejprve vyráběl vlastní toaletní mýdla, postupně spojil síly s francouzskými výrobci esencí a začal vyvíjet kosmetiku, která se těší... Více o značce >

Astrid

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Astrid v našem magazínu

Více o značce Astrid

Astrid je kosmetická značka, která byla založena v roce 1847. Letitá tradice a zkušenosti dávají kosmetice Astrid řadu benefitů. Zakladatel František Prochaska nejprve vyráběl vlastní toaletní mýdla, postupně spojil síly s francouzskými výrobci esencí a začal vyvíjet kosmetiku, která se těší obrovské popularitě.

V 60. letech minulého století začala firma spolupracovat se světovými značkami ze světa krásy – Schwarzkopf a Dior. Společnost přizpůsobuje nabídku svých produktů aktuálním potřebám zákazníkům. V roce 2014 odkoupila značku řecká společnost Sarantis.

V nabídce Astrid najdete kosmetiku z oblastí

K moři, na hory i do města. Přidejte do své tašky opalovací krém a mléko Astrid a vaše pokožka zůstane chráněná. Péče po opalování ji zanechá hydratovanou, aby se netvořily první vrásky. O hydrataci se Astrid stará také pleťovou a tělovou kosmetikou. Hydratační krém, tělové mléko a balzám na rty zanechávají pokožku hladkou a svěží. I když zrovna na sluníčko nemíříte, samoopalovací mléko dodá vaší kůži přirozeně opálený nádech.

Kde koupíte?

Kosmetiku Astrid koupíte téměř v každé drogerii (Teta, Rossmann, DM).

Diskuze o této značce