AQUA BIOTIC Denní a noční krém

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Astrid

Popis kosmetiky:

Krém dodá pleti nezbytnou hydrataci, aby vypadala zdravě a zářivě.

Je v kategorii

Recenze: AQUA BIOTIC Denní a noční krém

  • 31.08.21

Krásně voňavý krémík, který je velmi hydratační a rychle se vsakující. Pleť je po něm krásně heboučká a rozzářená. Oblíbila jsem si ho hlavně v zimních měsících, protože v těch letních dávám přednost lehčím krémům :) .

Nahlásit
  • 21.08.21

Oblíbila jsem si ho pro jeho univerzálnost. Prostě denní a noční krém - jakožto krátkozraká nemusím brejlit, po čem sahám, zároveň mi stačí na cesty jeden kelímek. Noční i denní péči přitom zvládá opravdu dobře, nemůžu si stěžovat. Bod navíc za lehkou vůni a slibovanou hydrataci. Možná nebude vyhovovat těm, kdo mají rádi okamžité vpití do pokožky. Tady zkrátka víte, že na sobě máte vrstvičku. Za mě na léto rozhodně jo!

Nahlásit
  • 15.07.21

Tohle je super krém za super cenu. Je lehký a výborně se vstřebává do pleti. Nechá ji ale příjemně jemnou a vyživenou. Prostě víte, že jsme se namazala. Mně osobně stačí vždy velmi malé množství. Můžu určitě doporučit.

Nahlásit
  • 14.07.21

Bezvadný pleťový krém, který pokožku vyživí a zanechá pružnou a hebkou. Byla jsem s ním moc spokojená :) . Řekla bych, že je ideální na léto, díky své lehkosti.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Astrid

O značce Astrid

Astrid je kosmetická značka, která byla založena v roce 1847. Letitá tradice a zkušenosti dávají kosmetice Astrid řadu benefitů. Zakladatel František Prochaska nejprve vyráběl vlastní toaletní mýdla, postupně spojil síly s francouzskými výrobci esencí a začal vyvíjet kosmetiku, která se těší obrovské popularitě.

Diskuze o této kosmetice