Water Lip Stain

Značka:

Clarins

Popis kosmetiky:

Konečně, rtěnka, která se neslíbá. Vydrží až 300 pusinek! Objevte 4 lehké dlouhotrvající odstíny, které jsou hydratační, neslíbatelné a neblednou. Vytvořeny se všemi výhodami kúry na rty, Water Lip Stain zanechá rty jemné, hydratované a neuvěřitelně příjemné. Čím více vrstev nanesete, tím výraznější barva bude, je to na Vás!

Je v kategorii

  • 10.10.18

ODSTÍN 03: První aplikace byla docela vtipná. Produkt totiž nemá klasický houbičkový aplikátor, nýbrž štěteček. Byla jsem lehce překvapená, když mě nanášení na rty šimralo :D Potom jsem si ale na aplikátor zvykla, takže v pohodě. Šteteček má perfektní tvar a především délku štětin, nijak se neprolamuje, a tak je aplikace přesná a perfektně rty také orámujete.
Po aplikaci vodička rychle zasychá, respektive se vstřebává do pokožky. Není to ten pocit, jako když zaschne tekutá (matná) rtěnka a cítíte vysušení, water lip stain rty pouze zabarvuje a vůbec o něm nevíte! :)
Je nutno pracovat rychleji a především nanést barvu na rty rovnoměrně, včetně kontur. Jde to dobře, ale je třeba si s tím trošku vyhrát. Výdrž je velmi slušná, vydrží mi několik hodin a postupně mizí především ze středu rtů. Většinou mi na rtech zůstanou pouze kontury, a to také proto, že tam nanesete ostře větší množství a již jej jakoby nerozmazáváte. Také jsem si všimla, že postupně se na rtech lehce mění odstín - sem tam to přechází do takové tmavě růžové barvy, tím, jak lip stain ztrácí na intenzitě. Pro celodenní nošení nosím balení u sebe, kdyby bylo potřeba rty upravit.
Mírné nedostatky po celodenním nošení nepovažuji za tragické, jelikož je vnímám za odpovídající konceptu tohoto produktu. Nelze tedy čekat chování stejné, jako u rtěnky, když funguje na úplně jiném principu :) Za mně tedy dobrý!

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Clarins


Reklama


Reklama