Sensitive pasta pro citlivé zuby Toothpaste with Aminfluorid 2 x

Značka:

Elmex

Popis kosmetiky:

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby (Toothpaste with Aminfluorid) 2×75 ml

  • 25.01.19

Značka Elmex je pro mě jedničkou v péči o ústní dutinu. Kupuju si tyto pasty pravidelně už asi 15 let a i když někdy vyzkouším jinou, zase se poslušně vrátím k této značce. Začala jsem na klasické oranžové variantě, ale postupem času jsem si spíš oblíbila tuto světle tyrkysovou.
Sensitive se opravdu hodí na citlivé zuby a dásně. Málokdy se stane, že mi dásně po ní krvácí nebo mě nějak pnou, zuby pěkně vyčistí a mám pocit, že tato varianta je i lehce vybělí. Na rozdíl od jiných past méně pění a je i méně výrazná, což mi ale na druhou stranu vyhovuje.

Nahlásit
  • 06.10.18

Elmex a Paradontax jsou pro nás číslo jedna. Kdysi jsme stále používali elmex a nyní zase převažuje Paradontax, nicméně tato pasta je výbornou volbou. Příjemná chuť i její oranžová varianta je velmi povedená.

Nahlásit
  • 03.10.18

Elmex sensitive (zelená) je za mě o něco lepší než Elmex oranžová.
Jednu dobu jsem ji často používala a nedala na ni dopustit, pak jsem objevila pro mě mnohem účinnější a chutnější zubní pasty s lepšími výsledky.
Přestala jsem Elmex používat, ale kdybych si měla vybrat mezi Elmex oranžová a zelená tak ta sensitive je pro mě přijatelnější.
Hodnotím jako standart.

Nahlásit

O značce Elmex

Zatímco vy zmrzlinu milujete, vaše zuby jí nemohou přijít na jméno. Zubní pasta Elmex Sensitive ví, jak na citlivé zuby a obnažené krčky. Opravdovou vzpruhou pro vaše zuby se stane Elmex Gelée. Speciální gel zuby fluoriduje, remineralizuje odvápněnou zubní sklovinu a bojuje proti zubnímu kazu. Elmex si poradí i s kazivostí mléčných zoubků. Dětské zubní pasty si děti navíc zamilují. Komplexní péči o ústa dětí i dospělých zakončí šetrná ústní voda Elmex.