Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem Toothpaste

Značka:

Elmex

Popis kosmetiky:

Elmex Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem (Toothpaste) 75 ml

  • 12.07.19

Bělící účinky u této pasty nevidím ani po dlouhodobém používání, ale je jinak skvělá pro citlivé zuby, což já mám. Kupují opakovaně.

Nahlásit
  • 08.07.19

Na citlivé zuby je tato zubní pasta možná fajn, ale bělící efekt moc nevidím, někdy mám dokonce pocit, že mám po této zubní pastě zuby trochu zažloutlé. Navíc mi vadí její chuť.

Nahlásit
  • 18.02.18

Mám citlivé zuby a problémy s odhalenými krčky, takže si bohužel nemůžu čistit zuby jen tak nějakou pastou z drogérie. S Elmexem jsem dlouhodobě spokojená, a konkrétně tahle pasta je jednou z mála bělicích, po které mi zuby „nebrní“ a nejsou nepříjemně podrážděné.

Jen ta cena… Na druhou stranu ale člověk ví, že platí za opravdovou kvalitu.

Nahlásit

O značce Elmex

Zatímco vy zmrzlinu milujete, vaše zuby jí nemohou přijít na jméno. Zubní pasta Elmex Sensitive ví, jak na citlivé zuby a obnažené krčky. Opravdovou vzpruhou pro vaše zuby se stane Elmex Gelée. Speciální gel zuby fluoriduje, remineralizuje odvápněnou zubní sklovinu a bojuje proti zubnímu kazu. Elmex si poradí i s kazivostí mléčných zoubků. Dětské zubní pasty si děti navíc zamilují. Komplexní péči o ústa dětí i dospělých zakončí šetrná ústní voda Elmex.