Krásné ruce

Recenze & zkušenosti:

Značka:

Havlíkova apotéka

Popis kosmetiky:

Krém na ruce byl vyvinut pro každodenní péči o pokožku rukou a paží. Vybraný komplex olejů a extraktů, poskytují optimální výživu rukám se suchou pokožkou, popraskanými místy a záděry. Bio olej ze slunečnice se snadno vstřebává, dodá pleti potřebný vitamín E. Extrakty z mateří kašičky, rakytníku a meduňky mají zjemňující, regenerační a zklidňující účinky. Olej ze semen máku promastí suchá místa, glycerin přírodního původu dodá vyváženou hydrataci. Krém zanechává ochranou vrstvu na pokožce.

Recenze produktu: Krásné ruce

  • 23.05.19

U tohoto krému na ruce jsem rozpačitá. Na jednu stranu krásně se vstřebá a promaže, cítím se po něm příjemně. Na druhou stranu má velmi zvláštní vůni, která je až nepříjemná. Takže na jednu stranu skvělý, ale vůně mi nesedí.

Nahlásit
  • 21.05.19

Krém má tak akorát konzistenci, ani řídký, ani příliš hutný. Trochu déle se vstřebává, ale slušně hydratuje. Vadila mi citrusová vůně krému, cítila jsem v něm rakytník a zejména meduňku. Zkrátka to nesedlo, není to můj šálek kávy.

Nahlásit
  • 08.08.18

Nejdřív jsem ucítila čokoládu, ale to nevím, odkud… protože pak se rozlila meduňka na maximum. Čím déle mám na ruce, tím víc mi připomíná starou dobrou citrusovou WC vůni.:) Ale ať jsem trochu objektivní - konzistence je příjemná, obal krásný jako vždy od Havlíka a ruce vydržely dlouho hladké.

Nahlásit
  • 13.06.18

Je zvláštní :) na jednu stranu mi voní po meduňce a na druhou stranu mi v něm něco nevoní - možná ten mák? No každopádně meduňka je výrazná a já jsem z něj nadšená a to nejsem nějak moc zvyklá si ruce mazat :-)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Havlíkova apotéka

O značce Havlíkova apotéka

Havlíkova přírodní apotéka přináší kosmetiku založenou na tradičních recepturách, které jsou obohaceny o moderní vědecké poznatky. Česká značka sází na přírodní ingredience vypěstované v chemicky nezatíženém prostředí. Společnost si pečlivě vybírá místa pro pěstování bylin a určuje čas jejich sklizně.

Diskuze o této kosmetice