Kosmetika Inlight

Cenová relace kosmetiky:

Inlight je značka přírodní britské kosmetiky, která klade důraz na 100 % bio suroviny. Jedná se o bezvodou kosmetiku na bázi biomásel a olejů lisovaných za studena. Přestože značka není u nás tolik známá, v Británii získala řadu ocenění a zakládá si nejen na pečlivém výběru ingrediencí, ale... Více o značce >

Inlight v našem magazínu

Více o značce Inlight

Inlight je značka přírodní britské kosmetiky, která klade důraz na 100 % bio suroviny. Jedná se o bezvodou kosmetiku na bázi biomásel a olejů lisovaných za studena. Přestože značka není u nás tolik známá, v Británii získala řadu ocenění a zakládá si nejen na pečlivém výběru ingrediencí, ale také na vysoké kvalitě zpracování.

Mezi hlavní suroviny, které se nachází ve většině kosmetických produktů Inlight, patří bambucké máslo, makadamový olej, pupalkový, šípkový či mrkvový olej, jitrocel, měsíček lékařský, spirulina a ječmen, které jsou velmi bohaté na chlorofyl a celá řada dalších olejů a másel. Díky tomu je kosmetika nejen účinná, ale také příjemně voní.

Značka Inlight uvádí, že v kosmetice nenajdete žádné syntetické látky, pouze 100 % bio složek. Hlavními ingrediencemi jsou bylinky, které pomáhají v boji proti akné, pigmentovým skvrnám a tvorbě vrásek. Značka své produkty netestuje na zvířatech a kosmetiku nabízí ve snadno udržitelných obalech, které jsou převážně skleněné nebo velmi dobře rozložitelné.

Nabídka značky Inlight

V nabídce značky Inlight najdeme bio balzámy a oleje s vysokou koncentrací účinných látek, které hýčkají pokožku. Základem je každodenní hloubkové čištění, noční balzám i intenzivní maska superfood. Tuto značku si oblíbila například herečka Aňa Geislerová.

Vyzkoušet můžete například:

Kde zakoupíte?

Značku Inlight zakoupíte online v obchodě biOrganica.cz a v některých lékárnách (například Dr Max,) a v prodejnách přírodní kosmetiky – v Praze U Džoudyho.