by Petra

Značka:

Makeup Revolution

Popis kosmetiky:

První spolupráce Revolution s českou blogerkou! To je Revolution by Petra paletka očních stínů, která vznikla ve spolupráci s Petrou LovelyHair. Paletka obsahuje 36 vysoce pigmentovaných očních stínů. Zastoupeny jsou základní odstíny, které lze použít na celé víčko. Zemité odstíny pro dokonalé kouřové líčení. Velice populární fialové, které budou královnou nadcházejícího podzimu. A pro hravé líčení je paletka doplněna o červenou, žlutou, oranžovou, růžovou nebo petrolejovou barvu.
Mix matných a třpytivých odstínů dělá z paletky kousek, se kterým vytvoříte jemné denní i večerní líčení. V elegantním černém obalu se tak paletka stane královnou vaší sbírky.

Je v kategorii

 • 08.11.18

Paletka ma pekne barvy a kazdy si tam najde to sve. Moc se mi libi, ze je dvojita a ma hezky design. Pigmentace neni spatna vzhledem k cene si myslim, ze dobre.

Nahlásit
 • 06.11.18

Je celkom zaujímavé, že ostatné recenzie ktoré som čítala , dokonca aj v časopisoch túto paletku dosť hania a tu si ju dosť ludí chváli. Zo zvedavosti som ju vyskúšala a nie som spokojná. Nedrží po pár hodinách robí vyslovene flaky na viečkach, ale chápem, že vela ludí zláka jej cena. Netvrdím, že všetky drahé paletky sú úžasné ale na tomto by som nešetrila.

Nahlásit
 • 30.10.18

Nejsem moc „stínová“, ale tuhle paletku, o které před pár týdny mluvil celý internet, jsem chtěla vyzkoušet, a tak jsem si ji půjčila od kamarádky. Moc se mi líbí, že jsou stíny na obou stranách, protože když je v paletce zrcátko, tak ho stejně nikdy nepoužívám, a navíc díky tomu může být škála barev a odstínů širší, což je pro někoho, kdo má rád barvy, ideální. Pro mě osobně je nositelných jen několik stínů, protože nejsem moc odvážná a do výrazných se nepouštím. Drží ale dobře, a to i bez báze, kterou obvykle zapomínám nanést :)

Nahlásit
 • 28.10.18

Je hodně poznat, že paletku dával dohromady někdo - tedy Péťa, kdo se líčit umí, rozumí tomu a ví co chce. Samozřejmě najdou se jeden dva stíny, u kterým bych řekla, že na první dobrou nic moc, ale ve finále to bylo špatnou volbou štětce. Ono totiž je třeba si je všechny „osahat“, vyzkoušet a opravdu si vyhrát. Pak už totiž uznáte, že tohle je hodně povedený počin. Navíc, stejně jako ostatní paletky Makeup Revolution (pár jich už doma mám, tak mohu posoudit) má výbornou pigmentavci a super celodenní výdrž.

Nahlásit
 • 28.10.18

Paletka je super. Za ty peníze neseženete nic tak dobrého 36 stínu za 359 Kč, tj. cca 10 Kč za stín. Dobrá pigmentace. Nezkoušela jsem bez báze, ale s bázi drží super. Jediné, co se mi nelíbí, je balení. Jinak nemám co vytknout.

Nahlásit
 • 28.10.18

Hned když jsem viděla obrázky této paletky, tak jsem věděla, že ji musím mít. Koncept oboustranné paletky se mi moc líbí, vlastně nechápu jak to, že to někoho napadlo až teď. Některé odstíny jsou na mě velmi divoké, ale na nějakou party je možná využiji. Umírněnější růžové, broskvové a hnědé odstíny využívám skoro denně. Pigmentace je velmi dobrá a když třpytivé stíny nanesete navlhčeným štětcem, budou se krásně blyštit.

Nahlásit
 • 25.10.18

Hodnocení téhle paletky je pro mě ztížené vysokým očekáváním. Chvíli trvalo, než se ke mně jeden kousek dostal, takže už se ke mně ze všech stran dostávalo, jaká je to pecka. Člověk se pak na jednu stranu bojí zklamání, na druhou stejně čeká tedy něco víc než průměr. A ano, něco víc než průměr to je. Většina stínů má již zmiňovanou slušnou pigmentaci, ale hodně záleží, jestli s nimi pracujete prsty nebo štětcem, obojí lze, ale výsledný efekt je výrazně rozdílný. Několik stínů vypadá na oku zcela jinak než v paletce, takže můžou být silným zklamáním (pro mě osobně tři růžovofialové stíny). Pokud chcete slušnou výdrž líčení kolem 10 hodin, je nutností dobrá báze pod stíny.
Paletka je z mého pohledu kvalitou podobná dalším z těch lepších od Make-Up Revolution (např. Soph X), takže ji u mě vy výsledku ten výrazný humbuk kolem uvedení na trh spíš uškodil.

Nahlásit
 • 22.10.18

Za mě má paletka velkou kupu krásných stínů, se kterými lze tvořit neskutečné množství barevných variací. Sahám po paletce velmi často a vždy sahám po zcela jiných kombinacích barev. Většina barev v paletce je velmi dobře pigmentovaná, na víčku se dobře zapracovává, krásně se propojuje s dalšími stíny. Paletka má i slabší stíny, ale těch je tam skutečně poskrovnu. Moc jsem se těšila na ostře žlutý stín, ten ani s podporou bílé tužky jako podkladu nevylezl tak, jak jsem čekala, nicméně dalších několik desítek stínů v paletce je skvostných. Kvituji fakt, že paletka nemá zrcátko, které stejně nevyužívám, ale místo něho Petra využila tu část na další stíny.

Nahlásit
 • 21.10.18

V poslední době nepoužíváme nic jiného. Tato kráska je skvěle pigmentovaná a líčení je s ní jedna radost. Jasně, občas práší a pár stínů je méně pigmentovaných, ale žádná paletka není dokonalá. Moc se nám líbí, že Petra místo zrcátka použila prostor pro další řady stínů. Najdou se tady všechny typy - ať už ty, co milují teplé odstíny, tak i ty z vás, co jsou na neutrálnější či studenější podtóny. Paletka neobsahuje nejen matné stíny, ale i ty se sheenem či shimmerem. Podle nás skvělá rovnice cena = výkon paletky.

Nahlásit
 • 19.10.18

Paletka obsahuje 36 stínů, matných i lesklých v teplých i studených barvách. Podle mě je opravdu povedená a jsem moc ráda, že v sobě má místo zrcátka stíny. Vytvoříte s ní líčení na každý den i nějaké to zajímavější líčení. Výdrž je za tu cenu dobrá, ale odpoledne už se mi stíny slévají do vrásek a nejsou, tak hezké. Matné stíny trochu práší a lesklý zase méně vydrží. Ale celkově jsem s ní spokojená, barevně se opravdu povedla.

Nahlásit
 • 05.10.18

Musím říct, že minimálně po odstínové stránce je paletka dost nadupaná za tu cenu. Líbí se mi, že ani obal nevypadá fórově. Upřímně nejsem až takový uživatel paletek, takže si nedovedu představit, že bych ji strčila do kabelky spolu se zrcátkem a sadou štětců… když už beru takovou velkou paletku, musí mít štětečky a zrcátko v sobě. Každopádně se s ní dá vytvářet téměř cokoli a na svoje zelenohnědé oči jsem vyzkoušela několik šťavnatých kombinací stínů. Kvalita stínů není špatná, možná některé matné na můj vkus práší až moc, ale barervnost je super. Zamilovala jsem se do třpytivých, které jsou opravdu skvěle pigmentované. Dovedu si na sobě představit většinu z 36 odstínů, což je podle mě na tak rozsáhlou paletku úspěch. Kombinace se přímo samy nabízejí. Bavila jsem se i při čtení jednotlivých názvů u stínů jako třeba snobby a weirdo. Jediné co bych paletce vytkla - moc dlouho se na mně ty stíny neudržely. Možná to je mou nedůsledností při zapracovávání, ale příště určitě použiju bázi.

Nahlásit
 • 04.10.18

Paletku by Petra jsme musely otestovat i my. Pigmentace veeeelmi dobrá, zbytek o paletce najdete na webu.

Nahlásit

Další kosmetika v kategorii

Soph Paletka 24 očních stínů Makeup Revolution

 • Anna_Matou ohodnotil/a
 • 6 recenzí

Machinist grind palette NYX Professional Makeup

 • Nyxadict ohodnotil/a
 • 1 recenze

Fortune Favours the Brave paleta očních stínů...

 • Everythin Kate ohodnotil/a
 • 4 recenze

270 - 332 Kč

Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette oční stín...

 • Ha-Nina ohodnotil/a
 • 3 recenze

217 Kč

Paletka 12 očních stínů Makeup Revolution

 • Zuzana Sulanova ohodnotil/a
 • 1 recenze

HD báze pod oční stíny NYX Professional Makeup

 • eleon161 ohodnotil/a
 • 2 recenze