Blemish SOS proti akné

Značka:

Medik8

Popis kosmetiky:

Produkt je novou verzí produktu betaGel. Složení tohoto jedinečného a velmi oblíbeného produktu na redukci akné je nyní vylepšeno o kyselinu diovou, která redukuje tvorbu kožního mazu a likviduje bakterie způsobující akné. Blemish SOS nejen, že redukuje projevy akné, ale také pokožku zklidňuje. Nové složení navíc neobsahuje olej.

  • 11.09.18

Taky se vám někdy stalo, že jste vstaly a na čele objevily pupínek, díky kterému jste připomínaly jednorožce, který není ani trochu cool a nenese s sebou duhu? Ano máme na mysli takový ten pupínek, co bolí, vydrží skoro týden a rozhodně nejde vynípnout… Díky bohu za dnešní kosmetiku a to, že existuje lepší řešení jak teatrea a hlavně SOS Blemish od Medik8.

Nahlásit
  • 14.08.18

Tenhle malý zázrak používám skoro měsíc a opravdu účinně bojuje s akné. Do druhého dne je pupínek menší ani tolik nebolí. Nejlepší samozřejmě je, zachytit pupínek ještě dříve než uplně vyleze. Nevím zda má moje pleť jen lepší období, uvidíme dále. Ale myslím, že jsem konečně objevila spolehlivého pomocníka. Navíc krásně voní a neštípe (pokud nemáte pupínky rozďoubané :D)

Nahlásit
  • 14.08.18

Super produkt, který plní to co slibuje. Pokud se mi objeví pupínek, nanesu tenhle gel a do rána je po něm? Produkt funguje skvěle i jako primer pod make-up. Pleť udělá hezčí a make-up déle vydrží. Gel se dá použít na celý obličej nebo jen lokálně. Stačí použít jen malé množství gelu, takže vám balení vydrží docela dlouho.

Nahlásit
  • 12.08.18

Jeden z SOS produktů, který přesně plní to, co by měl. Stačí nanést opravdu malé množství na vzniklý pupínek nebo na místo, kde si myslíme, že se za chvilku objeví. Sice netrpíme na akné ani na nic podobného, ale i nám, majitelkám sušší pleti, se nějaký ten pupínek na pleti objeví a tak je potřeba se ho zbavit. Tento malý pomocník ho okamžitě „vyzmizíkuje“ a za pár dní máte po problému. Jediné, co tak trošku nechápeme, je zbytečně velký papírový přebal. Pak si člověk myslí, že je tam o mnoho více produktu, než se na první pohled zdá.

Nahlásit
  • 10.08.18

Stoprocentně funkční produkt! Trpím na akné jen lokálně jednou za čas, a pokud se mi někde něco objeví, stačí trošička tohoto produktu a do rána je po problému.

Nahlásit
  • 10.08.18

Skvelý produkt, ktorý som nedávno objavila vďaka kamarátke. I keď chvála bohu nepatrím medzi ženy s problémovou pleťou, občas sa vyrážky objavia. Blemish SOS mi pomohol bolestivé vyrážky za pár dní úplne odstrániť. Z času na čas ho preventívne používam na ukľudnenie pokožky.

Nahlásit
  • 06.08.18

Zase jednou věcička, která se vyloženě povedla. Medik8 je pověstný svými skvělými pomocníky pro aknózní pleť, takže se vůbec nedivím, že i Blemish SOS je fakt skvělý. Testováno na moji i přítelovu pleť a musím uznat, že akné se po poctivé aplikaci krásně zahojí do dvou dnů. Navíc vás zbaví i toho podkožního hajzlíka, což je snad ještě větší výhra!

Nahlásit
  • 06.08.18

Vyzkoušela jsem už několik produktů, které se chvástaly „SOS efektem“. Nicméně většina z nich nastavená očekávání nesplnila nebo to byly naprosto vyhozené peníze. Blemish SOS svoje sliby splnil. Pupínky samozřejmě nezmizí hned, je ale cítit, jak se kůže okamžitě „stáhne“. Za jeden až dva dny zmizí menší pupínky, o něco později i ty větší.

Nahlásit
  • 06.08.18

Jsem naprosto spokojená, je to skvělý záchrance, když se vytvoří vyloženě zánětlivý pupínek - tedy ne ten, co jde vymáčknout (omlouvám se za nechutnost), ale ty, které jsou uzavřené a bolestivé. Pupínek pak mizí do dvou dnů. Je skvělý, i když se aplikuje rovnou v začátku - když cítím, že mi „raší“ - namažu a je pryč. :)

Nahlásit
  • 05.08.18

Na pupínky už jsem měla pár produktů za mnohem menší cenu a tak jsem byla skeptická. Musím přiznat, že mě produkt mile překvapil. Je to skvělá prevence, používám ho na místa kde se mi pupínky dělaly často a nedělají se. Pokud už se vám nějaký ten pupínek udělá hezky ho hojí a cca za dva dny je pryč. Záleží na velikosti pupínku, u větších trvá hojení delší dobu. Hlavní je mazat pupínek pravidelně. Vůně je celkem příjemná oproti jiným podobným produktům.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice