Pure C15 sérum

Značka:

Medik8

Popis kosmetiky:

Produkt je novou verzí séra CE-Thione. Taky vás štvou tmavé skvrny na pleti a vrásky? Zbavte se jich s tímto účinným sérem, díky jehož používání dosáhnete viditelně světlejšího tónu pleti. Pleť bude navíc zpevněná a chráněná proti volným radikálům. Dopřejte si maximum, co vaší pleti dokáže vitamín C nabídnout, díky inovativní formě tzv. „dobíjení“.

 • 27.01.19

Tohle je taková zvláštní věc, která mě neokouzlila, protože je šílený problém to na pleť vůbec nějak dostat. Jak to na pleť dám, začne to lepit, nejde to roztírat. Vzhledem k tomu, že jsem od Mediku vyzkoušela i jiná „céčka“, tohle mi z té široké nabídky sedlo nejmíň, nedopoužívala jsem to a vracet se k tomu určitě nebudu. Pro mě od začátku zklamání a nějak nemám chuť to dále zkoušet…

Nahlásit
 • 13.09.18

Na sérum jsem byla zvědavá, mám skvělou zkušenost s krémem od Medik8 s C Tetra. Líbí se mi takový ranní rituál… Stejně jako mě osvěží zevnitř kvalitní kafe, tak zvenčí mě osvěží pořádná dávka céčka. Hodně používám oleje, protože si myslím, že moje pleť nic víc nepotřebuje a všechny látky je schopna z oleje nejlépe vstřebat. Moc mi vyhovuje taky kapátkový systém - nemusím hrabat rukou do krabičky s krémem a všechno je takové hygienické.

Nahlásit
 • 13.09.18

Měla jsem možnost vyzkoušet to na zralejší pleti, než většina ostatních. Musím říct, že po měsíci používání jsem nadšená. Při nanášení jsem vždy dávala malé množství na vyčištěnou pleť a nechala 10 minut působit než jsem nanášela další krémy. Sérum je zprvu trochu lepkavé, ale nelekejte se, za chvíli zaschne. Po ránu je to opravdu takový osvěžující rituál, možná díky tomu céčku. A cca po 2 týdnech si moje dospělá dcera všimla, že jsem prý nějak podezřele omládla… :)

Nahlásit
 • 31.08.18

Pure C je vynikajúce omladzujúce sérum!
Pleť viditeľne rozjasní, energizuje a zlepší sa jej štruktúra a pevnosť. Aplikácia je pomocou pipetky veľmi precízna. Produkt sa rýchlo vstrebáva a pokožku tváre, krku a dekoltu dokonale hydratuje. Sérum nespôsobuje žiadne podráždenie!

Nahlásit
 • 30.08.18

Čím začať - použitie si nájdete na stránkach výrobcu alebo prečítate v recenzii nižšie. Mám problém rozotrieť 5 kvapiek po tvári, krku a dekoltu, pretože sa to na mojej pleti nekĺže. Po kontakte s pleťou sa mení na lepivé, preto som nakoniec zvolila pred aplikáciou séra jemne navlhčiť pleť. Potom sa mi podarilo sérum v tomto počte kvapiek rozotrieť všade, kam potreba. Tiež mi funguje dať 1 kvapku a rýchlo rozotrieť kam sa dá a opakovať až po 5. kvapku. Tento prípravok nie je žiadna drogérková sranda a preto je dobré ho zaviesť postupne. Ideálne 2× týždne ráno po 2 týždne a následne každý druhý deň po 2 týždne a následne každé ráno (info mám priamo od výrobcu). Ja som tento zavádzací proces skrátila na polovicu, pretože som nezaregistrovala precitlivenie pokožky. Po konzultácii s výrobcom som zistila, že sa napr. nemá používať súčasne s Firewall tej istej značky z dôvodu obsahu medi (vit. C a meď môžu negatívne zreagovať), preto je vždy lepšie sa obrátiť na odborníka než začnete s účinnými produktami.
A teraz k účinkom na mojej pleti. Po dlhšom používaní som si všimla, že mám v póroch hnedé bodky, tam kde nebývali a je to tým, že sérum mi na pleti stmavne - nie viditeľne) ale po dlhšom používaní to skrátka zostane v póroch. Okrem tohoto negatíva mám pleť vizuálne sviežejšiu, pružnejšiu. Jav ‚zhnednutia‘ som riešila s Medik8 a nastáva preto, že kyselina askorbová obsiahnutá v Pure C 15 bojuje s voľnými radikálmi a pri tejto reakcii zoxiduje. Normálne sa premení vplyvom enzýmov naspäť, ale niekedy sa to nestane a nestáva sa to u mňa. Takže ja, rýpal obecný končím s dovytláčanou pleťou a výsledky skrásnenia pleti sú ta tam. Bolo mi poradené, že to vyriešim častejším peelingom, čo je rozumnejšie než moje riešenie. Akokoľvek výsledky po mesiaci užívania sú mierne pod moje očakávania. Nevzdávam to však a testujem ďalej :)

Nahlásit
 • 24.08.18

Toto antioxidačním séru s čistým vitamínem C, tzv. PURE C15, od společnosti Medik8 mě mile překvapilo. V balení jsou dokonce hned dvě lahvičky + kapátko s pipetkou pro aplikaci. Po otevření jsem ucítila svěží vůni citrusů. No jak by ne, když se v lahvičce nachází čistý vitamin C, že jo! ???? Sérum dávám vždy ráno na vyčištěnou pleť, kdy do tváře a dekoltu vklepu 5 kapek a pěkně vmasíruju ???? Pleť je zprvu trošku lepkavá, což mě upřímně zaskočilo. Ale jelikož jsem “sušenka”, tak se během chvíle sérum do pleti krásně vpilo ???? Po vstřebání používám ještě od téže značky produkt s názvem Firewall a moje pleť tak dostane naprosto vše ♥️ Po používání obou přípravků cítím, že je moje pleť pevnější, rozzářenější a celkově vypadá zdravěji a svěže. Také by oba přípravky měly zmírňovat projevy stárnutí. Tak to uvidím časem ☺️ Každopádně zatím je to super!

Nahlásit
 • 14.08.18

Když jsem poprvé nanášela sérum, přišla jsem si jako alchymistka nebo jako lékárnice. Asi je to tou pipetou. :-) Ale to je tím, že je to lékařská kosmetika.
Sérum obsahuje dvě malé lahvičky, přičemž každá má 15ml přípravku. Otevře se první jedna ampulka, dovypotřebuje se a pak se otevře další. Tím pádem je sérum čerstvé. Dejte si ale pozor, abyste neměli otevřenou jednu ampulku déle než 2 měsíce. Pak by mohlo dojít ke snížení účinků. Na jednu aplikaci potřebujete 5 kapiček, které aplikujete pomocí šikovné pipety. Nejdřív jsem si myslela, že pět kapek nebude stačit, ale stačí to úplně bohatě. Pleť je pak vypnutá, hydratovaná a přitom vůbec ne mastná. Líbí se mi svěží vůně séra. Je taková ovocitá díky vitamínu C. Sérum působí proti předčasnému stárnutí pleti, redukuje pigmentové skvrny, projasňuje apod. Všimla jsem si opravdu toho projasnění a vypnutí pleti. Tu mám fakt pevnější a celkově vypadá lépe.
Medik8 mě nepřestává překvapovat. To se kosmetické značce z mého oblíbeného města Londýn opravdu moc povedlo. Thumbs up!

Nahlásit
 • 14.08.18

Pure C15 sérum značky Medik8 ve mě vyvolalo asi nejvíc rozporuplných pocitů, co se kosmetiky týče, za poslední dobu. Obrovské nadšení po prvotním „okoukání“ totiž vystřídal pocit lehkého zklamání, když se sérum po nanesení ne a ne vstřebat, ba dokonce zanechávalo na pleti nepříjemný lepkavý pocit. Na doporučené denní použití tak byl produkt pro mě pasé.
Nevzdala jsem to však s ním a používám jej jako první vrstvu noční pleťové péče. A nadšení je zpět! Ráno je totiž pleť viditelné odpočatá, projasněná a zpevněná. A z čeho mám neskutečnou radost, mizí i pigmentové skvrny, které se mi začaly objevovat na obličeji v průběhu těhotenství a po porodu! Nemůžu dát ale 5 hvězdiček právě kvůli špatné vstřebatelnosti na mé mastné pleti.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Medik8

Hydr8 B5 - hydratační sérum Medik8

 • Nobodyslisten ohodnotil/a
 • 14 recenzí

Blemish SOS proti akné Medik8

 • Nobodyslisten ohodnotil/a
 • 13 recenzí

600 Kč

C-Tetra sérum Medik8

 • Sistershoods ohodnotil/a
 • 10 recenzí

Surface Radiance Cleanse Medik8

 • Beautygabu ohodnotil/a
 • 9 recenzí

490 Kč

Firewall Medik8

 • FlorenceN ohodnotil/a
 • 7 recenzí

1955 Kč

Pore Minimising Tonic 100ml Medik8

 • hankaname ohodnotil/a
 • 5 recenzí

O značce Medik8

Medik8 je oblíbená britská značka, která sídlí v srdci Londýna. Značka se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. V laboratořích Medik8 tak vznikají účinná séra a krémy, díky kterým je společnost známá po celém světě. Mimo jiné se pyšní funkční kosmetikou, jež účinně bojuje s mnoha kožními problémy a speciálními derma váčky.

Diskuse o této kosmetice