Osis+ Blow & Go

Značka:

Schwarzkopf

Popis kosmetiky:

Spěcháte a potřebujete urychlit vysušení vašich právě umytých vlasů? Schwarzkopf Professional Osis+ Blow & Go sprej pro expresní vyfénování vlasů výrazně urychlí dobu schnutí při použití fénu. Střední fixace dodá vlasům zpevnění a tvar. Váš účes drží po dlouhé hodiny. Sprej Schwarzkopf Professional Osis+ Blow & Go dodá vlasům příjemnou vůni a krásný lesk.

Je v kategorii

  • 26.01.19

Produkt, který urychluje schnutí vlasů při fénování? Nejprve jsem si říkala co je to za blbost si ještě na vlasy stříkat další „vodu“, ale asi jsem jediná komu přijde, že to opravdu funguje :D Měla jsem pocit, že o něco rychlejší to schnutí bylo a ráda tento produkt používám, když si potřebuji vyfénovat vlasy.

Nahlásit
  • 18.10.18

Osis+ má sloužit k rychlejšímu vysoušení vlasů… no ať jsme cákaly jakkoliv, rychlejší to nebylo. Na druhou stranu ale vlasy částečně zacelí a zpevní, takže pak nelétají všude kolem a více se lesknou. Voní, nemastí, nezatěžuje. Must have to není, ale zklamání určitě také ne.

Nahlásit
  • 14.10.18

Jak míše @mseminka, fénování není rychlejší, ale vlasy jsou na omak příjemnější, jsou takové zacelené a více lesklé. Cením, že vlasy nemasí a vůně se ve vlasech drží celkem dlouho.

Nahlásit
  • 11.10.18

Tento sprej sa chváli urýchlením schnutia vlasov pri fénovaní. Ja som žiadne urýchlenie nepostrehla. Vlasy mi však prišli viac uhladené a pevnejšie (ako keď sa použije stylingový prípravok). Vonia pekne. Asi by som si ho opakovane nezaobstarala, ale vzbudil vo mne zvedavosť ohľadne rady Osis+

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Schwarzkopf

O značce Schwarzkopf

Německá značka Schwarzkopf je neodmyslitelně spojena s vlasovou kosmetikou. V roce 2018 oslavila už 120 let od svého založení. Za jejím vznikem stojí chemik a lékárník, Hans Schwarzkopf, který ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a kadeřnickými salóny vyvinul pokrokovou vlasovou kosmetiku.

Diskuze o této kosmetice