Čisticí zlatá slupovací pleťová maska

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Tiande

Popis kosmetiky:

Čisticí zlatá slupovací pleťová maska okamžitě a hloubkově čiští pleť. Odstraňuje toxiny a veškeré nečistoty. Absorbuje přebytečný maz, redukuje výskyt černých teček a zabraňuje tvorbě červených skvrn. Maska má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Je v kategorii

Recenze: Čisticí zlatá slupovací pleťová maska

  • 03.03.20

Masku jsem dostala od kamarádky, jinak bych se této značce spíše vyhnula. Nicméně, není úplně špatná, i když slupovací masky zrovna dvakrát nemusím. Má hustou, gelovou konzistenci, na pleti zasychá cca 30 minut. Má hydratovat a rozjasňovat pleť, což i dělá. Velikým mínusem je to, že při slupování je nepříjemná, je to ten typ masky, který se k pleti hodně přilepí a při slepování se jedná skoro až o epilaci obličeje (dost mě to bolí). Po použití je pleť kupodivu hydratovaná a jemná (díky tomu nepříjemnému sloupnutí). Asi ji vypotřebuji, ale vracet se k ní nebudu.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Tiande

O značce Tiande

Tiande je ruská značka, která na trhu působí více než 10 let a v České republice se poprvé objevila před šesti lety. Byla založena v roce 2007 na Altaji v jednom z nejekologičtějších míst na světě. Nabízí kvalitní kosmetiku určenou k péči o pleť a tělo, která vychází z principů znalostí tradiční čínské přírodní medicíny.