Napsat zprávu

Lucinela

  • Frýdek-Místek
  • 5307 příspěvků
  • 27.02.11
  • on-line: dnes v 21:50

Přátelé uživatele

Diskusní příspěvky

Lucinela dnes v 21:44

Dnes byl:
https://www.parfemy-elnino.cz/…0-ml-tester/?…

Omlouvám se, byla jsem na emailu a bliklo mi to myslím za necelých 900. Krásná cena ;-) .

Lucinela včera v 05:02

Dama Bianca (Xerjoff) :srdce: . Vůně této značky mají neuvěřitelnou výdrž a souzní s mou pokožkou :rose: .

Lucinela včera v 04:58

@lilithc
Naprosto tě chápu, žádný Shalimar nemůže vonět jinak než skvěle :-) :-) :-) :-) :-) :-) . Smutné je, že k Shalimaru jsem ještě pořád nenašla cestu ;-) . Užij si ho a těším se na recenzi :rose: .

Lucinela 14.01.19 14:32

Moni, ruším Misii, věřím, že se naplní L´Heure de Nuit a musím se na to finančně připravit. Děkuji.

Lucinela 14.01.19 14:30

@lilithc
Já jsem to nestihla :cry: . Prosím moc o dojmy a přeji všem radost z vůně :rose:

Lucinela 13.01.19 17:13

Děkuji, tak teď se už snad do jara naplní.

Lucinela 13.01.19 10:51

Vezmu si 100 ml s flakónem.

Lucinela 13.01.19 10:46

Navýšením na 50 ml to sice nevytrhnu, ale snad se tady jednou chytí za nos. Spíše už mají originální flakóny na poličce. Mimochodem, ještě nikdy jsem neměla flakón, je ještě volný? Děkuji :rose: .

Lucinela 13.01.19 10:19

@Renusatko @mmaat
Mám to prostě v těch mrazech tak. Věřte, že ani mě nebaví, když si dám šest střiku LVEB Absolue a kolega řekne - hezky voníš, tak něžně. Moje pokožka to prostě vstřebává :cert: . Takže fakt nikoho nedusím, a sebe cítím po nástřiku. U jiných pokožek identifikuji okamžitě. Testuji většinou na svetru z angorské vlny, nebo na dceři, je skvělý figurant. Co ale na mně zafungovalo v poslední době skvěle, byl Ruský čaj :palec: . Ten jsem si užívala. Ostatně je to myslím poznat na mých recenzích. Co na mě nádherně drží a rozvíjí se, jsou všechny vůně „suché pudrové“. Táňa tady psala, že Venice má malou výdrž. Na mě úžasná jemná vůně. Líbí se mi teď Valentina Poudre, jsem těžce nahlodána. Teint de Neige je jistota :palec: . Asi tímto hledám tu nejsušší pudrovku na světě, co je pro mě Montalka, ale tu okolí fakt nedává. Chtěla bych tam tu přítulnost, ale tu kůže vsákne a vyplivne prášek :lol: . Co na mně fakt drží skvěle a cítím se i já úžasně, je La Tosca (Xerjoff)). Ale ta cena 8-O .

Lucinela 12.01.19 21:01

@Tana1112
Na mně kupodivuVenice­drží hezky. Je taková lehce pudrová, pudr na mně drží :think:

Perdione (Nobile 1942) aneb léto budiž požehnáno :-) .

Lucinela 12.01.19 20:56

@Misha17 @Hanka H
Já vás chápu, sama sebe překvapuji, ale fakt je to tak. V létě voním, voním hodně a když tady skuhráte, že se všechno rozpadá, na mně to konečně voní. Už mi to tak nějak docvaklo, proč byly holky v šoku, když jsem psala, jak krásně se na mně v létě rozložil Taj al Arab (ale ten i v zimě dokáže divy) ;-) .
Ale k věci, zkoušela jsem moc pěknou věc od Nobile 1942. Je to vůně lehounká, pro mě jasně letní, raději podotýkám dopředu :-D .
Pojďme se zasnít… Perdizione - je slunné léto, horky den dospěl do své druhé poloviny. Jen si tak hraji, pobíhám v bílých plátěných šatech po vylidněné pláži. Z dálky voní odkvétající pomerančové květy… Vezmu do ruky kus dřeva, které vyplavilo moře a zkouším najít všechny vůně, kterými nasáklo. Sladká vlhkost, když se soustředím ještě trochu, voní po vlhkém vanilkovém pudru. Když uschne, je to prach ze sochy ženy, kterou vytesává svalnatý, sluncem ošlehaný muž, do čela mu padá patka černých vlasů… Má rozepnutou lněnou košili a voní po levanduli.
Ta vůně jiskří, je pohodová,evokuje léto a volnost. Zkuste si ji namalovat :-) .

Lucinela 11.01.19 17:05

@fegitah
Teplejší kůže - to mě nenapadlo :think: . Ale já jsem studená, mám nízký tlak, taková bzdinka. Ráno se sprchuji horkou, studenou, skotské střiky :lol: . Zakočím to instinktivně horkou a stříkám na celé tělo a stejně teď v zimě nikdo nic nechválí :cert: . Asi by to chtělo podpořit tělovým mlékem. Jsem i suchá, prostě zadarmo drahá. Vždycky kulím oči jak řešíte, kolik parfémů máte a nemůžete spotřebovat. Já v zimě některé lehčí vůně nemám problém vypotřebovat celé množství za měsíc - 50 ml a jednou i stovka padla ;-) ;-) ;-) .

Lucinela 11.01.19 12:04

Potěšilo mě, že zde probíraná vůně není padělek a majitelka koupila za skvělou cenu :-) .

Lucinela 11.01.19 12:02

@Hanka H
A tak to mně ne, až tak dalece nechci uvažovat. A co za tím stojí, si umím představit, ale nepředstavuji :-) . Chanel mainstream a spousta nikovek se mi zdá předražených (o Dioru nemluvě). Ale Chanel mi sedí, voní snad odjakživa a ta cena mi připadá seriózní a odpovídající. Např. za Chanci Eau Vive (která se mi moc líbí, ale je tam velké ale) je 1 800 za 100 ml cena tak akorát, jak rychle je pryč. Ale můžu si ji užít :-* . Ty to máš jinak, mám ráda velké vůně, ale nevymykají se obvykle i svou líbivostí. A v poslední době mi to fakt vadí, když mi někdo řekne, co to tady smrdí, když jsem za odstřik dala tisícovku a já si sice lebedím, ale ta zpětná vazba mi chybí a radost z vůně je pryč. Takže tak to mám já…

Lucinela 11.01.19 11:35

@MagnolieS
Rose d´Arabie skutečně v zimě trpí, zkusila jsem to a odložila na léto :-) . Přímá úměra - čím větší teplo, tím krásnější Rose d´Arabie. Ale střídmě, střídmě. Málem jsem zabila :lol: .
Zkoušela jsem letmo, ale stačí to na lásku:

I - III Russian Tea (Masque Fragrance Milano)- ruský čaj jsem pila ze samovaru přímo v Moskvě na ministerstvu obchodu. Chtěli nám udělat zážitek a taky byl. Úplně mi běží film, mladá vykulená holka, tváří se jako světačka, pyšná na svou plynnou ruštinu a kožich z lišky, který se nějak podezřele brzy rozpadal. Očekávání v očích, co všechno jí ještě život přinese, vždyť v tom světě „byznysu“ zažívá tolik dobrodružství… K čaji patří marmeláda, myslím, že tehdy jsem jí vnímala příjemně sladkokyselou, tady ji mám malinovou s přídavkem rybízu. Pod kotlem se topí březovým dřevem, je vlhké a voní. Je to trochu lektvar, bylinky, sušené ovoce neznámého druhu. Otevřou se dveře a dovnitř vrazí studený vítr a rozptýlí dojem suchého, chvílemi až nedýchatelného suchého vzduchu. Tak ještě sedíme, popíjíme, vůně v místnosti se uklidňuje, je zřetelně malinová (mám tam pořád tu marmeládu, ale bez sladkosti) a kde se vzala vůně mé milované imortelky, nechápu, ale najednou je jich hodně, je všude a to mě dostalo. Patří mi svět… Pánové dávají lejstra do svých kožených kufříků a chystáme se do víru moskevského večera a noci a to bude jízda… A to se převoním něčím prudce sexy - co já vlastně v té době měla :think: . Nejvíc sexy by v té době asi byl moschus, takže olejíček, z toho pánové šli do kolen.

Pozn. A to jsem se jí tak bála ;-) . Je nádherný tento čaj, jen se bojím, že okolí ho neocení, ba naopak pohaní a mně je to v poslední době tak nějak líto.

Lucinela 11.01.19 10:55

@Hanka H @MagnolieS
Ale holky, tato cena je sice opravdu podezřelá, ale přiznejme si, že inzerce je plná testerů Chanelů, Diorů za skvělou cenu. Nemám problém přiznat, že od jedné z těchto děvčat nakupuji. Spokojenost maximální (a nejen já) :roll: .

Lucinela 11.01.19 10:49

@Tana1112
Táničko, můžu se zeptat na tvé dojmy a hlavně výdrž? Já jsem okouzlena z Venice (psala jsem tady na ni recenzi). Děkuji :rose: .

Lucinela 07.01.19 11:04

@Korsicanka
Ach, jo, já vlastně mám jasno. Chci Delinu, snad vydrží do přísunu finanční částky vyhrazené na „mé nákupy“ :-) . Děkuji, jen jsi mě utvrdila v tom, co vlastně vím. Když už se člověk ve světě vůní nějakou dobu pohybuje a má svůj „rajón“, tak většinou instinktivně vím, že „to“ bude to pravé pro mě. Už jsem se dlouho nesekla, naposledy jsem takto odhadla situaci s Dama Bianca, vůbec Xerjoff mi prostě sluší :-) . Kdyby mi tak seděla třeba Elizabeth Arden, bylo by to mnohem snazší. Jsou to hezké vůně, 5th Avenue voní na kolegyni kouzelně, na mně je to drogérie. Blbá pokožka, zmlsaný nos i okolí :lol: . Měj se hezky :rose: .

Lucinela 07.01.19 10:09

@fegitah
Díky za informaci, mám jen zprostředkovanou vazbu od kamarádky, ale jí se to zpoždění stejně hodilo :lol: . Gardenia je finančně opravdu náročná (dostala jsem pár kapek), je to nádherná vůně. Cena nebyla zase až tak hrozná a vzorky R. Monegal dva maistream.

Lucinela 07.01.19 09:17

@Hanka H
A jestli se nepletu, už je rozmedvěděná :-? . Inu, ušetřím :lol: . Ty tvoje sugestivní recenze :cert: . Já jedu v poslední době na šanelovské vlně, hodně se mi líbí Venice - psala jsem tady o ní - byla hezká i v zimě. Je to taková solidní, dobře vystavěna typická „šanelka“, ale to myslím není tvůj šálek čaje :-) .
A ještě k růžím - voněla jsem se teď Rose d´Arabie (jsem šťastná, že jsem sehnala odstřik díky dobré duši) a nechávám ji fakt na tropy, já ji ani téměř necítím, vůbec se nerozvíjí, arabkám sluší teplo. Z růží je teď nádherná Coco (tedy pro mě :-* ).

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Lucinela