Napsat zprávu

Lucinela

  • Frýdek-Místek
  • 7313 příspěvků
  • 50 recenzí
  • 27.02.11
  • on-line: dnes v 20:59

Přátelé uživatele

Diskuzní příspěvky

Lucinela 14.10.21 07:12

@Makiiii
Soavissima je jediná, kterou od této značky miluji. Omítka - jak říká přítel :lol:. On to pořád není schopen pochopit, že pudrová vůně rovná se já. Přitom téměř každá vůně, každý odstřik, co mám, má pudrový dojezd. Neumím to změnit, jen občas, v létě.

Ale z gurmánek Vanitas se mi ze vzorečku taky líbila a Sorriso - ta byla méně sladká.

Lucinela 14.10.21 07:05

@fegitah
Atomic Rose jsem nikde nenašla. Zajímá mě :think:

@Hanka H
Delina je prostě hezká, BR je na mně taky hezká. Ale BR je právě ta vůně mnoha tváří, proto mě láká, ač jsem jí nedávala absolutně žádné šance. Od MFK je mi zatím asi stále nejbližší Oud Satin Mood. To je trochu Chanel - takový dress code. Mám to v sobě, jen občas potřebuji změnu :-) .

Lucinela 14.10.21 06:23

@Magnolie1
Kokos mě odradí vždycky a někdy potom lituji. Ale já fakt nemám ráda vůni léta - opalovacího krému, nesnáším piňacoladu. Ale v Cashmiru mi kdysi dávno ten kokos nevadil :think: .

Lucinela 14.10.21 06:18

@Jitka77
Puntíky mám taky :-) . Já to mám ještě trochu jinak, kromě toho, že mám na každý čaj hrníček, tak ještě je ranní, odpolední a večerní a u kávy to mám stejně. Akorát teď budu muset dokoupit, zamilovala jsem se do espressa - můj ranní shot. Mám jenom tři zatím :lol: .

Máš to hezky srovnané, Jituš, budu muset některé vytáhnout, mám tam i pár pokladů, co jsem dostala.

Lucinela 13.10.21 22:26

@frangipani_romana
Skvělý výběr, obzvlášť za mě Úžasná dobrodružství Kavaliera a Claye - krásný příběh :palec:

Lucinela 13.10.21 22:22

@frangipani_romana
To jsem ráda.
Jinak já jsem na blonďáky - takže Redforda ve vrcholné formě a kdybych šla ještě dál, tak Paul Newman :-D .

Lucinela 13.10.21 22:16

Musím bohužel zrušit svůj podíl z finančních důvodů, takže si ho může vzít Kudynka. Děkuji.

Lucinela 13.10.21 14:13

@Tana1112
Néu jsem nedala já, ani okolí. Obecně nemám ke značce vztah. Líbí se mi jenom jejich terasy a to je letní vůně.

Za mě Gourmand Coquin (Guerlain), ale loni už mi přišel taky moc sladký. Insolence EdP - sázka na jistotu.

Lucinela 13.10.21 14:11

Kdyby se tak někomu chtělo Soavissimu nebo jiné vůně PROFUM ROMA rozmedvědit :think:

Lucinela 13.10.21 13:47

@hafik @fegitah @Magnolie1
Deliny miluji obě, bojím se, že od Parfums de Marly bych toho mohla víc. A Baccarat je nádherná vůně. Ano, vnímám v ní něco z obou Delin. Jsem čekatel na porcování :-) . Zatím jen odstřik :lol:

Lucinela 13.10.21 13:40

@Makiiii
Skvělá volba :potlesk: . Parfums de Marly mě chladnou nenechává, bohužel :-D

Lucinela 13.10.21 09:39

@frangipani_romana
Romi, pokud jsi ještě neviděla, mám tip pro tebe. Ryze americký, dokonce i R. Whiterspoon tam máš. Podle předlohy Celeste Ng :lol: (klid, je to američanka). Akorát budeš muset stahovat, Netlix ani HBO to nemá.

https://www.csfd.cz/…ere/prehled/

Lucinela 13.10.21 09:18

Obě Deliny pohromadě - Delinu už jsem tady dávala. Delina Exclusif je nově.

Delina (Parfums de Marly)
růžový flakón, růžová vůně, někdo by mohl říct, že za ty prachy celkem jednoduchá. Šťavnatá kyselkavá rebarbora usměrňuje růži a umně namíchaný džem z lesních plodů. Pro mě je to prostě ááááách. Já jsem ji našla, svou růžovou, líbivou, sladkokyselou vůni. Nic nevyčuhuje, nic nechybí, nic nepřebývá. Všechno se spojuje v čerstvou, hebkou směs, je to tak hezké. Je zvláštně lehká, vrací mě do let, kdy jsem nepřemýšlela, co se má a co ne. Je to vůně, která ve mě vyvolává neskutečný pocit radosti a štěstí. A že si na té vlně můžu jet celý den, tak to je teprve jízda.
Není lehké pro mě o ní psát, možná bych ji kdysi zavrhla pro její prostou krásu. Doba už je tak dost složitá na složité vůně. Něžná, rozevlátá, perlivá. Jako sedět na pobřeží se zapadajícím sluncem a sklenkou Prosseca.

Delina Exclusif (Parfums de Marly)
Jsou chvíle lepší i horší. V těch horších se vracím do vzpomínek, které mě učinily šťastnou. Když jsem poprvé sklonila svou hlavu k zápěstí se zavřenýma očima, ocitla jsem se v „mém“ květinářství u paní Kristýnky. Vždy jdu nejprve k majestátním rudým růžím a znovu a znovu oceňuji jejich hrdost. V mé vzpomínce jsem na velmi příjemných akcích, kde se stoly prohýbaly pod mísami ovoce, od těch méně známých až po ty exotické. I přesto vždy celou místnost provoněly sladké máslové hrušky. Cítila jsem se tam vždy důležitá, žádoucí a velmi profesionální. Bylo mi tam dobře.
Vše, co jsem nenašla v Delině, nacházím v její starší sestře. Ženě, která ví, co chce, miluje rudé růže, svou rudou rtěnku a obléká se sofistikovaně a velmi elegantně. Nevidím tam pohled laních očí, ale ženy, která má svou signature, jež voní hlavně po růžích. Nadnáší ji načechraná sladká vanilka a jemná kostelní vůně. To vše je znakem luxusu, ale zároveň esencí krásna a něžnosti. Ta zlatá kapalina otevírá i dveře, které by jinak zůstaly zavřené…

Lucinela 13.10.21 07:51

QVLP :srdce: . Vypadá to na déšť…

Lucinela 13.10.21 07:51

@Magnolie1 @Tana1112
Mám je obě velmi důkladně načichané, Delinu mám v cestovním balení. Něco se pokusím napsat. Můj favorit je Exclusif, Delina potěší, ale je pro mě až moc uhlazená a pěkná :-)

@Tana1112
K Melioře gratuluji, já ji mám taky v hledáčku, jak jsme si psaly. Ale teda na to jaro :-)

Lucinela 12.10.21 23:01

@Tana1112
Gratuluji k Delině, mám ji ráda. Na poličce bych si přála, aby mi přistála její starší sestra Delina Exclusif :rose:

Lucinela 12.10.21 10:08

@chavah
Ombre Rose jsem milovala v zimě. Přítel ji úplně nesnáší, těmto mým milovaným vůním říká „omítka“ :cert: . Tak má omítku doma často, protože tohle jsem prostě já :lol:

Lucinela 12.10.21 10:08

Rose Chérie (Guerlain)
Zamilovala jsem se do této něžné růžičky sladké vůně, která dává hodně prostoru fialkám. Občas probleskne vůně růže, potom fialek. Jsem ráda, že v ní nemám ovoce jako ve Frech Kiss, ke které ji přirovnávají. Má zvláštní vůni pudru, nasládlou, moderní pudr, jaký nosíme v kabelce. Jde do sladka, ale není přeslazená. Vnímám v ní vůni meteoritek, ale má mnohem lepší výdrž a jde o solidně do prostoru. Líbí se mi moc, vnímám ji jako elegantní dámskou vůni s všestranným použitím. A fajn je, že se líbí i okolí. Za mně se povedla.

Lucinela 12.10.21 09:55

Dostala jsem peníze od přítele, koupila jsem si poněkolikáté, jako vždy velká spokojenost :palec: . Vydrží fakt dlouho, protože ta cena není hezká.

https://www.medaprex.cz/…tinal-6-p889?…

Lucinela 12.10.21 09:29
@Lucinela píše:
Funguje ještě jedenklik.cz :think: . Zkoušela jsem už víckrát objednat a nic.

Poprosím ještě jednou, ráda bych si objednala parfém, ale odkliknu a nepřijde mi žádné upozornění. Zkoušela jsem už i v minulosti :think:

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Lucinela