Napsat zprávu

Lucinela

  • Frýdek-Místek
  • 5436 příspěvků
  • 27.02.11
  • on-line: 19.03.19 21:30

Přátelé uživatele

Diskusní příspěvky

Lucinela 18.03.19 22:21

@Hanka H
Ja to tusila, že to je vůně pro mě. Jen bych jeste potrebovala srovnani s Lilac Day. Úžasné :thumbsup: :thumbsup:

Lucinela 17.03.19 13:43

Kdyby náhodou někdo mohl postrádat 10 ml, moc ráda se jich ujmu. Opravdu překrásná vůně :rose: .

Lucinela 17.03.19 13:39

@alibi
Děkuji, Libuško. Od tebe to potěší obzvláť :rose: . Akorát bych ji chtěla a to je problém finanční i dostupný. Odstřik by stačil :-) . Teda musel by stačit :lol: .

Lucinela 16.03.19 18:49

Posledních pár kapek kakaového Angela - byl božský. Nesnáším konce obecně a odnože mě už teď seberou víc, než konec romantické lásky ;-) .

Lucinela 16.03.19 18:47

2 x výstup na věž, celkem 250 schodů.

Lucinela 16.03.19 18:45

@MagnolieS
Mě Nejlepší víkend moc neoslovil, ale dočetla jsem. Ale dám si teď Hartlopauzu :-) .

Lucinela 16.03.19 18:28

@Venea
Zkoušela jsem letmo Biaritz, hodně mi připomíná Diorissimo ve své původní podobě. Tu dívčí lehkost, záhon konvalinek.

Lucinela 16.03.19 18:26

Rose Barbare (Guerlain) aneb ikonická růže

O tom, že vše se točí kolem růže, není pochyb. Máme tady růži jiskřivou, zářící, velkou ve své ve malosti, malou ve své velikosti. Hravou, světle červenou. A hlavně, je to růže pohybu, ona tančí na malých kouscích koření, smáčí své střevíčky v medu jantarové vůně, aniž by na nich zůstala trocha ulepenosti.
Má styl, šmrnc, jedinečnost a hravost. Je neuchopitelná a v tom je její půvab.
Uvažovala jsem, proč je barbarská. Je to můj subjektivní pocit, ale právě v té její neuchopitelnosti, tanečních kreacích, hravosti je jistá dávka arogance - nenechám se podmanit. Budu taková, jaká chci já, já se usadím v tvých pórech a je mi jedno, jestli se ti líbím, nebo ne.
Můj subjektivní dojem je, je že na mé pokožce je je jedna z nejmazlivějších růží bez trnů, doslova mě hladí a vytváří kolem mě zvláštní auru zlaté vůně.
Děkuji Libušce za vzorek a jeden krásný den s touto nevyzpytatelnou osůbkou.

Lucinela 16.03.19 18:10

Úsměvy smutných mužů (J. Formánek) - veselé to věru není.

Lucinela 13.03.19 13:56

@Biely kvet
Naprosto souhlasím a také Chance eau Tendre.

Lucinela 13.03.19 09:23

@Myška1977 Musela jsem znovu vyzkoušet Balenciagu B, kdysi dávno mi necim ucarovala a je to stále tam. Sladce kyselkava, lehce odtazita, voní probouzejím se lesem, malou fialkou, která práve vykoukla. Postupem přechází v pokojovou vůní, spíše pradelnikovou, luxusní mýdlo. Líbí. se mi to její nesouzneni s pokožkou. Žije si svým životem.

Lucinela 12.03.19 19:29

@Fer991
Madam, či spíše obchodnice s parfémy, rezervaci jsem řádně zrušila, Vy jste nic nezaslala, já nic neuhradila. Chápu, že vzhledem ke skutečnosti, že nepřispívate do diskuzí, máte problém najít správné vlákno, kam napsat. Kdybyste se mě zeptala, ráda bych Vám poradila. Přeji hodně spokojených zákazníků a hezký večer.

Lucinela 12.03.19 19:15

@Venea
Vonela úplně jinak v zimě, než v dnešním větrném dní. V chladu jsem ji vnímala jako elegantní pudrovou krásku. Dnes tam mám jarní děvčatko, ale do pudru se zhoupla, ale já pudr miluji.
Ty květiny tam mám, vanilkou nějak výrazně nevnímám, protože vůně není sladká. Neroli je pro mě absolutně nekonfliktní složka a v nových verzích Chanel je vnímám po nástřiku téměř ve všech. Biaritz jsem ještě nezkoušela, ale zajímá mě hodně.

Lucinela 12.03.19 13:01

Jenom si ji připomínám a nacházím něco nového :-)

Les Eaux Chanel Venice- litry šampaňského, lehké šimrání bublinek v nose, nostalgický pohled za odcházejícím rokem… Obléknu si jednoduché přiléhavé šaty v barvě temného stříbra, do uší vetknu perly, rty si namaluji temně červenou rtěnkou a vklouznu do svých luxusních střevíčků na nekonečné jehle z kůžičky tak tenké, které vykouzlí i z kopyta Popelčinu nožku. Přehodím přes ramena kožešinové boá či šál, upravím pramen, který se uvolnil z uzlu vlasů, vlastně ne, nechám ho tak, už teď je to tak rafinované, distingované a dokonalé, ten pramen je mou stránkou lidskosti. Snáší se zlehýnka sníh, nasedám do taxíku a ujíždím do víru velkoměsta slavit, či smutit za posledním dnem v roce… Připadám si tak okouzlující jako už dlouho ne, kolem mě se vznáší lehká vůně jiskřivých citrusů, lilií, konvalinek, všech bílých kvítků, které jen na světě kvetou a od hlavy až k patě jsem zlehýnka poprášena stříbrným pudrem. Ačkoli není sníh, cítím jiskřivou zimu a jemný větřík si pohrává s mou vůní a přináší mi naději, že příští rok bude krásný…
A měla jsem pravdu, už je březen, ač to tak nevypadá, jaro klepe na dveře a Venice se ukázala v hravější podobě - všechny barvy jara, mám tam frésii, hyacint a konvalinku. Fialku bohužel ne, ale nevyzní teď vůbec starosvětsky a strašně jí sluší vítr - rozfouká tu vůni do všech stran, obtáčí mě jako při tanci, jsem okouzlena mnohem více, než v zimě :rose: .
S ní to bude dobrý rok :palec: . Událo se už hodně změn a všechny jsou v pozitivním rámci, cítím se skvěle. Není to jen Venice (ještě ji ani nemám), ale mohla by mít našlápnuto na signature :-* .

Lucinela 12.03.19 10:42

Nejs sice v Praze, ale i my tady ve Slezsku máme Mistra kakernika. Nicméně cena za barvení, střih, péči a konečný look je u dlouhých vlasů ca 3000. Zájimaly by mě ceny v Praze. Je pravda, že člověk od něj odchází se zastrizenymi zdravými konečky a vlasy se zdají ddlsi
Je odborník na dlouhé vlasy a fakt kouzelník.

Lucinela 11.03.19 11:07

@Magnolie1

Venice je nádherná, sice nemá nějak extra výdrž, ale na léto je jako dělané. Přiznám se, že bych to množství za léto v pohodě spotřebovala, ale dovolit si to nemůžu :cry: . Kdyby měl chuť někdo medědit, 50 ml bych si vzala :-) .

Lucinela 10.03.19 17:28

Chance Eau Tendre Eau de Parfum (Chanel) - miluji tuto ve ve verzi EdT pro její dívčí, avšak zralý půvab, nádherou sladkokyselou kdouli, pár květinek a měkké pižmo. Krásně nekomplikovaná, ale sofistikovaná.
Parfémová verze by chtěla být dámou, ale vypadá to asi tak, jako když jsem si obouvala maminčiny střevíčky v pěti letech. Tváří se elegantně, ale každou chvíli zakopne o pugét květin, neví, jak si má vykračovat, kdoule se vytratila pod náporem květů. A v závěru vás zabije silnou dávku pořádného pižma. Není vyloženě špatná, ale chybí mi tam ta hravost, rozpuštěné vlasy, volnost.
Zůstanu u EdT, raději dva flakóny :-*

Lucinela 10.03.19 17:14

@Henri
Vyzkoušela jsem v Douglasu, vůně je to pěkná, mně se líbí i EdT, ale výdrž nevalná. Jsem na vážkách. Za čtyri litry určitě ne.

Lucinela 10.03.19 11:07

@Henri
Děkuji, já už jsem o ní slyšela, ale kde se prosím dá vyzkoušet? Děkuji

Lucinela 10.03.19 07:58

Chance Eau Tendre :rose:. To byla vždycky lapacka kompliment, bohužel to bylo pár posledních stříšku ve flakoni 8-O :cry:

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Lucinela