Nová značka 183 DAYS by trend IT UP teprve půjde do obchodů. My už ji vyzkoušeli. Jaká je?

Na internetu se mluví o nové kosmetice 183 DAYS by trend IT UP. Spadá pod značku trend IT UP, která je v drogériích oblíbená, a proto jsem se rozhodla několik kousků pořídit a otestovat ještě před tím, než kosmetika dorazí do kamenných obchodů. Stojí za útratu, nebo ne?

Podkladové báze


Jako první jsem testovala olejovou podkladovou bázi Face Oil. Balení má jen 14 mililitrů, na obličej ale potřebujete jen pár kapek, takže vám malá lahvička vydrží dlouho. Na suché pleti vytvoří příjemný olejový film, na kterém make-up drží a neslézá, a pleť působí rozzářeně. Vzhledem k efektu, který dělá, na mastné pleti nejspíš fungovat nebude.

Cena: 129,–

Po bázi pod make-up ve spreji jsem sáhla hlavně kvůli roztomilému králičímu balení. Voda nemá žádnou vůni a pleť před nanesením make-upu osvěží. Obsahuje aloe vera a chrpu a slibuje zakrytí všech nedokonalostí pleti. Začervenání ani pupínky neschová, ale make-up s bází drží lépe než bez ní. Určitě to není báze, bez které bych se neobešla. Řekla bych, že je to spíš drogérkový průměr.

Cena: 139,–

Otestovaly jsme 9 podkladových bází. Která je nejlepší? »

Podkladová báze zaujme na první pohled.Podkladová báze zaujme na první pohled.

Oční stíny


Oční stíny jsem vyzkoušela v paletce Gossip i ve formě monostínu Eye Foils 050. Bez báze stíny drží hezké 3 hodiny, potom se začnou slévat do vrásek a postupně mizet. S bází je to o dost lepší. Pokud mám kvalitu stínů porovnat, myslím si, že monostín je kvalitnější, protože má vyšší pigmentaci a na víčku déle vydrží.

Z paletky jsem si oblíbila hlavně třpytivé odstíny, které vypadají opravdu hezky. Pigmentace stínů je skvělá a z drogérie jsou to jedny z mála stínů, do kterých bych investovala.

Cena monostínu: 99,–

Cena paletky: 249,–

Jsou drahé paletky očních stínů lepší? Výsledek vás překvapí »

Pigmentace kosmetiky 183 DAYS by trend IT UP.Pigmentace kosmetiky 183 DAYS by trend IT UP.

Fix a holografická rtěnka


Fix na rty mě zaujal odstínem Metal Marker 010 a tím, že se jedná o „klasickou“ fixu. Hrot je tenký, takže jsem si myslela, že bude i přesný. Chyba lávky! Fix je sice slušně pigmentovaný, ale při nanášení dělá hrozné čáry, takže musíte místem projet několikrát a rty nejsou nalíčení stejně intenzivně. Problém je i s tím, že během líčení hrot vyschne a vy nemáte co nanášet. Škoda, odstín je krásný.

Cena: 99,–

Rtěnka Glitz Stick v odstínu 040 vypadá na první pohled zajímavě, protože je složená z miniaturních růžovo-oranžových třpytek. Na rtech vypadá přirozeně, ale problémem je výdrž. Na rtech nevydrží ani 3 hodiny (bez jídla a pití). Pokud ale hledáte univerzální rtěnku do kabelky, mohla by se vám líbit.

Cena: 119,–

Rtěnka ve fixe? Nápad dobrý, provedení horší.Rtěnka ve fixe? Nápad dobrý, provedení horší.

Která rtěnka vydrží oběd a rande? Přečtěte si verdikt ve velkém testu »

Zatímco olejový primer mě nadchnul, holografická rtěnka a fix na rty mě zklamaly. Oční stíny mají krásnou pigmentaci, ale pořiďte si pod ně i kvalitní podkladovou bázi, jinak nebudou držet. Značka 183 DAYS by trend IT UP rozhodně není špatná a těším se, až si v obchodě prohlédnu její celou nabídku. Do drogérií by měla přijít v průběhu října.

Jste na značku 183 DAYS by trend IT UP zvědavé?

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek
CathB 10.10.18 17:55

Koukala jsem hlavně na zahraniční recenze a vím, že holky tam dost chválily ty oční stíny. Pigmentace vypadá dobře, ale počkám si, až to bude v obchodech. Pro jistotu. :pudl:

Nejčtenější