Calvin Klein: cK Be

Jak už to tak u unisexových vůní často bývá, některé nosy je hodnotí spíš na dámskou stranu a některé na pánskou. Osobně bych se u cK Be klonila víc k pánské.
Začátek nelze hodnotit jinak než kyselý Jarový hnus, ostrý chemický odér. Možná měl můj nos zrovna jen špatnou náladu, ale nějakou dobu to fakt bylo nečichatelné. Pak se objevilo kadidlo a sladké tóny a už to bylo lepší. cK Be mi připomněla Photo a vzdáleně i jiné nasládlé kadidlové vůně jako Black for Women nebo Black Cashmere; poslední dvě jmenované jsou však čistě dámské a kadidlo je v nich kombinováno s květinami, zatímco v cK Be je spíš koření, bylinné tóny a když květiny, tak takové svěžejší a čisté, konkrétně magnólie. Nechybí ani znatelná porce pižma.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 18.06.09 08:33

Celkem příjemná vůně,sice unisex,ale víc mě asi sedí k muži,i když taky bych ji snesla.Ovšem výdrž se mě nezdá zrovna uchvacující.

Hraška 21.10.08 19:05

Veľmi ma táto vôňa prekvapila, jar som, našťastie, necítila, ale akoby vodu…jednoduche niečo priezračné a čisté, dokonalé splynutie s pokožkou. Je to známa vôňa, akoby som ju už niekde cítila a pripomína mi aj šampón na vlasy (v dobrom slova zmysle).

kamila 13.07.08 13:44

Nuda v brně u dřezu s citrónovým jarem:-))))))

PetraSK 06.06.08 14:51

milujem ju a stále budem milovať. Je to taký harmonická a vyvážená kompozícia, pôsobí na mňa ukľudňujúco a zmyselne, inú takú unisexovku som ešte nemala a ani neviem, či niečo také existuje. Je to krásna vôňa, žiadna tuctovka a rozvýja sa rovnako skvelo na mne aj n apriateľovi, ten si ju veľmi obľúbil a ja rozhodne nie som proti ;)

ginny 06.02.08 12:47

Táto vôňa je môj favorit, aj keď vône striedam, k tejto sa neustále vraciam. Je to taká vôňa čistoty, ja tam kadidlo našťastie necítim, lebo to ako zložku v parfumoch neznášam. Skôr to bude tým pižmom, prečo sa mi páči a zbožňujem ho, majú ho ako zložku aj viaceré moje obľúbené vône.

hagerka 28.01.08 17:24

CK Be se mi líbil a stále líbí. Když mi bylo náct tak jsem se jí nemohla nabažit, ale je fakt, že nyní ji používá můj přítel, ale já mu ji i tak občas uzmu :)

Přidat komentář

Nejčtenější