Photo

Značka:

Karl Lagerfeld

Rok:

1990

Složení (neověřené)

HLAVA: grapefruit, mandarinka

SRDCE: kořeněné tóny, jasmín, pelargónie

ZÁKLAD: dřevité tóny, kůže, santalové dřevo

  • 26.09.12

Vůně mého pubertálního, pralesního věku kdy jsem v Italii chodil vonět právě tímto likérem. Ono to je řečeno doslova - likér, připomíná mi totiž nejprve dobře odleželou whisku, pak jde do citrusových tónů pak Vás praští kostelním kadidlem. Leží mi teď v polici a někdy když mám chuť jít do kostela se tím stříknu. Když se navoníte kolem 10.00 už v 15.00 a dříve můžete vyrazit na kostelní seanci.:o))

Nahlásit
  • 31.10.10

sladko- jemne korenistá nevtieravá,svieža vôňa, „hlavou“ pripomínajúca trošku Chanel Egoiste Platinum.Aj keď od uvedenia uplynulo 20 rokov, je to nadčasová vôňa,aktuálna stále.Je tam cítiť fajnovosť a luxus ako pri Chanel-y :) .. sranda je , že za jeden Chanel si kúpite tri Lagerfeld Photo a ešte k tomu 125ml, !!

Nahlásit

Hodnocení parfému Karl Lagerfeld Photo

Líbí se mi (18) 72%
 
Neutrální (3) 12%
 
Nelíbí se (4) 16%

Hodnocení odbornice

  • 27.06.07

Vůně od Karla Lagerfelda u nás nejsou moc známé, protože většina kamenných parfumerií (z těch velkých, jako je Sephora, Marionnaud, Douglas a Fann, tuším žádná) je nevede. Na Photo jsem narazila ve výprodeji v Tescu. Má úžasný flakon, celý černý, lesklý (neprakticky neprůhledný, pravda, ale jinak by to nebylo ono) a s roztomilým ouškem. I vůně...

číst více

Reklama


Reklama