Calvin Klein: CK In 2U Her

CK IN2U („cé ká intu jů“) je pěkná vůně. Až mě to překvapilo, člověk od těchhle limitek většinou moc nečeká, ale CK IN2U mě spolu s CK One, vyzkoušenou ve stejný den, navnadily na další „lahvové“ calvinovky. Zdá se, že by se Klein měl držet právě jich a nepokoušet se o „velké parfémy“, protože Eternity, Contradiction či Escape jsou prapodivné vůně, ne sice ošklivé, ale zvláštní, do mainstreamu jako by moc nezapadaly a výjimečné originály to také nejsou. Ale uvidíme, zatím jsem toho z řady cK neotestovala tolik.
CK IN2U je citrusová vůně, svěží, bez sladkého ovoce, trochu do sucha. Rozvíjí se do něžné, pudrové (jako by v ní byla fialka) vůně, člověk má úplně chuť se navonět a jít se k někomu přitulit. Je svěží a zároveň hřejivá. V základu obsahuje vanilku, ale není jí tolik, aby vůni nějak přesladila.
Toho divokého složení se nebojte, IN2U je prostá a milá vůně. Dneska se to holt dělá tak, že se smíchá několik syntetických vonných látek, potom si k vůni sedne nějaký chytrák a začne vyjmenovávat, co tam všechno zhruba cítí. Propagační oddělení k tomu dopíše nějaké to suflé a neóny a takhle to dopadne.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější