Esprit: Night Life Woman

Night Life by Esprit je speciální verze svěží Life by Esprit. Jelikož je označena jako speciální letní verze, čekala jsem přirozeně opět něco svěžího, lehkého, možná šmrncnutého do zelena nebo do květinova, zkrátka vůni na léto. Night Life je však přesným opakem takové představy. Ostatně už složení vyhrožuje spoustou cukru.

Vyzkoušela jsem a jsem na vážkách, jaký vynést nad Night Life verdikt. Začátek je totiž nesnesitelný, silná, plastelínová vanilka, která leze do nosu, obrací žaludek a nelze se jí zbavit. Kdybych zkoušela doma ze vzorečku, asi bych to utíkala umýt, ale venku to nešlo. Plastelína vydržela páchnout nepříjemně dlouho, možná 30-45 minut, než konečně zeslábla natolik, že jsem ji byla ochotná akceptovat. Night Life se pak proměnila v nejen čichatelnou, ale i docela pěknou vůni ve stylu Inside Donna či Kenzo Amour.

Je sladká, voní z ní vanilka, pižmo, květiny a výrazně je cítit kokosový ořech. Pokud se vám takové vůně líbí, zvlášť máte-li rády kokos a nemusíte ovocně kokosové kombinace, mohla by Night Life být to pravé pro vás - pokud přežijete přepísknutý úvod.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější