Guerlain: Aqua Allegoria Tutti Kiwi

Aqua Allegoria Tutti Kiwi vyšla v roce 2006 spolu s Grosellinou . Z téhle dvojice je jednoznačně povedenější Grosellina, Kiwi se mi velmi nelíbila. Začátek je drogerkově laciný, jako z nějaké nepodařené rádobysvěží melounovky. Potom bylo chvíli ticho, až jsem si myslela, že Kiwi vyřvala celý repertoár a zdechla, ale ona se trochu rozležela a zase se ozvala. Kiwi z ní příliš nevoní, spíš taková univerzální zeleň (nic kyselého), podmalovaná navíc nahnile zemitým tónem, který jako by z oka vypadl pačuli v Edenu nebo Eau de Star. Výdrž byla lepší než u Groselliny, ale také nic moc.
Sháníte-li vůni vonící po čerstvém kiwi, Tutti Kiwi vaší představě nejspíš nevyhoví. Jestli ale hledáte něco zeleného, lehce ovocného a pořádně do zemita, třeba letní náhražku za Eden, doporučuji Tutti Kiwi někde vyzkoušet.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome Zděnka 05.03.08 13:32

Zkoušela jsem jen na papírku, ale hned od začátku se mi nezdála. A pak, žádné kiwi necítím, asi spíš tu pelargónii (škoda že nevím co je pustoryl). A obávám se, že taky cítím vzdáleně nějaký čistící prostředek. Opravdu zvláštní je to, že když přičichnu k papírku, dusí mě to a dráždí až v krku. Asi mám na Tutti Kiwi alergii :-)

evik33 04.12.07 21:26

No, prý je nepovedená, ale mě přijde moc příjemná, nic nahnile zemitého tam necítím, jen ovocnou svěžest.

Pafqua 11.08.07 21:48

Tohle je povedená vůnička, škoda že léto už skoro končí, jako letní vůně je perfektní.

Nejčtenější