Aqua Allegoria Grosellina

Značka:

Guerlain

Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: kalábrijský bergamot, sicilský citron a mandarinka
SRDCE: červený rybíz, bílý čaj, malinové listí
ZÁKLAD: květ akátu, moderní pudrové tóny

Parfuméři:

Delacourte Sylvaine, Dubreuil Karine, Roucel Maurice

  • 09.04.12

Grosellina je to pravé pro milovníky rybízu. Hned na začátku je vám naservírována sklenice lahodné rybízové šťávy. Vůbec není trpká, navíc je doplněná o jemný jasmín. Postupně se trochu začne projevovat kyselost a před vámi se objeví autentický rybíz právě utržený z keříku. Ke konci cítím i mandarinky, ale jen slabě, připomíná mi to spíš šťávu z mandarinkového kompotu. Úplný závěr se nese ve znamení černého rybízu, vůně je hořká, trpká a stále intenzivní.

Nahlásit
  • 26.04.10

Milé hospodyňky, pište si recept: kyselý červený rybíz, voda, maličko mandarinkové kůry a ždibeček pudru. Ale co to? Výsledkem kupodivu není osvěžující letní nápoj, ale osvěžující letní parfém. Výdrž je sice pramalá, ale vůně je tak krásná, že se jí dá takový „drobný“ nedostatek odpustit.

Nahlásit

Hodnocení parfému Guerlain Aqua Allegoria Grosellina

Líbí se mi (83) 69%
 
Neutrální (34) 28%
 
Nelíbí se (4) 3%

Hodnocení odbornice

  • 08.06.07

Aquy Allegorie nepatří k „velkým“ vůním značky Guerlain. Jsou to zkrátka takové normální toaletky, určené poslední dobou převážně na léto (Pamplelune, Tutti Kiwi, Mandarine Basilic atd.). Tím pádem jsou vlastně srovnatelné třeba s letními limitkami od Escady, jejichž určení je stejné. Strašná myšlenka, viďte Allegorie jsou, na rozdíl od...

číst více

Reklama


Reklama