Jarní trendy jen pro odvážné: Lesk jako blesk a barvy duhy

Jaro je tady a s ním i nové trendy v líčení, které přicházejí z New Yorku, Paříže, Milána i Londýna. Letos frčí zářící pleť, bronzové tváře, pastelové stíny, barevné řasenky a kovové rty.

Jako sluncem políbená

Zlatá, bronzová a metalické odstíny – to jsou barvy letošního jara. Vyzkoušejte třeba zlaté kouřové líčení. A ani třpytky nejsou passé, můžete je použít jak na oční víčko, tak místo rtěnky.

Zapomeňte na matný make-up. Letošním trendem jsou odlesky. Zvýrazněte lícní kosti, ale práškové vychytávky nechte tentokrát v šuplíku, použijte raději tekuté nebo krémové rozjasňovače. Ty skvěle doplní růžové rty a broskvová tvářenka.

Vyzkoušeli jsme tekuté rozjasňovače, podívejte se, jak dopadly »

Jen růžová to může být

Růžová k jaru prostě sedí. A i letos patří mezi top barvy sezóny. Dodává nám ten pravý nádech jemnosti a ženskosti. Hlubokými růžovými odstíny ohromíte hlavně při použití na tmavší pleti, pastelová růžová zase nádherně doplní světlejší pleť a přidá na křehkosti. Růžovou se nebojte použít jak na rty či tváře, tak na oční víčko v podobě stínů a linek.

Rozehrajte barevnou hru

Zapomeňte na slovo nemůžu a užijte si všechny možnosti, které letošní trendy nabízejí. Modrá, fialová, růžová i žlutá řasenka – klidně je kombinujte anebo každý den zvolte jinou. Výhodou je, že pak už nepotřebujete žádné oční stíny nebo další výrazné líčení.

Černé a hnědé linky vám nikam neutečou. Schovejte si je zase na zimu a nechte se inspirovat čerstvě rozkvetlými květinami. Sáhněte po živých odstínech, jako je retro modrá, zářivá fialová nebo jasná fuschiová.

Od věci nejsou ani duhové stíny. Proč si vybrat jednu barvu, když nám jich paletky nabízejí mnohem víc? Použijte tolik barev, na kolik se cítíte. Konečný výsledek vypadá složitě, ale aplikace je docela jednoduchá. Jen si nezapomínejte měnit nebo čistit štětec při přechodu na jinou barvu.

Sáhněte třeba po barevné paletce Makeup Revolution by Petra. I my jsme ji otestovali »

Co na jarní trendy říkáte? Zahýříte barvami, nebo je to na vás moc?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Váš příspěvek
Brach 12.4.19 10:43

Tak na maškarní ples, kde mě nikdo nezná je to „líčení jak z bordelu“ možná tak dobré. Už z nás prosím nedělejte voly !!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslím, že průměrná věková hranice tu není do 20ti let.......Navíc mastnou leskloucí plet mám od přírody, nehodlam chodit mastná, nazdar

Nejčtenější