Recenze Lily Lolo: Jak obstála minerální tvářenka?

Minerální tvářenka Lily Lolo slibuje přirozený vzhled a zdravou barvu, která vydrží po celý den. Je to tak i ve skutečnosti?

*

Minerální kosmetika mě baví

Britská značka dekorativní kosmetiky Lily Lolo se vydala cestou minerálních make-upů, paletek a tvářenek. Jejím cílem je umožnit pleti volně dýchat, proto je skvělá na mastnou pleť se sklony k akné. Jásat však mohou i ženy s citlivou pletí a ekologové, protože značka nepoužívá žádná umělá barviva, parabeny a parfémy, stejně tak netestuje kosmetiku na zvířatech.

Abyste dosáhli přirozeného vzhledu, je třeba zvážit výběr odstínu. Já zvolila tvářenku Mineral Blush, odstín Sunset. V létě, na opálené pleti, působil skvěle, teď v zimě už ji musím aplikovat opatrně, abych nevypadala jako Marfuša z Mrazíka.

Trocha cviku a výsledek stojí za to

Aplikace tvářenky chce trochu cviku. Potřebujete speciální štěteček a musíte odhadnout správné množství. Stačí opravdu jen pár „zrníček“ postupně rozetřít do ztracena. Raději méně než více, přidat můžete vždycky. Tento odstín je výraznější a určitě lepší pro opálenou nebo přirozeně tmavší pleť.

Výhodou tvářenky je to, že je matná, má krásnou barvu a vydrží celý den. Minerální dekorativku jsem objevila teprve nedávno a musím přiznat, že chvilku trvalo, než jsem jí přišla na chuť. Teď už na ni nedám dopustit.

Přečtěte si také článek První zkušenost s minerálním make-upem. Nadšení, nebo flekatý propadák? »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Nejčtenější