Miss Sixty: Miss Sixty Elixir

Kombinace badyánu, grapefruitu a květin je… zvláštní. Hlava Miss Sixty Elixir má takovou podivnou vůni, ve které je citrus cítit nikoli svěže, jak jsme zvyklí, ale hodně přidušeně, jako byste ho osladili a zadupali do prachu. V chuťových buňkách vůně vytvoří podivný paradoxní vjem, jako byste olízli na pohled šťavnatý rozkrojený grapefruit, ale v ústech vám zůstalo jen nespolknutelné sucho. Vzápětí se Elixir rozvoněla do dost sladké vůně, ve které je sice kdesi v dálce cítit typická vodní svěžest lotosu, ale na popředí je velmi sladká, trochu ovocně laděná květinová vůně podepřená vanilkou. Jako byste vzali typickou sladší ovocenku, třeba Amor Amor, vysypali do ní celý sáček práškového cukru a přidali špetku vanilky a ještě nějakého koření, které tu sladkost podtrhne a šťavnatost vysuší. Je to zvláštní a přišlo mi to trochu umělohmotné. Maně mě napadá příměr Hypnotic Poison pro -náctileté" - Miss Sixty Elixir se podle mého názoru Hypnotic Poisonu čímsi vzdáleně podobá, nejspíš tou zvláštní lékárnicky bylinnou směsí, kterou jako bych v ní v náznaku cítila. Vanilka s cukrem, na ní špetka Hypnoticu, špetka ovoce, špetka umělé hmoty a neznámá sladká květina.
Nevím, jak Miss Sixty Elixir zhodnotit. Objektivně to určitě nepůjde a subjektivně jsem váhala mezi pozitivním údivem a naprostým zhnusením (ke konci jsem se klonila k tomu zhnusení, protože Elixir neslábla zrovna graciézně). Nemáte-li rádi sladké vůně a vanilku, ani Elixir nezkoušejte, v opačném případě za vyzkoušení stojí, protože je skutečně zvláštní.

Kdyby byla Miss Sixty Elixir dort pro pejska a kočičku, byla by uvařená z:

Hypnotic Poison (temně bylinná špetka);
Very Irrésistible (badyánová špetka);
Deep Night (špetka přímočaré vanilky);
Sunset (špetka umělohmotné vanilky na pokraji hrůzy);
Amor Amor (špetka sladké ovocenky).

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Allys 10.3.10 19:35

Koupě naslepo . Špatný! ze začátku celekm dobrý,ale pak.. zvláštní nějak to nedokážu popsat, ale uzavřu to tak že skončila jako střikadlo na wc:D

paty 29.9.09 09:00

Můj další kandidát na ,,vůni ze které se vám dělá blivno,,.Tato zatím vyhrává.

Ambrožová Lenka 13.8.09 19:14

Tuto vůni jsem dnes koupila dceři v Rossmanu za necelé 200 Kč 50 ml edp a byla jsem příjemně překvapená. jemná, nasládlá vůnička. Nic nepříjemného se z ní nevyklubalo.

bianka 11.8.09 12:49

Mne sa celkom táto vôňa páči, nie je najlepšia ale ani neurazí. Inak prečo tu ešte nie je recenzia na Rock Muse od Miss Sixty?? Tá je 100krát lepšia ja ju milujem:)

Ze začátku hezká, ale potom, udělalo se mi z ní strašně špatně, rozležela se tak nějak hnilobně sladce - a to sladké vůně miluji a snesu opravdu hodně. Flakonek je nádherný, naslepo bych určitě nekupovala, a už vůbec bych s ní nikoho nepodarovávala bez předchozí domluvy, mohl by chudák dopadnout jako já, tedy mít ELIXÍR,…v břichu.

Flakon je hezkej 23.11.08 16:11

Jediné, co mě na ni upoutalo je flakon, zato jeho obsah je ubohý, nevkusný a mírně odpuzující.

anonymní 10.8.08 08:04

měla jsem jí doma, koupila jsem si rovnou 75 ml balelní. Nechápu jak sem ji mohla koupit. Asi to bylo z hecu a s tím, že jsem za každou cenu nákou chtěla.Po týdnu jsem ji prodala na aukru. Připadala mi na první dojem docela okej, ale pak mi začala vonět kao cukrová vata. Připadala jsem si s ní jako v květinářství a zároveň v cukrárně. Je to letní vůně, je velmi sladounká…

pavla 15.3.08 13:21

mamka si ji koupila ve forme deodorantu a me prijde takova nijaka. opravdu neprijdete na to, po cem to tak muze vonet… nemela jsem absolutne zadny nutkani si ji pujcit.

Přidat komentář

Nejčtenější