Deep Night

Značka:

Ghost

Rok:

2001

Složení (ověřené)

HLAVA: nocenka zahradní (Mirabilis jalapa), indická růže
SRDCE: durman, meruňka, broskev
ZÁKLAD: bílé dřevo, vanilka

Popis parfému:

Autorem této vůně je Michel Almairac.

  • 19.10.13

Ada píše „svěže orientální“, což mi připadá trošku jako protimluv, ale opravdu to tak je.
Svěžest je „pryskyřičná“, ne ovocná. Dá-li se o kůži říct, že je svěží, tak potom za svěžest v základu může lehce kožený tón. A taky typická vůně rozmenutého listu ořešáku, která je velmi výrazná od samého začátku.
Dřevo je hodně výrazné a ve spojení s vanilkou zodpovídá právě za ten „orientální“ duch vůně.
Ovoce je zastoupené hlavně velmi sladkým pomerančem a možná přezrálými švestkami. Broskve nebo meruňky uváděné ve složení osobně nevnímám.
Růže se začne projevovat až tak po hodině a není typicky „růžová“. Celkové vyznění vůně je unisexové, i když je dost sladká.

Nahlásit
  • 23.03.12

Teplá, sladká, vanilková. Na počátku cítím takový noční mystický závan. Ten však rychle vyprchá. Následují broskve a trochu i černý rybíz. Postupně se dere do popředí vanilka až nakonec zcela převládne. Deep Night mi přijde téměř totožná s C-Thru Black Diamond.

Nahlásit
  • 18.08.11

Převážně vanilkovo-růžová sladká vůně, výrazná, ale nepřeslazená, rozhodně zajímavá, o to víc v kombinaci s krásným fialovým flakonem. Z ovoce jsem cítila hlavně broskev. Jako noční vůni k temně fialové róbě a kouřovým očím si jí dovedu živě představit a dokonce se mi líbí tak, že uvažuju o pořízení…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Ghost Deep Night

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Ghost Deep Night

Líbí se mi (19) 56%
 
Neutrální (9) 26%
 
Nelíbí se (6) 18%

Hodnocení odbornice

  • 12.03.09

Název parfému je pěkně mystický (Deep Night = hluboká noc; a Ghost je duch), flakón ve tvaru půlnočně fialového půlměsíce také, kdo by nebyl zvědavý, jak asi voní? Popisy, které jsem nalezla, mluvily o svěže orientální vůni, menším optimismem mě naplnilo složení, neboť mix broskví, růží a vanilky zavání přeslazeností. První závan byl skutečně...

číst více

Reklama


Reklama