Velký test: Které řasenky se vyplatí koupit... a které ne? II. díl

Pokračování velkého testování řasenek je tady! A buďte si jisté, že tahle nálož je ještě lepší. Tipnete si, která řasenka vykouzlí dokonalý objem, prodlouží řasy, vydrží s vámi celý den i noc a vyhrála náš druhý test?

6. Manhattan Volcano Precise

Cena: 59,– Hodnocení: 2/5

První testovaná řasenka má silikonový kartáček, který je na můj vkus až moc pružný, proto s ním není zrovna snadná manipulace. Sem tam vám ujede ruka a máte barvu i jinde než na řasách.

Řasenka hezky obarví, ale neudělá žádný objem. Při nanášení druhé vrstvy už se barva obtiskávala pod obočí a trochu řasy slepovala, takže ani opakovaným nanášením nic nezachráníte. Až když si s ní pečlivě vyhrajete, řasy rozčešete… ale vážně chcete trávit tolik času s řasenkou?

5. Alverde Lash Extension Duo-Mascara

Cena: 115,– Hodnocení: 3/5

Osobně mám dvoufázové řasenky ráda, často se do nich vyplatí investovat, protože mívají skvělé výsledky. U téhle mě potěšilo i to, že je její cena opravdu nízká. Oba kartáčky jsou pevné a dobře se s nimi pracuje. Bohužel mi nevyhovuje, že je řasenka moc jemná, málo černí a prodlužuje jen lehce. Pro ty z vás, co od řasenky nepožadují příliš výrazný efekt, bude určitě skvělým parťákem, který vám jemně zvýrazní pohled.

4. Yves Rocher Sexy Pulb extra černá

Cena: 399,– Hodnocení: 3/5

Na Sexy Pulb jsem se obzvlášť těšila, vlastně možná až moc. Očekávala jsem opravdu hodně, ale bohužel se ten wow efekt černočerných řas nedostavil. Co oceňuji, je to, že se díky tvaru kartáčku řasy snadno rozčesávají. Pravdou je, že řasenka dodává objem i prodlužuje, ale problém je v intenzitě. Oproti očekávání je totiž velmi nízká. Výrazný černý vějíř řas se tedy nekoná.

Mínusem je cena řasenky, která je poměrně vysoká (stojí 399 Kč)… Poměr cena/výkon nic moc.

3. Bourjois Volume Reveal

Cena: 145,– Hodnocení: 4/5

Bourjois mě na první vyzkoušení moc nepřesvědčila. Musím ale říct, že jsem udělala dobře, když jsem jí dala ještě druhou šanci, kdy jsem si s její aplikací mnohem víc vyhrála.

Neslepuje, nicméně na první nanesení žádný výrazný efekt nepřinese, proto si žádá trpělivost a pečlivost, jinak s ní dokonalého výsledku nedosáhnete. I přes netradiční tvar balení se dobře drží a s pomocí kartáčku vykouzlíte krásný vějíř černých řas. Sice se s ní musíte naučit, ale na chuť jí přijdete.

Příjemným bonusem je malé zrcátko na obalu řasenky, díky kterému si můžete zkontrolovat líčení anebo řasenku snadno nanést.

2. L'Oreal Paris Volumissime Royale

Cena: 199,– Hodnocení: 4/5

Při prvním otevření řasenky mě překvapil menší kartáček. Moje překvapení bylo ještě větší, když jsem ho vyzkoušela. Skvěle se s ním manipuluje a opravdu řasy prodlouží a dodá jim slibovaný objem. Na první použití udělá lehce mokrý efekt a i když se neobtiskává, je lepší barvu nechat chvilku zaschnout. Za příznivou cenu v tomhle případě dostanete pomocníka, který vykouzlí parádní řasy a posune vaše líčení o level dál.

1. L'Oreal Paris Paradise Extatic

Cena: 259,– Hodnocení: 5/5

Paradise Extatic je jednou z nejznámějších řasenek, protože ji v zahraničí i u nás opěvovaly slavné blogerky. Ódy jí zapěju i já. Na první pohled se může zdát, že hustý kartáček na sebe nabírá příliš mnoho barvy, ale není tomu tak. Pracuje se s ním snadno a není potřeba ho otírat o hrdlo řasenky.

V tomhle případě mi zkrátka nechybí nic, co od té nejkvalitnější řasenky vyžaduji – načerní, prodlouží, dodá objem, vydrží celý den i dlouhou noc, aniž by se drolila nebo obtiskávala na kůži, dobře se odličuje a nedráždí citlivé oči. Navíc má krásný obal. Ode mě dostává jedničku s hvězdičkou.

Zjistěte také, kdo vyhrál první řasenkový velký test . A jakou řasenku rády používáte vy? Napište nám svoje osvědčené tipy do komentářů.

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Nejčtenější