Akné: Co s pupínkem udělá gel za pár korun?

Problematická pleť... trápení, které u mě přetrvává i v dospělosti. Za cca 13 let jsem vyzkoušela spoustu kosmetiky na akné. Nepomohla mi ani dermokosmetika a léčbu kortikoidy jsem zavrhla. Nechtěla jsem do sebe cpát zbytečnou chemii. Co mi nakonec pomohlo? Gel za pár kaček...

* Jak si s akné poradí hloubkový gel od Ziaja?

Vřídky mi vyraší po větším příjmu cukru, při stresu nebo z prostředí, kde se hodně práší. Po přečtení několika kladných recenzí jsem se rozhodla investovat do řady Manuka od Ziaji. No, investovat… Celkově celá řada (4 výrobky) vyšla jen na cca 400 Kč.

Přečtěte si také článek 6 pravidel, která vám pomůžou vyhrát boj s problematickou pletí a akné »

Řada zapůsobila skvěle. Mým největším oblíbencem se ale stala tyčinka Redukce aknózních změn. Bílý gel se natírá přímo na vřídky. Vpije se a nezanechá žádný lepkavý pocit nebo vrstvu, takže na něj můžete bez starostí nanést make-up.

Po namazání trvá u menších pupínků cca 1 den než se zmenší. U větších počítejte 2 až 3 dny, ale už první den bledne zarudnutí.

Cena: 90,–

Máte také svoji účinnou zbraň proti akné? Podělte se s námi o typy v komentářích!

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.

Váš příspěvek
Úsměv-prosím 09.01.19 19:34

Ziaju jsem nikdy jako kosmetiku proti akné nevnímala, takže pro mě novinka, díky za tip :)

Admin Arome.cz 02.01.19 22:59

@mimi Děkujeme za opravu :rose: Gel skutečně pomáhá na pupínky, nikoliv na ty protivné černé tečky… :-)

mimi 02.01.19 22:49

Komedon nie je akne. Komedony su tie protivne cierne bodky. Okolo seba nemaju spravidla zacervenanie. Takze neverim, ze tento gel pomaha na zmensenie komedonov. Na akne vsak ano.

Nejčtenější