*ANNICK GOUTAL

RainyWeather 12.5.11 20:36

*ANNICK GOUTAL

Pokud se nepletu, tak tuhle značku tu ještě nemáme :-) Takže šup sem s dojmy.

Já po prvotním nadšení byla trochu zklamaná, a to zejména výdrží vůní. Nicméně vůně samotné jsou celkem originální a flakony (ty vroubkované) jsou jedny z nejhezčích, co jsem viděla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
RainyWeather 12.5.11 20:38

A hned sem fláknu jeden blbý dotaz. Objednala jsem si Petite Chérie EDP a strašně si přeju, aby přišla v modrozelené lahvi, ne v průhledné. Tak jsem trošku hledala, ale nejsem si jistá: kromě limitovaných edicí; dělá se EDP jen do těch modrozelených a EDT do průhledných, nebo se pletu?

http://www.5577studio.com/…k-Goutal.jpg

EDIT: tak už jsem bohužel našla i EDP v průhledné lahvi :(

manolia 12.5.11 21:07

Já se mohu vyjádřit pouze k Ambre Fétiche-má excelentní výdrž, v teple, ba horku je úžasná-sytá, teplá, jemně kadidlová s horkým pískem

zdensy 12.5.11 21:30

To potvrzuji, Ambre Fetiche je držák. Hodně vytrvalá je i Ninfeo Mio.

domenica 12.5.11 21:48

Ambre Fétiche vnímám jako vůni silně vybočující z ostatní produkce firmy Annick Goutal, podobně jako Coromandel u Chanela. :wink:

Fleur 12.5.11 22:42

Příspěvek upraven 29.07.14 v 19:40

  • Citovat
  • Nahlásit
domenica 13.5.11 00:17

Krásný přehled, Fleur. Mě vůně Annick Goutal už spoustu let velice lákají, a i Vlado z Madeleine mě k nim trpělivě směruje, a pomáhá si přitom lichotivým údivem nad tím, jak prý že jsem podobná ženské větvi rodiny Goutal :lol:, ale … zatím nemám na poličce ani jeden ten krásný flakónek. V případě Ce Soir ou Jamais EdP chybělo málo, stejně tak v případě Ambre Fétiche … zůstalo (zatím) jen u odstřiků. Velké naděje vkládám do nové Mon Parfum Chérie. Moc ráda bych si jednu z vůní Annick Goutal bezvýhradně zamilovala.

1Miru 13.5.11 01:57

…vlastně ano, jedna snesitelná a ke všemu nádherná -
je MUSC NOMADE

…ostatní nejen že se mi nelíbí, až na vyjímky(a ty zvládnu jen u rozprašovače), ale na kůži se mi rozkládají tak, že nevěřil ani slavný Boris… …takže též má šanci novinka…
:D

derad 13.5.11 16:05
domenica píše:
Moc ráda bych si jednu z vůní Annick Goutal bezvýhradně zamilovala.
Sables. na to, že se prodává jako pánská nedbej a aspoň si čuchni :D

dělala ji ještě Annick a z lásky - pro svého muže. žádný strach, ač je hutná a silná, žádný typicky pánský fougere to není. prostě Sables.

1Miru 13.5.11 16:33

…fougere.?.
Ty mám moc ráda - pánské i dámské :D

Fleur 13.5.11 17:27

Ano, na Sables bych málem zapomněla! Tuhle vůni ovšem vnímám jako ryze pánskou záležitost - ambra v horkém písku. Zato Encens flamboyant vyzní krásně i na ženě - rozpálené kadidlo, špetka pepře…

  • Citovat
  • Nahlásit
Dalia 16.5.11 05:32

Songes - moje zatím nejoblíbenější z produkce AG. Bílé květy v prachové vanilce.
Musc Nomade - zkoušela jsem, líbila se mi. Už si však moc nevybavuji podrobnosti.
Le Chevrefeuille - zkoušela jsem, nelíbila se mi.
Petite Chérie - napoprvé se mi nelíbila, ale patří mezi vůně, které mi nedají klid. Zajímá mě a myslím, že se mi zalíbí.
Eau de Charlotte - tak to je poměrně nevšední voňavá kompozice. Úvod vůně může až odradit - intenzivní kmínově kořeněný začátek, ale jakmile se vůně „ohladí“, stává se příjemnou. Líbí se mi, ale nevím, jestli bych ji chtěla nosit … zatím ne.
Mandragore - oblíbená a opěvovaná vůně. Mě osobně nezaujala, neoslovila. Asi je to tím, že typově mě míjí, a když jsem ji zkoušela, měla jsem dojem, že by mi voněla spíš na muži. S mou kůží si nerozumí.
Ambre Fetiche - jednou jsem zkoušela v butiku a zaujala mě dost. Určitě ji zkusím znovu.

albeni1 16.5.11 19:33

Ce soir ou jamais - zvláštní růže, taková krvavá, tmavá. Zkoušela jsem verzi edp, rozvoněla se na mě jako podivné štiplavé pout-pourri - sladkokyselá sušená růže, dost pronikavá a jakoby v alkoholovém oblaku.
Pro většinu lidí líbivá nebude, zajímavá ale je. Držela dobře.

  • Citovat
  • Nahlásit
Svatka 16.5.11 22:28

Folavril pořád mi připomínala nějaké socialistické mýdlo. Kdesi jsem psala, že Jaro. Ale dnes už mi to došlo: zná někdo to jedlé mejdlíčko? (my říkali: mydylko).

Dalia 17.5.11 05:25
albeni1 píše: Ce soir ou jamais - zvláštní růže, taková krvavá, tmavá. Zkoušela jsem verzi edp, rozvoněla se na mě jako podivné štiplavé pout-pourri - sladkokyselá sušená růže, dost pronikavá a jakoby v alkoholovém oblaku.
Pro většinu lidí líbivá nebude, zajímavá ale je. Držela dobře.

Koukala jsem kolik má tato vůně v databázi negativů. :shock: To je opravdu tak hrozná? … já růže ráda a jestli je tmavá, sytá, to by mohlo být něco pro mě. A vůně pout-pourri se mi líbí taky. Cítím ji například v Rouge Hermes nebo v La Môme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek