Blbé (parfémové) dotazy

MagnolieS 20.06.19 10:56

@gerti A v jakém kontextu? :think:

KlarisF 20.06.19 12:50

@gerti @MagnolieS

Myslím, že se s tím setkala tady v diskusních příspěvcích, také jsem to několikrát zahlédla. Podle mě to je emotikon, takový ten „vyzubený“, akorát se správně nezobrazí jako obrázek a místo toho je ten mrgreen. :-)

MagnolieS 20.06.19 13:11

@KlarisF Jo, to je fakt - dobrej smajloš původní :srdce: a tím, že nastavilli tyhle free zrůdičky :pudl: tak se ukazují jako texty

Kjitka 20.06.19 13:21

@KlarisF taky si myslím, že je to ono
jinak je to nějaká firma na hazardní hry.....
což tedy někdy nákup na netu…taky může být

gerti 03.07.19 09:49

Často vidím veticku „mrgreen“ nadopatrala som sa co to znamená. Prosím vysvetlite mi to!

Gerti :-?

MagnolieS 03.07.19 10:35

@gerti Už jsi se nedávno někde tady ptala ne?
Je to původní vysmátej smajlík, když narvali na Arome kosmetiku a celkově ho zbořili, natáhli tyhle free zrůdičky :pudl: a ty původní se ve starších příspěvcích ukazují jen jako text

edit:
A koukám zpětně, ano, ptáš se znovu, ale my ti už odpovídaly :dance:

ijáček 15.07.19 20:33

Pomůžete mi někdo v identifikaci parfému? Nedávno jsem se vrátila z Londýna, a jak jistě všichni víte, je to kosmopolitní město. Většina mužů tmavší pleti voněla, ale pouze jediným parfémem. Identifikovala jsem to jako doutník. Ale bylo to příjemné, i když někteří to s aplikací poněkud přeháněli. Nevíte, co by to mohlo být? (Ptám se jenom ze zvědavosti, mému blonďákovi by asi moc neslušel).

Frankie 15.07.19 21:16

@ijáček

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jednou ve velmi raném dětství jsem si několikrát popotáhl pod stolem z doutníku, nepřej si vidět, jak se mi to vrylo do paměti. :poblion:
Po letech jsem si vzpomněl, že
stejně krásně voní vintage verze Polo Green.

xxx
Ale jinak, mohla by to být jedna z vůní od Burberry, anglická klasika, pakliže jsi cítila nadto i sladší tóny.

ijáček 15.07.19 21:30

@Frankie Jo, dík, byl to sladký doutník. Proč si všichni ti chlapi kupují jedinou vůni? :-)

Frankie 15.07.19 22:44

@ijáček
Třeba to mají jejich ženy rády.
Nebo chtějí splynout. 8-)
Já jsem to kdysi psal, že pří své první a poslední návštěvě Londýna (jak jsem tehdy předtím rozpustil nekonečně velikou uzavřenou skupinu, jistě si ctěné členky a členové rozpomenou) jsem měl ten dojem, že nejlépe z chlapů tam voním já.
xxx
Zneužívám toto vlákno, abych Ti dal tip na vůni z levného kraje à la třešňový/višňový tabák s medvědí výdrží.
Bogart: Bogart pour Homme (2004)

ijáček 15.07.19 22:57

Když už mluvíš o ženách těch tmavších mužů, mohla jsem se uřehtat, jak u moře nastoupil táta a děti v plavkách a za nimi tři ženy v burkách. Táta a děti vstoupili do moře a ty ženy si dělaly selfie. To byla asi nějaká hra - hádej, kdo je tvoje máma. :-) Omlouvám se, nejsem xenofob, ale toto bylo fakt legrační.

Příspěvek upraven 15.07.19 v 23:00

ijáček 15.07.19 22:59

@Frankie Jinak z té uzavřené skupiny jsi byl nejlépe vonící chlap, protože tam žádný jiný nebyl. :-) Asi jak říkám svému muži - jsi nejlepší chlap mého života, protože jediný :)

ijáček 15.07.19 23:10
@Frankie
@Frankie píše:
@ijáček
Třeba to mají jejich ženy rády.
Nebo chtějí splynout. 8-)
Já jsem to kdysi psal, že pří své první a poslední návštěvě Londýna (jak jsem tehdy předtím rozpustil nekonečně velikou uzavřenou skupinu, jistě si ctěné členky a členové rozpomenou) jsem měl ten dojem, že nejlépe z chlapů tam voním já.
xxx
Zneužívám toto vlákno, abych Ti dal tip na vůni z levného kraje à la třešňový/višňový tabák s medvědí výdrží. Bogart: Bogart pour Homme (2004)

Dej mi nějaký tip pro bělovlasého, vysokého a štíhlého muže germánského typu. Já mu už roky kupuju koníka od Lalique, on není parfémový typ, a navoní se tím, co mu poručím. Sluší mu, ale už bych chtěla nějakou změnu. Oni ti chlapi v mé rodině jsou docela konzervativní. Synovi, takový jemný typ, jsem kdysi koupila Milion, a od té doby nepoužívá nic jiného.

Frankie 15.07.19 23:40

Zkus mu Aventa od Creeda, to by mi k němu, filologovi, sedlo, neznám člověka, jemuž by se nelíbil.
Baví mne bylinkový Héritage od Gue, už ho mohu nosit bez obav a cítím se na něj.
Nebo, já na to bohužel nikdy nevyrostu, Habit Rouge ze stejné stáje.
Ovšem mohu ti dát stovky tipů, tohle je spontánní…

Tana1112 18.07.19 20:24

Vzít Shalimar Souffle Intense naslepo? Původní Shalimar Souffle se mi moc nelíbí, ale líbí se mi Shalimar Cologne…

Stránka:  « Předchozí 1 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 Další »
Váš příspěvek