Blbé (parfémové) dotazy

Frankie 9.6.20 22:04

@MagnolieS
Vidím, jen bych doplnil, že „ruský čaj“ tam nebyl přítomen ani při naší návštěvě v zimě (blíže brněnský sraz).
Když jsem pátral po podobné vůni, viz jedno vlákno v diskusi, shledal jsem, že je to nemožné, anžto je unikátní.

Frankie 10.6.20 08:32

@Arome Violeta
Mluvíme o podobnosti nebo jen o tom, že v názvu je obsažen čaj?
Mimochodem, ten v odkazu je na tom stran parfémových atributů ale opravdu prabídně.

Arome Violeta 10.6.20 09:00

Jen o názvu. Opravdu nevím, který to má být. Vzpomínkou je mi vůně krabičky ceylonskeho sypaného čaje se špetkou studeného moře.

Frankie 10.6.20 11:43

@Arome Violeta
Coby lehce těžký melancholik zejména na podzim volím čaj Lapsang Souchong a ze speciálního rádia smyčku šumění moře.
Skoro bych uvěřil, že se to tomu duchu blíží.
Pokud bych se chtěl dostat do nálady či atmosféry Russian Tea, do druhého hrníčku si připravím ovocný malinový čaj, ze smyčky spustím déšť.
K Russian Caravanu se přemístím do staré knihovny a přidám druhý hrníček s Earl grey čajem a krapkou mléka.
Opravdu pěkná šidítka. ;-)

Prima čajové vůně a příjemné k nošení z mé police:
Gucci PH II
Portrait for Men
Tea for Two
Five o'clock au gingembre

ellie86 15.6.20 16:01

Nemizí nějak značka Guerlain z českých eshopů? Na Notinu už není vůbec, na elninu nejsou žádné novinky a i v eshopu Douglasu nemají nic nového.

Renusatko 15.6.20 16:12

@ellie86 Někde, asi v tématu Notino, to bylo vysvětlené. Nepamatuji se přesně, změna na jednoho dodavatele, změna cen a doprodej starých zásob. Asi by se to tam dalo dohledat. Pokračovat se bude.

ellie86 16.6.20 09:04

@Renusatko Díky, pohledám.

Prosím nevíte, jestli se dá ještě někde sehnat Lalique Lalique eau de toilette :grinning: předem moc děkuji :rose: :rose: :rose:

Lucinela 1.7.20 11:30

Nikdy jsem neměla Cuir Belugu v létě. Pokud někdo v létě používá, zajímá mě hlavně výdrž. Jestli v létě zesílí, nebo mizí. Děkuji.
A aby toho nebylo málo, v létě Samsara EdP nebo EdT na den:thinking:.

Bessinka125 2.7.20 04:17
@Lucinela
@Lucinela píše:
Nikdy jsem neměla Cuir Belugu v létě. Pokud někdo v létě používá, zajímá mě hlavně výdrž. Jestli v létě zesílí, nebo mizí. Děkuji.
A aby toho nebylo málo, v létě Samsara EdP nebo EdT na den:thinking:.

Samsaru mám v Edp, Edt neznám, tak porovnat nemůžu . Ale Edp je v létě nádherná. V opravdu horkých dnech se mi na sobě líbí moc. Žádná typická svěženka, ale vzrušující orientál. Navíc je to držák.

Lucinela 2.7.20 09:38

@Bessinka125
Děkuji, zatím mám na cestě odstřik EdP, tak uvidím :rose:.

Biely kvet 2.7.20 11:34

Používate niekto Shalimar Souffle v chladnejšom počasí alebo vyložene v zime? V teple sa mi zdá tá vanilka dusivá… :think:

Tana1112 2.7.20 11:42
@Biely kvet píše:
Používate niekto Shalimar Souffle v chladnejšom počasí alebo vyložene v zime? V teple sa mi zdá tá vanilka dusivá… :think:

Já jsem v teple nesnesla ani Shalimar Souffle Lumière… zato Shalimar Souffle d'Orange je na mně i v horku opravdu krásný…

Biely kvet 2.7.20 14:51

@Tana1112 A ostatné Shalimary používaš v zime?

Stránka:  « Předchozí 1 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 Další »
Váš příspěvek