Blbé (parfémové) dotazy

Medojedka 8.11.20 20:41

@BROS Je na krabičce napsáno, že je z parfumérie? :lol:

hafik 8.11.20 20:44
BROS 8.11.20 20:45
@Medojedka
@Medojedka píše:
@BROS ", a nevěříte ani po zaslání fotek, " Fotek čeho? Stejné krabičky, jakou jste vyfotil pro inzerát?

Je tam úplně jiné pozadí, jak jsem psal, bylo to foceno v parfumérii… Ale chápu, nejspíš jsem to upravil na počítači atd… Nemá cenu vlastně něco už obhajovat, už že sz jde poznat, že nepíšete pravdu, když jste psala, že jsem vůbec nereagovala…a to myslím mluví za vše. I u Vás je to z mé strany vše… opravdu nekonečný příběh lží je cenu toho aby jste náhodou nebyla Vy, ta která nemá pravdu a spletla se… končím… Více času Vám už zbytečně nedám…to fakt ne…A jsem opravdu zklamaný, zklamaný tím, jaká atmosféra zády díky tomu všemu vznikla… strašný…já jsem tu totiž do teď poznal jen samé milé lidi…do teď. …víc už se opravdu vyjadřovat k ničemu nebudu…

BROS 8.11.20 20:47
@Medojedka píše:
@BROS Je na krabičce napsáno, že je z parfumérie? :lol:

Ne, je tam napsáno made in padělek:pray: :wave:

Medojedka 8.11.20 20:55
@lilithc píše:
To by člověk nevěřil jak některé ženské dokážou být zlé a manipulativní a za každou cenu ublížit. @BROS vykašlete se už na to.Každý kdo si přečte tuto diskuzi, tak si obrázek udělá.

A to jen proto, že se nenechám opit rohlíkem?? Jsi velmi laskavá :lol:

BROS 8.11.20 20:58
@lilithc píše:
To by člověk nevěřil jak některé ženské dokážou být zlé a manipulativní a za každou cenu ublížit. @BROS vykašlete se už na to.Každý kdo si přečte tuto diskuzi, tak si obrázek udělá.

Děkuju…Já to fakticky nemyslel zle, vše bylo úplně vs slušné úrovni, než s urážkami začala frangi, která tvrdí něco o dojné krávě, protřelém obchodníkovi atd…Asi mě vidí, jak řídím bavorák a vydělávám těžké peníze…zde na Arome,… nevím, no…hlava mi to nebere…jak může být někdo tak agresivně zlý, aniž by mě znal, navíc jak píše anonym…copak ti nemám fotku? Že jsem nebyl ještě na srazu, neznamená přece že jsem anonym :rolling_eyes: :pray:, no… zvláštní . Asi si frangipani nikdy nekoupila nikde jinde parfém, než v parfumérii…asi…kdo ví…A ještě jednou děkuju za zastání a pochopení toho, co jsem měl na mysli… DĚKUJU! A I všem ostatním…Víc už k tomu psát opravdu nebudu… Ahoj :slight_smile: :wave:

lilithc 8.11.20 21:02
Rosa N. 8.11.20 22:34
@lilithc píše:

Ano, souhlasím. Napsala jsi to hezky. :rose:

Jak by asi voněla taková „kultivovaná“ zpupná bezohlednost..
to by byl puch! :blush: :upside_down: ;-)

MagnolieS 9.11.20 00:48

Nechutný boj a vařej se ve mně ???? dyk čarodky byly v dubnu :poblion:
Komunita fajn, ale bejvávalo!! :cry:
Ta hrstka co nás tady zůstala a jakžtakž to drží tak se bud jen voní, vaří, nebo cvičí :dance: občas nakoupí … nejvíc prokliků má beztak inzerce právě proto, že je hlídáná, ani mně by se tam fejky a $račkový imitace nelíbily.
No, ale nevšimla jsem si jediného sprostého slova od @BROS komunikace slušná a na úrovni na to, aby to tady takhle schytal.

Btw. ten 2. kód o kterej tady jde je co vlastně? Proč tam je, nebo není? :nevim:
Já to osobně nevím, dvoukilo v razítku se mi moc líbí :srdce: ovšem nikdy jsem ho neměla.

Také mám své zdroje a občas jsem to sem prala ve větším množství, tedy nejen prodej z poličky.

@BROS Příště to vyndej z obalu, střel jako vyzkoušený tester a máš klid 8-)
Z našeho obchodu - a to jsem Chanel žádný nekupovala, já mám dobrý pocit, zboží originál, komunikace i info včetně fotek parádní.

hafik 9.11.20 04:34
Admin Arome.cz 11.11.20 15:14

Milé dámy a páni! :rose:

Tu sa nám to tiež zvrtlo do urážok a hádok. :nevim: Poprosím o kľudné diskutovanie a férové jednanie!
To kto si čo kúpi či predáva je na každom z Vás a nebudeme do toho zasahovať kým sa dodržujú pravidlá.

Ale ešte raz Vás poprosím aby ste zlú atmosféru nešírili v diskusii, ktorá slúži na diskutovanie a poradenie iným. :-)

Ďakujem,
Karin

Medojedka 15.11.20 10:23

Prosím, nakupoval někdo v poslední době ve-shopu Brasty? Děkuji :rose:

ala2407 15.11.20 10:27

@Medojedka

Kupovala jsem tam vzorečky a všechno v pohodě :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Medojedka 15.11.20 10:35

@ala2407 Děkuji :rose:

ala2407 15.11.20 10:40

@Medojedka

:kytka: :rose:
  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 Další »
Váš příspěvek