Blbé (parfémové) dotazy

Dalia 27.8.21 11:38

Prosím pěkně o radu. Ráda bych si pořídila Clinique Aromatics Elixír, ale znám jen koncentraci EdP. Je velký rozdíl mezi EdP a EdT? Pro kterou se rozhodnout?

Theaa 27.8.21 11:44

@Dalia
Tak za mě EDT, je taková vzdušnější, ale držák samozřejmě taky. Záleží na vkusu. EDP je pro mě už moc medicinská. :-D

@Dalia Já mám za to, že EdP koncentrace neexistuje, že je č. p. a EdT - či?
Jinak doporučuju počkat na vánoce, bývá v krásných sadách s kosmetikou mini 4 ml č. p., což je pro někoho (pro mne třeba) na celý život a je k tomu vždycky nějaká pěkná věc - rtěnka, řasenka…tedy přesněji opačně, je to vždycky k nějaké kosmetice jako dárek zdarma. :srdce:

Dalia 27.8.21 16:16

@Theaa @frangipani_romana Moc děkuji! :-) :rose:
Ano, jak tak koukám po internetu, tak asi je opravdu pouze EdT a č. p.

Theaa 27.8.21 18:37

@frangipani_romana
Fakt? Já bych se vsadila, že jsem EDP před lety zkoušela, Tak nevím, jsem z toho nějaká zmatená. Ale každopádně jsem zkoušela něco, co toaletka nebyla a ta EDT se mi líbila daleko víc.

Theaa 27.8.21 18:38

@Dalia
Tak to máš aspoň vyřešeno. ;-)

Dalia 27.8.21 18:44
@frangipani_romana píše:
@Dalia Já mám za to, že EdP koncentrace neexistuje, že je č. p. a EdT - či?
Jinak doporučuju počkat na vánoce, bývá v krásných sadách s kosmetikou mini 4 ml č. p., což je pro někoho (pro mne třeba) na celý život a je k tomu vždycky nějaká pěkná věc - rtěnka, řasenka…tedy přesněji opačně, je to vždycky k nějaké kosmetice jako dárek zdarma. :srdce:

Tak malé množství by mi nestačilo. Zkouším dnes vydatně ze vzorku a vůbec mi ta vůně nepřijde nějak silná. Začátek je výrazný, ale po rozležení je to na mně vyložená tělovka. :-)
@Theaa No nakonec jsem objednala ten parfém nebo EdP nebo, co to vlastně je. Brala jsem ho v jednom obchodě ještě s jinou vůní a toaletku tam neměli. Ale určitě ji někde ráda zkusím.

Theaa 27.8.21 18:59

.

Příspěvek upraven 27.08.21 v 19:02

Theaa 27.8.21 19:00

@Dalia
Tak jsi mě tak navnadila, že jsem se musela jít tím Elixírem přestříknout. :-D Dost jsem ho poslední dobou zanedbávala, tak jsi mě inspirovala. A je to pořád tam. :palec:
Mimochodem, EDP se vyrábí, tak nejsem tak sklerotická.

https://parfemy.heureka.cz/…amska-25-ml/

Dalia 27.8.21 19:37

@Theaa To mě těší. :hug:

Micky_F 27.8.21 20:50

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s tím, že se po těhotenství už nemůžete vrátit k některým konkrétním parfémům (k některým ano), jsem 7 měsíců po porodu, tak jestli se to může třeba ještě změnit a měly jste to tak, nebo jej můžu s klidem poslat dál? :-)

@Theaa píše:

@Dalia
Tak jsi mě tak navnadila, že jsem se musela jít tím Elixírem přestříknout. :-D Dost jsem ho poslední dobou zanedbávala, tak jsi mě inspirovala. A je to pořád tam. :palec:
Mimochodem, EDP se vyrábí, tak nejsem tak sklerotická.

https://parfemy.heureka.cz/…amska-25-ml/

To ale není EdP, nýbrž č.p. Je to napsané na flakonu, mají to blbě popsané v eshopu. Stejně jako v mnoha jiných.

Hermesfan 28.8.21 05:59

Ja mám 4 ml miniatúru č.p. a je to asi lifelong zásoba, viac mi netreba. Zbraň hromadného ničenia.

otakara 28.8.21 08:09

v samostatnom vlákne Aromatics Elixir je zmienka, myslím, od Frankieho, ako je to s edp, edt, parfumom, nedokážem resp. nemám toľko času však poriadne pohľadať, už tu o tom bola rozprava. A keď som si vypichla svoje príspevky, tak je to najviac len o: áaachh, oooóch, uuuch, o tom, ako sa mi ľahko a niekedy ťažko nosí :cert: :klaun:

Theaa 28.8.21 13:56

@frangipani_romana
A tohle taky?
https://www.europarfemy.cz/…elixir_z187/?…

Za 100ml č.p. jenom litr?

Stránka:  « Předchozí 1 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1291 Další »
Váš příspěvek